Henna Lamda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=afe66998733b6158e64c39dc7cca013bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 4:10 pm    Předmět: Citovat

Jn, ja se bohuzel moc takhle do vyziv nedostanu, nevim ktery inteligent je vsechny dela v patre a se schodama Evil or Very Mad a jak rikas, objedavat pres net a platit za postovny pomalu vic jak za zbozi samotne je nanic Embarassed

Proto sem toho prasku taky brala skoro pul kila, pac sem odmitla platit 200 za krabku a 100 za postovny Very Happy Takhle mam aspon pocit, ze 50kc za krabku a za to ze to dovezou az do domu neni tak strasny ... ale penezenka samozrejme place.

V Oxalisu a podobnych sypacich prodejnach to sice asi neni nejlevnejsi, ale zas jsou tam cely ty listy ... na oplach idealni, nezasvinim tim cely sitko a da se to i vyvarit Smile A do mixeru se to da hodit vzdycky, kdyz by mi prisly prilis velky ... (ale teda kilo ibisku za sest stovek, hmm ... pokud se osvedci, tak se podivam jinde, Oxalis je fakt super drahej T_T)

Plus doma mame taky par ibisku a docela casto kvetou, tak uz jsem predala rozkazy ... uvadle kvety nevyhazovat, ale schranovat! Jituska vyuzije vsechno Twisted Evil Uz ted na mne nasi koukaji jako na blazna, ze odmitam vyhazovat logr z kafe, poctive ho susim na krbovych kamnech a schranuju skoro jak svatost ... Laughing (kdyz von je to tak dobrej peeling na ksicht a telo ... Embarassed)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2016 3:17 pm    Předmět: Citovat

Nojo, chtělo by to dostávat od státu příspěvek na přírodní vlasopéči, co? Taky vždycky kvůli poštovnýmu objednávám hromadu, aby se to aspoň trochu vyplatilo. A díky za tip s Oxalisem, odtamtud jsem ibich ještě nezkoušela. Jsem zvědavá, jak bude fungovat ten domácí - naši sice taky mají, ale nekvete, sviňa, a nekvete.
S lógem jako peelingem mi děláš chutě, ale si netroufnu, stačila mi ta šílená migréna, když jsem kafe zkoušela do zábalu. Asi je mi kafe souzeno jenom na pití... Wink (a na peeling občas používám mořskou sůl, tam jsem si alespoň jistá, že mi neucpe ten můj věčně línej odpad ve vaně). Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2016 3:25 pm    Předmět: Citovat

Tak ja to se soli nejdriv zkousela taky, ale byla to katastrofa Sad Je fakt, ze ten logr davam s medem a na nijak dlouho ... proste to jen rozsmrdlam po obliceji a maximalne doupravim aby to vsude nekapalo, nez to rozmasiruju a oplachnu vodou. Zadny hodinovy seance, na to nemam trpelivost Embarassed Ale v tom kafi je nejakej olej, protoze pak je ta kuze jakoby voskovita (jako kdyz na ni neco ulpi).

A s tim prispevkem od statu by to bylo fajn ... bohuzel to je naprosta utopie. :/

Jinak z caje/kafe shopu maji pomerne dobre ceny v darka-shop.cz mam od nich kilo genmaichi a pak degustacni kavy, ktere stale jeste cekaji na mlynek Confused asi se vybodnu na cekani a poridim ten cervenocerny vzor 2015 ... taky nevypada spatne a je skladem. Zjistuju ze to co mam tedka (darek) je moc jemne pro tu konvicku namlety, ale daji se najit zpusoby jak to obejit (dat hodne vody a pulku kafe a nechat to prechrchlat, stejne tam dole pulka vody zbyde tak je to plichta a nahore je pak jen dobry kafe).

A v ty Darce maji i ten "Sabdariffa" druh, kilo za 400 (poridit se da i mensi mnozstvi, ale docela rozdil proti Oxalisu za 600)

Nase ibisky doma kvetou jako prasteny, ale tady je to vylozene nemocnice pro kytky. Za chvili budem s takovou bydlet na strese ... tak jak neco vykvete/odkvete tak dam vedet.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2016 3:42 pm    Předmět: Citovat

