Henna Lamda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e843d6b9d49ef0103ef926487b05d109Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 5:19 pm    Předmět: Citovat

já nevím,ale mě ta dm fakt nepřijde nekvalitní..ono co je napsané na krabičce,tomu neni radno věřit skoro nikdy:)je jasné,že to jsou směsi,tak jako u hennecolor.
já myslím,že hodně záleží na postupu,jakým se henna nanáší.já si přečetla spoustu návodů a vždycky se nakonec vracím k tomu z hennaforhair.com

a jinak leontýnko hnědá myslím bude pěkná,mně chytla vždycky dobře,dokonce zakrývala i melír..
a s tím,že nedrží,to prostě chce víc vrstev a pravidelné hennování třeba po dvou týdnech..udělat si prostě takovou regenerační dobu.
a ještě tip,já přidávám trochu alverde nebo jiného přír.kondicionéru,pak to jde z vlasů líp a jsou ještě víc regenerovanéSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 6:50 pm    Předmět: Citovat

mne sa tiež zdá že regenerácia skôr záleží od toho postupu ako od toho aká henna je..tá z dm mi zregenerovala vlasy rovnako ako oveľa drahšia logona..ale zase ešte nikdy som neskúšala pravú hennu ale to asi ani nevyskúšam nechcem zostať doživotne zrz Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 8:40 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
já nevím,ale mě ta dm fakt nepřijde nekvalitní..ono co je napsané na krabičce,tomu neni radno věřit skoro nikdy:)je jasné,že to jsou směsi,tak jako u hennecolor.
já myslím,že hodně záleží na postupu,jakým se henna nanáší.já si přečetla spoustu návodů a vždycky se nakonec vracím k tomu z hennaforhair.com

a jinak leontýnko hnědá myslím bude pěkná,mně chytla vždycky dobře,dokonce zakrývala i melír..
a s tím,že nedrží,to prostě chce víc vrstev a pravidelné hennování třeba po dvou týdnech..udělat si prostě takovou regenerační dobu.
a ještě tip,já přidávám trochu alverde nebo jiného přír.kondicionéru,pak to jde z vlasů líp a jsou ještě víc regenerovanéSmile


To zní dobře. Mám doma ještě zbytek kondicionéru alverde a ne a ne ho spotřebovat-mě by to nenapadlo dát ho do henny. No tak já dneska hennila tou hnědou-trošku to udělalo jiný odstín-už nemám svou popelavou hnědou. Dala jsem k tomu dva žloutky, dost oleje ale zapomněla jsem med no. Z vlasů se to vymývá vždy dost blbě-tak příště fakt zkusím s tím kondišem Wink Právě chci zkusit tu hennu navrstvit-aby postupně třeba tmavla a udělala mi přirozenou tmavší hnědou. Uvidíme. A vlásky se mi po ní zdají hezčí-takové živější, zregenerovanější takže tak špatná nebude Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janica
8-20
8-20


Založen: 21.1.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 11:30 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,
jsem tu nová, takže všechny zdravím a hned přidám i dotaz. Už nějakou dobu si barvím vlasy hennou z DM, zdá se mi dobrá, i když nic jiného jsem zatím nevyzkoušela, jen výsledek barvení není tak výrazný. Objednala jsem si tedy Hennu Herb z Lamdy, ale teď se trošku obávám naopak příliš silného účinku a nepřehlédnutelně zrzavé barvy vlasů. Chci se proto zeptat těch, které s touto hennou mají zkušenosti, zda se její červenající účinek nedá nějak "ošidit", tedy docílit spíše tmavšího odstínu vlasů jen s nádechem zrzavé (jak a s čím smíchat apod.). Za všechny rady a nápady moc děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 2:03 pm    Předmět: Citovat

