Henna Lamda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 63, 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=169f13b6d3ef611ca7fffd50f0bac927Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 1:53 pm    Předmět: Citovat

Jitt - gratuluju!!! Já teda Lamdu s hennecolor střídám tak nějak průběžně, nebo je mixuju, takže takovýhle skokový výsledky nevidím - takže lehká závist. Ale jak lamda, tak henncolor bordó mi chytaj dobře (i v jakýkoli kombinaci), objem po nich celkem taky mám, tak si nestěžuju Wink . Uvidíme, co v lamdě provede ibich. Wink

Jatan - ještě jednu nebo dvě vrstvičky určitě zkus. Ono teď v zimě je to taky zkreslený tím, že je málo sluníčka. Já na hennu přecházela z chemický červený (někdy na podzim), a celej únor a březen jsem pak remcala, jak mám ty vlasy hnědý a ne červený. A pak najednou začalo normálně svítit sluníčko a máma na mě koukla a podivila se, že je ze mě zase zrzka. Jako v umělým osvětlení to furt bude spíš hnědá a odlesky budeš vidět hlavně proto, že je vidět chceš (teda alespoň do chvíle, než ti začne přibejvat šedejch vlasů - vlastní zkušenost), ale na tom sluníčku to může bejt docela pecka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 3:08 pm    Předmět: Citovat

Diky diky, objem mam po Lamde jeste dneska, tak mam druhy Vanoce Laughing

Jinak mi to chytlo fest tmave i na odrosty a je to stale jeste do takove te studenejsi ... ale na slunicku naaaadherny cerveny (fakt cerveny! Ne oranzovy, ne bordo!) odlesky a celkove je ta barva na slunicku do cervena. Bohuzel se mi to nedari zachytit, fotak mi to prepaluje a nebo je to tmavy jak... Confused mobil no, ale diky bohu za to.

Mela jsem to na hlave zhruba dve hodiny a delala "klasiku" ... 1:1 lamda a HC bordo, TTO, citron a horka voda. Jen to zapejkani sem si odpustila, v jednu rano ... Laughing zjevne to tomu prospelo. V pulce mi ulitla ruka a stala se mi z toho polivka, tak jsem musela dosypavat ... a stejne sem to vsechno spotrebovala. S tou Lamdou to bylo takove kremovejsi ... lepsi konzistence nez cista HC.

Priste zkusim vic Lamdy a min HC, co to udela Smile

Ovsem objem .. ne, OBJEM!! je po lamde neuveritelnej O_o bych mohla jit s rozpustenyma vlasama mezi lidi i ted a to je co rict Twisted Evil A samozrejme priste i s pridavkem toho ibichu zejo, ten mi ma prijit zitra, ale kdyz jaaa se taaaaak nemohla dockaaaaaat .... Embarassed

Kdyz musis, tak musis Razz
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 10:47 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2016 6:59 am    Předmět: Citovat

Lamdu používám pořád kvůli její jemnosti Smile nedrolí se a pěkně přilne k vlasům Smile jen občas přisypu jinou, co potřebuju spotřebovat a byl to nevhodný kup, nebo dárek Smile jeden měsíc odrosty, další měsíc celou délku, další měsíc odrosty a tak pořád dokola
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2016 7:03 am    Předmět: Citovat

S Lamdou si ty odrosty dokazu predstavit, se samotnou HC dost blbe Laughing ale je fakt ze ta jemnost je nesrovnatelna, dokonce jsem vymyvala i jen vodou ... to sem neudelala uz roky. I kdyz je fakt ze co bydlim kde bydlim, tak jsem to ani nezkousela i kdyz mame zmekcovac a tudiz relativne mekkou vodu narozdil od brnenskeho kamenolomu ... Embarassed Tak to mozna bylo i tim. Nicmene to budu tak praktikovat casteji, objem tech vlasu byl proste jak z vesmiru O_o
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2016 11:38 am    Předmět: Citovat

Náhodou, mně se odrosty dělaj i s HC bordo samotnou - ale to je holt tím, že šedivky jsou prostě vidět, no. Na zbytku vlasů je ten rozdíl asi fakt menší, než když použiju Lamdu. Já mám Lamdu taky jako favoritku, s přihlédnutím k poměru kvalita-cena je to fakt asi to nejlepší, co je u nás na trhu. Ale holt potřebuju občas i ten pikramát, no. A ze všech pikramátovek, co jsem ozkoušela, je zase nejlepší ta HC bordo. Ale uvidíme, třeba mletej ibišek moji touhu po studeně červený barvě naplní a budu moct zůstat už jenom u Lamdy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2016 1:04 pm    Předmět: Citovat

Titania: Ja mela na mysli dobarvovani odrostu, ne odrustani barvy jako takove, to mam taky Laughing mela jsem na mysli jak se to blaticko da patlat na odrosty Smile Cista HC mi nikdy neudelala takove pekne blaticko jako ted ta smeska s lamdou, tak to fakt posunula do jine dimenze.

