Akvaristi, rybičky a vše o tom
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=378f2aec7a153533c7b05852c8b26d7dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 6:39 pm    Předmět: Citovat

Tlamovci jsou krásní, ale nároční na chov a musíte mít v akváriu jen je. Já osobně na ně odvahu nemám, zústanu u čichavců Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 6:58 pm    Předmět: Citovat

Zénais napsal:

Jaké máš ty paví očka? Nemáš fotku?Smile A odkud jsi? Já bych totiž asi časem nějaké chtěla přikoupit, mám zatím jen tři, nemají se prý najednou kupovat všechny co chci do nového akvárka Wink Cool


Jsem z Prahy. Případně by se dala dopravit do Brna, tam už část mých rybiček jela. Fotky nemám, to mě nikdy nějak nenapadlo, fotit rybičky, ale můžu to zkusit. Mám samce teď nejvíc s černočervenými ocásky, pár s modročernými a pár se žlutočernými ocásky. Samice to samé, ale tam jsou ocásky méně barevné a vůbec málo výrazné, jako u všech pavích oček. Mám několik hodně tmavých samiček, ne jako ty klasické šedé, ale o těch právě uvažuju, že by šly do nového akvárka, aby se namnožily, protože mi to přijde zajímavé.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 7:13 pm    Předmět: Citovat

Taky mám krásné paví očka a mám jich víc než dost Very Happy I akvarijních šneků. Sežrali mi všechny živé rostliny, takže jsem se rozhodla pro radikální řešení. Rozdám nadbytečné potvůrky kamarádům a co nepůjde prodám na Báňské na akvaburze. Jestli jste někdo z Ostravy a blízkého okolí, klidně se ozvěte, můžu vám nějaké věnovat:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 8:03 pm    Předmět: Citovat

No, je jich tam moc, to vim, když on tatínek pořád nějaký rybky nosí z práce Rolling Eyes
Právě že nevim, zda si na ty cihlidy troufnout. Pořád nevím pro jakou oblast se mám zaměřit...no času na vymejšlená mám naštěstí dost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 8:16 pm    Předmět: Citovat

Gina napsal:
Taky mám krásné paví očka a mám jich víc než dost Very Happy I akvarijních šneků. Sežrali mi všechny živé rostliny, takže jsem se rozhodla pro radikální řešení. Rozdám nadbytečné potvůrky kamarádům a co nepůjde prodám na Báňské na akvaburze. Jestli jste někdo z Ostravy a blízkého okolí, klidně se ozvěte, můžu vám nějaké věnovat:)


Jééé ty jsi z Ostravy, a ještě k tomu znáš aqua burzu? A jsi z douhých vlasů.... to je drsnéééé, to by jsme se mohly pozdravit na příští akvaburze jestli tam půjdem Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 4:41 pm    Předmět: Citovat

Nechcete někdo paví očka? Jsou to hezké a naprosto nenáročné rybičky, daruji odrostlá mláďata nebo i dosplělé. Už se mi skoro nevejdou do akvárka Wink
S chovem můžu poradit. Jsem z Prahy.

Dneska jsem na ně pečlivěji koukala, a pár samic má zase velká bříška, jedna ani už nemohla plavat rovně, vypadala, že každou chvíli praskne Rolling Eyes
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 8:50 pm    Předmět: Citovat

Succuba napsal:
Nechcete někdo paví očka? Jsou to hezké a naprosto nenáročné rybičky, daruji odrostlá mláďata nebo i dosplělé. Už se mi skoro nevejdou do akvárka Wink
S chovem můžu poradit. Jsem z Prahy.

Dneska jsem na ně pečlivěji koukala, a pár samic má zase velká bříška, jedna ani už nemohla plavat rovně, vypadala, že každou chvíli praskne Rolling Eyes


Nabízím to stejné, jen jsem z Ostravy. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.