Janica napsal:
Ahojky,
jsem tu nová, takže všechny zdravím a hned přidám i dotaz. Už nějakou dobu si barvím vlasy hennou z DM, zdá se mi dobrá, i když nic jiného jsem zatím nevyzkoušela, jen výsledek barvení není tak výrazný. Objednala jsem si tedy Hennu Herb z Lamdy, ale teď se trošku obávám naopak příliš silného účinku a nepřehlédnutelně zrzavé barvy vlasů. Chci se proto zeptat těch, které s touto hennou mají zkušenosti, zda se její červenající účinek nedá nějak "ošidit", tedy docílit spíše tmavšího odstínu vlasů jen s nádechem zrzavé (jak a s čím smíchat apod.). Za všechny rady a nápady moc děkuji.


zdravím, Lamdu nemám vyzkoušenou, ale už objednanou Smile tmavšího účinku docílíš zalitím henny černým čajem, tmavým červeným vínem, kávou, můžeš přidat i práškové kakao
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 5:16 pm    Předmět: Citovat

Janico, ono to záleží na tom, jakou máš původní barvu vlasů. Já mám celkem tmavou - řekla bych středně hnědá až tmavohnědá, a hennuju už dost dlouho, většinou hennu míchám s tmavým červeným vínem) - a spíš skučím, že mi to přijde červený pořád málo (teda až na konce, který pamatujou ještě chemický barvení na rudo - ale naštěstí ten přechod je vcelku plynulej a vypadá to spíš hezky). Ta henna od Lamdy je docela červená, ale zase při opakovaným a pravidelným hennování tmavne, jako ostatně každá henna.
Jinak jak píše KačBeth, můžeš zkusit přidat i kafe nebo černej čaj, někdo taky radil odvar z ořechů pro hnědší odstín (dají se snad sehnat v lékárně - kdyžtak je tu někde asi vlákno). Kakao se dá dát taky, moc hezky voní a vlásky po něm vypadají pěkně, ale mně osobně přijde, že se okamžitě vymyje a na výslednou barvu nemá moc vliv, takže ho používám spíš kvůli regeneraci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 6:45 pm    Předmět: Citovat

já sem asi jediný člověk na světě,kterému henna postupem času světlá a vymývá se mi,i ta egyptskáSmile
já bych na ztmavení přidala trochu indiga(urtekram),myslím že z toho pak může být pěkná vínová..nebo trochu černé z dm.ale když říkám trochu tak třeba lžíci nebo dvěSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janica
8-20
8-20


Založen: 21.1.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 7:40 pm    Předmět: Citovat

Děkuji všem za tipy a rady. Ale používala jsem vždy jen hennu z DM, která se jednoduše zalije vodou (to zvládnu i já) Very Happy a nevím, v jaké podobě mám třeba tu kávu k henně přidat - v práškové formě nebo uvařit normální kafe a tím to zalít? A vážně se ta henna od Lamdy nevymývá? To mě trochu děsí, protože kdyby se odstín nepovedl ... á jéje Confused Mám vlasy tak středně hnědé ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janica
8-20
8-20


Založen: 21.1.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 7:50 pm    Předmět: Citovat

A ještě jsem tady někde četla, že záleží i na teplotě vody (nebo odvaru), kterým tuto hennu zaliju. Chtěla bych tmavší odstín, mám tedy použít spíše horké nebo vlažné zalití? Děkuji!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 8:04 pm    Předmět: Citovat

já ze svých zkušeností bych doporučila určitě čím teplejší tím tmavší výsledná henna je..hlavně čím dýl to teplo udržíš-nahřátý ručník apod.
jinak je asi lepší uvařit tu kávu-obyčejnou hoodně silnou nebo stejně tak silný černý čaj a to ještě horké smíchat s hennou..přidat trochu oleje nebo kondicionéru pro lepší regeneraci.jinak se dá přidat taky koření,které prohřívá-hřbíček,skořice,kardamon apod. a taky henna barví víc v kyselém prostředí-tzn.trochu citronu,já dávám půlku,ale někteří lidi to tu odsuzujou a používají pomeranč nebo trochu vinného octa nebo nic..to záleží na toběSmile
a toho nevymývání se neboj,to pokud to obarvíš jednou,tak by se to mělo časem vymýtSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 64, 65, 66  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.