Tak se těším na zprávy o ibichách domácí produkce a jejich účinky na vlasy...
A jak Tě tak poslouchám, tak si uvědomuju, jak jakožto "piják čaje z donucení" vlastně ušetřím. (ale zase to asi poutrácím za sejry, po kterých se můžu utlouct, tak se to nejspíš srovná).
Ale zpátky k henně, i když obecněji - teď mi došlo, že jak jsem přešla na "přerušovaný sébum only" a meju háro jenom jednou za čtrnáct (nebo víc dní), budu muset změnit taktiku a dohennovávat dýlky míň často, protože jinak se to bude i při celohennování jednou za tři měsíce vrstvit jak blázen. Twisted Evil Ale při příštím hennování, kdy bych měla dle novýho plavebního řádu hennovat jenom odrosty, nejspíš zkusím mimo pořadí s tím ibichem hennit celý vlasy, páč jsem děsně zvědavá. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jatan
0-7
0-7


Založen: 2.1.2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 12:52 pm    Předmět: Citovat

Tak zjišťuji, že henna mi trochu pouští. Dneska jsem si myla hlavu (podruhé od barvení), přitom mám dojem, že poprvé nic nepustilo. Shocked Ale dnes byly na ručníku viditelné skvrny. Dá se tomu nějak vyhnout? Nechtěla bych mít všechny ručníky od henny Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 1:17 pm    Předmět: Citovat

Já to vyřešila jednoduše - mám dva tmavě fialové ručníky z Ikey a ty používám výhradně na vlasy. Vzhledem k tomu, že jsou tmavé, tak tam fleky od henny vidět nejsou a stejně je používám jen na vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jatan
0-7
0-7


Založen: 2.1.2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 1:50 pm    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
Já to vyřešila jednoduše - mám dva tmavě fialové ručníky z Ikey a ty používám výhradně na vlasy. Vzhledem k tomu, že jsou tmavé, tak tam fleky od henny vidět nejsou a stejně je používám jen na vlasy Smile


Taky možnost, zkusím najít nějaký tmavý ručník. Smile Spíš mě zarazilo, že čistá henna pouští. Už jsem tu viděla podobný příspěvek, že někomu pouštěla henna a někdo na to odpovídat, že by neměla. Ale nemůžu to teď dohledat, jestli se to dá nějak vyřešit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 1:51 pm    Předmět: Citovat

Mě pouštívala tak jedno, dvě mytí po barvení, teď nevím, když mám ty tmavé ručníky Very Happy Ono to chce hodně důkladně vymýt Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 2:40 pm    Předmět: Citovat

jatan: Henna neni ve vlasu "nacpana" jako chemicka barva, takze pousti vicemene vzdy do urcite miry (i kdyz po mesici treba uz jen vylozene neznatelne a pri desti trebas vubec ne, mne nepousti hennecolor ani v bazenu) ale nevymyje se, z vlasu nezmizi. Spis jsem vzdycky mela dojem, ze to co ze mne tece je "prebytecne barvivo" ktere se nemelo poradne kam uchytit a tak vlas opousti, ale jinak drtiva vetsina na vlasu zustane Smile

Jinak jak rika Verushka, nechat si jeden rucnik jen na vlasy a smirit se s tim, ze holt bude trochu barevny Smile Ja teda pouzivam stary svetly, ale zatim se mi z nej temer vzdy vsechna henna vyprala ... a ze zabarveny byva kvalitne a ted uz i od ibisku Laughing Nicmene tmavym rucnikem urcite nic nezkazis Smile

A pokud mas pocit ze ti vlasy barvi i po vysuseni rucnikem, je nejlepsi nechodit spat s mokrou hlavou a nebo to aspon u hlavy trochu profouknout fenem (ne horkym vzduchem, nejlepsi je ten studeny/nejnizsi teplotni nastaveni), pak uz je to zase v pohode Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2016 8:27 am    Předmět: Lamda? Nic moc. Citovat

Za mě teda Lamda ne. Jsem po barvení a chytlo to tak všelijak, spíš se mi zdá, že jen natónovala, takže jde pořád vidět, pokud byly odrosty, jen to už není tak nápadné. A to jsem použila horký ibiškový čaj (ne vroucí), tea tree, ocet, nechala směs v teple odležet několik hodin, napatlala na vlhké vlasy a nechala působit přes noc. Přišla mi hruběji namletá a zrníčkovatá, pasta z ní ale byla pěkná. Vlasy trošku vysušené, ale to mývám po každé henně.

Předtím jsem měla Zarqu a výsledek teda mnohem lepší. Účinek na vlasy (regenerace a výživa) srovnatelný s Lamdou, ale jemnost prášku a intenzita barvy nesrovnatelná.

Lamdu už nekoupím, příště vsadím buďto na Zarqu, nebo zkusím Ayuuri. Moc nechápu, proč je Lamda tak oblíbená. Tak snad vám slouží líp Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 64, 65, 66  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.