Jinak s pikramatem souhlasim, mne jinak jdou henny do oranzova (coz by se mi jinak strasne libilo, ale bohuzel v ni vypadam strasne vyblite Sad ), takze taky jedu na bordo ... klasika Smile Zase na druhou stranu vzhledem k tomu co je v samponech, co jime a co dychame mi ta trocha pikramatu zas nepripadne tak strasne tragicka ... ale ja jsem v tomhle pomerne splachovaci, nikdy jsem nebyla ten "super ekobio" typ Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 12:20 pm    Předmět: Citovat

Jitt - ahá, tak to jsem nepochopila. A když si to tak promejšlím, tak si uvědomuju, že když dobarvuju jenom odrosty, tak zpravidla taky používám směsku obou. A když si tak procházím v paměti posledních x barvení (teda ty, který ještě pamatuju, tak asi jedu poslední dobou v tý směsce furt - takže mám prd srovnání Wink No, příště se snad konečně dokopu ke kombinaci lamda-ibich (ale zase jsem dostala naježeno jednu bordo, tak ji časem asi stejně doplácám, i když se ibich osvědčí.
Jinak z toho pikramátu si taky houby dělám, já mám sice pokožku hlavy dost citlivou, ale zrovna pikramát mi s ní nikdy ani nehnul. (Ostatně zjistila jsem, že zatímco na vlasy jsem spíš přírodní typ, na ksicht jsem vyloženě ropák, čistě přírodní kosmetika mi při dlouhodobějším používání nedělala dobře a zachránil mě až ultrachemickej BB krém . Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 1:11 pm    Předmět: Citovat

Snad ti ta kombinace s ibichem bude fungovat, ja najizdim na ibichovy oplachy po myti pac to s rozcesavatelnosti fakt dela divy Shocked alespon u mne tedy ... no a potencialni cerveny odlesky jsou jedine k dobru zejo Laughing

Jinak uz mi taky doslo mych 400g ibiskoveho prasku, tak snad pristi barveni Smile (coz mi pripomina ze bych mela vzit Ikeu utokem na ty jejich vzduchotesny zavarovacky ... nejlepsi na uskladneni kafe, caje a henny Laughing) Vzhledem k cene si ho necham fakt jen do henny a na hlavu si koupim nejake sypane listy na caj ... ono sehnat ibiskovy caj to je taky veda Shocked Jeste "nedavno" (tak rok, dva zpaty?) jsem zasla do prvniho kseftu a tam ho meli v oddeleni caju za 20 korun, a tedka jakoby se po nem zem slehla Shocked a ovocnej si na hlavu davat nechci, ty aromata a takovy ... prozatim to skoncilo albertackym BIO ovocnym cajem se sipkama a jabkama a posleze vezmu utokem nejaky Oxalis nebo podobny Laughing

A vypada to, ze ty HC budu muset ve sve smesce ubrat. Jak to zoxidovalo (vcera jsem myla protoze jsem nevymyvala samponem projednou), tak je to jakesi ... stejne tmave jako vzdycky Laughing Ne ze by mi to nejak strasne vadilo, ale zkusim to trochu svetlejsi. Ackoliv velke plus pro Lamdu, oranzove ze mne teklo minimalne Shocked prvni dve myti jen s HC vypadala ta voda jak pivo a ted ... no, jako velmi naredena limoska Laughing

Tak snad to na tech vlasech zustane Razz
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 3:58 pm    Předmět: Citovat

O "pivní" vodě mi ani nemluv - já jak teď praktikuju přerušovaný "sebum only", tak jsem od posledního hennování ještě nemyla, a včera jsem si dala takový hnusácký posilování, že ze mě teklo - a všude jsou teď rezavý fleky. Twisted Evil
A ibišák prášek bych si taky hejčkala jenom do henny. A s tím čajem máš pravdu, bejval dostupnější. Já ho zpravidla mívám z prodejebylin (a ten, co mi naježila kámoška, je taky odtamtud), ale kvůli poštovnýmu vždycky čekám, až se mi těch věcí sejde víc, takže mám občas bezibichový prostoje... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 63, 64, 65, 66  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.