Henna Lamda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9adf76c85626253469d1dee5c339110bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 1:24 pm    Předmět: Citovat

A máteněkde někdo nějakou fotku s touhle hennou na světlých vlasech?? Chtěla bych něco do červena, ale nechci tmavou a tahle henna vypadá dobře i finančně. Vyjde to levněji než logona i když si to objednám....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 5:24 pm    Předmět: Citovat

Jak tato henna chytá? Je to typická rez? Já mám vlasy podle mě dost světlé-vyšisované tak by mě zajímalo co by mi to podle vás udělalo na hlavě Very Happy Já pořád hledám něco po čem budu mít ty vlasy extra-jako pevné a zdravé no Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 7:36 pm    Předmět: Citovat

já mám fotku v galerii s touto hennou..chytá řekla bych spíš do rezava,ale já ji nezalévám horkou vodou,to je potom o dost tmavší..do červena chytá i na docela světlé vlasy od hennecolor bordo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 9:49 pm    Předmět: Citovat

Jitty, to je krásná barvička-moc ti sluší. Moc se mi to líbí. Ale nevím zda bych mohla mít rezavé vlasy Rolling Eyes Já mám takovou tu olivovou pleť a tmavé oči, tmavé obočí, popelavé vlasy. Moc by se to obočí asi bilo. Ale vlásky máš krásně zregenerované. Mi se líbí barva jako má Awerin...taková červenější..a taky prý používá egyptskou hennu no. Co se týče toho bordó, nejsem si jistá. Nevymývá se to do zrz? A taky...u nás se Hennécolor nedá sehnat-jen přes net a je docela drahá. Ach jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 10:19 pm    Předmět: Citovat

no díky:)i když já se pořád vnitřně cítím jako blondýna..:)to už je asi tak dané..
jako tato egyptská mi přijde dobrá,ale třeba z dm mi chytala víc do rezava..tato bych řekla je taková přirozenější,jemnější a tmavší.
jinak do červena by to šlo podle těch různých návodů co tu jsou..červené horké víno,káva a podobně..
mně třeba přijde dobrá i ta z dmka,tus zkoušela?třeba hnědou..nebo ořechově plavou..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 10:36 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
no díky:)i když já se pořád vnitřně cítím jako blondýna..:)to už je asi tak dané..
jako tato egyptská mi přijde dobrá,ale třeba z dm mi chytala víc do rezava..tato bych řekla je taková přirozenější,jemnější a tmavší.
jinak do červena by to šlo podle těch různých návodů co tu jsou..červené horké víno,káva a podobně..
mně třeba přijde dobrá i ta z dmka,tus zkoušela?třeba hnědou..nebo ořechově plavou..


Tak já zkoušela zatím jen dm...nic jiného u nás není k dostání. Musela bych objednat přes net. Zkoušela jsem už kaštan, hnědou-kaši jsem udělala moc hustou, nešla do vlasů, vlasy skoro nezabarvila tak jsem to vzdala. Teď před nedávnem jsem zkusila tizián ale hodně řídký a jen na hodinku-jako zábal-a hned to chytlo. Takže ve čtvrtek budu zkoušet udělat řídkou hnědou a uvidíme jak chytne Wink Začnu postupně od těch hnědých a uvidím kde skončím Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 11:05 pm    Předmět: Citovat

Leontýnko, já mám asi svoji původní barvu podobnou té tvojí (No možná o něco tmavší jsem měla). Mno a jakou mám barvu po henně můžeš vidět v galerii Laughing Ale lituju, že jsem kdy používala kaštan a hlavně hnědou hennu. Začínala jsem ořechově plavou - to nešlo ani poznat a já potřebovala překrýt odrůstající melír, tak jsem hodila tizián. Po několika použitích jsem byla zrzavá Smile Teď už používám jen čistou hennu, ale předtím jsem asi ten půl rok používala kaštan...Kdybys ted hodila čistou hennu, byla bys po první použití zářivě zrzavá. Po dalších X použitích by to trošku ztmavlo, ale myslím, že by to pořád šlo do zrzava. Červený nádech mi na vlasech vytvořila hlavně ta kaštanová
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 10:32 am    Předmět: Citovat

Jéé tak dobře, děkuji Simi. A to jsi používala kaštan z dm? Mi se totiž henna z dm zatím vždy vymyla a nekumulovala takže výsledek žádný-spíše vždy vše do rezava. Teď mám ale chuť prostě udělat změnu a vlasy zase barvit-a to radši hennou. Teď budu zkoušet tu hnědou, pak zkusím jak vypadá ten kaštan. Možná pak budu k té hnědé a kaštanové přimíchávat lehce bordó-co kdyby mi chytlo že? Wink Uvidíme, no přítel mi řekl že radši hnědou do zrzava než úplně zrzavou či červenou-on totiž ví jak mě třeba červené oblečení rozčiluje Very Happy ale na vlasech mě to láká no Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 11:02 am    Předmět: Citovat

Leontýnko, já používala kaštan od Hennecolor. Já nějak k henně z DM nemám důvěru, protože se mi nelíbí, že na všech krabičkách v ingrediencích mají napsáno jen henna a xantam gum a to podle mě nemůže být pravda, musí tam být i jiné příměsy, když mají tolik odstínů. Ale používala jsem od nich tizián, který jsem přimíchavala do čisté henny, ale poslední dobou už dávám jen tu čistou. Jinak asi na tvém místě bych začla s bezbarvou hennou, do které bych přidala nějaké množství barevné henny (buď ten kaštan, nebo hnědou - ale spíš ten kaštan, když už, přece jen v té hnědé bude převaha indiga a ty krásné vlasy dělá spíš henna lawsonie - proto jsem taky skončila u té čisté, protože to je jen lawsonie bez ničeho. No a viděla bys, jak ti to chytá a postupně bys měnila poměry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 11:20 am    Předmět: Citovat

Simi, já právě jednou koupila na vlasy z lékárny čisté mleté listy ořešáku. Začala jsem to vařit a smrdělo to přesně jako henna z dm-ta hnědá-takže vím že tam v té hnědé přidávají ořešák. To mi nevadí jelikož ořech je podle mě dobrý Wink Ale je pravda že jednou budu zkoušet kvalitnější henny a třeba taky přejdu na Hennécolor nebo tu čistou. Uvidím. Musím postupně aby nikdo nechytl šok Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 64, 65, 66  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.