kuriózní vlasové nehody :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 69, 70, 71  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eab279f84e4071a791c5e63d3c14fcb5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 8:02 pm    Předmět: Citovat

Já si kdysi zamotala na temeno hlavy hřeben a nešel dolu.mamka mi řekla že ráno vstává ve 4:30 ať se nezlobím a vyndám si to sama a mě to nešlo:(už už sem to chtěla ustřihnout ale pak sem vzbudila mamku a ona mi to od 9 do 12 večer ještě dolovala...no to bylo vlasůů pryč Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 8:29 pm    Předmět: Citovat

Ozaj teraz som si spomenula na 2 príhody:
1. Raz sme jedli celá rodina bryndzové halušky. Po jedle sme sa pozreli na otca, ktorého naťahovalo na vracanie a prstami robil zvláštne pohyby pred ústami, ako ked krúti ukazovák okolo ukazováka. Nevedeli sme co mu je a zistili sme to vtedy ked po chvíli vytiahol z úst halušku a zúril ze ju ťahá na mojom vlase az zo zaludka!
2. Naša mačka sa raz tak divne tvárila, tiez ju naťahovalo, skúmali sme teda co jej je. No samozrejme, z papulky jej trčal kusok mojho vlasu. Co bolo zaujímavé, trčal jej aj z ehm...z opacnej strany. A horsie bolo zistenie ze to bol ten isty vlas a ja som jej ho vytiahla predkom! Chuda...
Návrat nahoru
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 8:45 pm    Předmět: Citovat

Valalo, je toi sice možná škodolibé, ale nemůžu se přestat řehtat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilish
41-80
41-80


Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

valalo, tak to je mazec Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy chaaaaaa Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilish
41-80
41-80


Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 9:09 pm    Předmět: Citovat

jinak kartacove prihody znam taky, fnuk Crying or Very sad jauvjsky. a zajimalo by me, jak je to s tim zachodem??? Laughing Laughing to chce nejakej specialni drdol pred onou cinnosti, ne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 11:52 pm    Předmět: Citovat

Jednou se stalo manželovi, že si hrál s hřebenem a kroutil jím ve vlasech. Hřeben nešel zaboha z jeho vlasů vymotat. Samozřejmě, že se nestříhaly vlasy, ale hřebenu se musely ulámat zuby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 1:10 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Ozaj teraz som si spomenula na 2 príhody:
1. Raz sme jedli celá rodina bryndzové halušky. Po jedle sme sa pozreli na otca, ktorého naťahovalo na vracanie a prstami robil zvláštne pohyby pred ústami, ako ked krúti ukazovák okolo ukazováka. Nevedeli sme co mu je a zistili sme to vtedy ked po chvíli vytiahol z úst halušku a zúril ze ju ťahá na mojom vlase az zo zaludka!
2. Naša mačka sa raz tak divne tvárila, tiez ju naťahovalo, skúmali sme teda co jej je. No samozrejme, z papulky jej trčal kusok mojho vlasu. Co bolo zaujímavé, trčal jej aj z ehm...z opacnej strany. A horsie bolo zistenie ze to bol ten isty vlas a ja som jej ho vytiahla predkom! Chuda...



Ehm, no s kočkou už jsme taky něco podobného zažili. Pravda, zatím to vždycky bylo jen "z jednoho" konce... Embarassed Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 1:42 pm    Předmět: Citovat

Ježiš Valalo, tak to je ... uááááááááááááááááááááááááááááá Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 2:29 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Ozaj teraz som si spomenula na 2 príhody:
1. Raz sme jedli celá rodina bryndzové halušky. Po jedle sme sa pozreli na otca, ktorého naťahovalo na vracanie a prstami robil zvláštne pohyby pred ústami, ako ked krúti ukazovák okolo ukazováka. Nevedeli sme co mu je a zistili sme to vtedy ked po chvíli vytiahol z úst halušku a zúril ze ju ťahá na mojom vlase az zo zaludka!
2. Naša mačka sa raz tak divne tvárila, tiez ju naťahovalo, skúmali sme teda co jej je. No samozrejme, z papulky jej trčal kusok mojho vlasu. Co bolo zaujímavé, trčal jej aj z ehm...z opacnej strany. A horsie bolo zistenie ze to bol ten isty vlas a ja som jej ho vytiahla predkom! Chuda...
Tak jo moc Laughing Laughing Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 5:28 pm    Předmět: Citovat

Hřebenové nehody znám Embarassed
Mně se zase stalo, že mi spolužáci z legrace přivřeli na poslední chvíli v metru do dveří vlasy. Ale problém byl v tom, že to bylo na Hloubětíně, kde se dveře otevírají naposledy vlevo ve směru jízdy, na Rajské zahradě se otevírají už na pravé straně.Takže jsem stála na konečné s kamarádama tak dlouho, než pro nás nepřišel ten řidič, co vždycky kontroluje ty vagóny jestli jsou prázdné, a prý proč nevystupujeme...Pak uviděl mě, seřval nás a šel dopředu otevřít dveře, no jo sranda...chlapci chtěli asi vědět, co se bude dít Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 69, 70, 71  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.