Akvaristi, rybičky a vše o tom
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=68ee6a33e1360d16966eabc67cc945d0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 6:53 pm    Předmět: Citovat

Ryby mám velmi ráda, ale je pravda, že moc zkušený akvarista nejsem. Měli jsme akvárium, když jsem byla malá, pak začalo téct a tak se časem proměnilo na terárium pro potkany. Před několika lety jsme akvárko zase obnovili a tak začínám znovu sbírat zkušenosti. Dost nás trápili řasy, ale co jsme změnili světlo a pravidelně měníme třetinu vody je to mnohem lepší, ale nezbavili jsme se jich úplně, naše lezky (dětský a vžitý název pro krunýřovce) to poněkud nestíhají.
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 1:46 pm    Předmět: Citovat

Musím se pochlubit. Přes Vánoce se nám narodili dva malí krunýřovci. Mají asi centimetr a jsou strašně rozkošní Razz
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 9:27 am    Předmět: Citovat

Lucy W. napsal:
Musím se pochlubit. Přes Vánoce se nám narodili dva malí krunýřovci. Mají asi centimetr a jsou strašně rozkošní Razz
jujda to se máš krunýřovci jsu pěkný já si zas moc přeju bojovnici pestrou!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 6:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, právě jsem chtěla založit vlákno o rybičkářích, chtěla jsem ho nazvat Vlasatí chovatelé rybiček sem! Smile

No a koukám, že už tu jste! Cool Mám týden založené akvárium, 120 litrové, od včerejška v něm plavou tři paví očka, tři červené mečovky a dvě loricarie(krunýřovci).
Jsem z toho nadšená, dělá mi to pokoj takový živější a příjemnější Cool .
Jinak se mi strašně líbí cichlidy a akary modré... ach Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 6:28 pm    Předmět: Citovat

My mame 100 litru a plavou nám tam 4 čichavci zlatí, 8 razbor klínoskvrných - ty máme asi půl roku. Pak 2 péřovci a jeden krunýřovec, ti jsou s námi už pár let Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 6:28 pm    Předmět: Citovat

Jé vlákno o rybičkách! Taky jsme o něm nevěděla.
já mám pidi akvárko u rodičů, mám 1ě litrů a v něm 5 mečovek, dvě Tetry žhavý, dva Ancitrusi a jednoho Ampulára. Plus milion malinkejch šneků, co nejdou zlikvidovat a nějakou děsnou kytkou na hladině, co se nekonrolovatelně množí. Do novýho bytu chci akva co bude mít min. 100 litrů a malý cihlidky chovat, ty jsou supr + menší akva na Kravaty, ty jsem dřív měla a byli naprosto skvělí Very Happy


Naposledy upravil Chatny dne ne březen 14, 2010 6:53 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 6:32 pm    Předmět: Citovat

Já mám jen paví očka, ale zato moc pěkná, byla jsem na pár výstavách a ty co mám doma se s těmi výstavními mohou směle měřit Smile. Kdybyste někdo toužil po pavích očkách, můžu věnovat, mám jich teď trochu nadbytek a k tomu hromadu dalších malých. Uvažuju o druhém akvárku, mám jich teď dost prázdných po pískomilech Sad
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 6:33 pm    Předmět: Citovat

Mě přijde těch 100litrů akorát. Teda kdybych měla barák nebo byt aspon 4+1, tak si pořídím i 300litrové, ale kam bych tady u nás pak davala nabytek Embarassed
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 6:37 pm    Předmět: Citovat

Chatny napsal:
Jé vlákno o rybičkách! Taky jsme o něm nevěděla.
já mám pidi akvárko u rodičů, mám 1ě litrů a v něm 5 mečovek, dvě Tetry žhavý, dva Ancitrusi a jednoho Ampulára. Plus milion malinkejch šneků, co nejdou zlikvidovat a nějakou děsnou kytkou na hladině, co se nekonrolovatelně množí. Do novýho bytu chci akva co bude mít min. 100 litrů a malý cihlidky chovat, ty jsou supr + menší akva na Kravaty, ty jsem dřív měla a byl naprosto skvělí Very Happy


Oh a není jich tam nějak moc? Smile
Já si taky přeju cichlidky, ty jsou úžasné a krevetky chová můj děda, nádherně se mu množí hlavně ty vzácnější,takže je šťastný Cool
To akvárko si v noém bytě určitě pořiď! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 6:38 pm    Předmět: Citovat

Succuba napsal:
Já mám jen paví očka, ale zato moc pěkná, byla jsem na pár výstavách a ty co mám doma se s těmi výstavními mohou směle měřit Smile. Kdybyste někdo toužil po pavích očkách, můžu věnovat, mám jich teď trochu nadbytek a k tomu hromadu dalších malých. Uvažuju o druhém akvárku, mám jich teď dost prázdných po pískomilech Sad


Jaké máš ty paví očka? Nemáš fotku?Smile A odkud jsi? Já bych totiž asi časem nějaké chtěla přikoupit, mám zatím jen tři, nemají se prý najednou kupovat všechny co chci do nového akvárka Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.