kuriózní vlasové nehody :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 69, 70, 71  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=de2f4b38c2eb0e6926c2c00913ddb46cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 6:19 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Hřebenové nehody znám Embarassed
Mně se zase stalo, že mi spolužáci z legrace přivřeli na poslední chvíli v metru do dveří vlasy. Ale problém byl v tom, že to bylo na Hloubětíně, kde se dveře otevírají naposledy vlevo ve směru jízdy, na Rajské zahradě se otevírají už na pravé straně.Takže jsem stála na konečné s kamarádama tak dlouho, než pro nás nepřišel ten řidič, co vždycky kontroluje ty vagóny jestli jsou prázdné, a prý proč nevystupujeme...Pak uviděl mě, seřval nás a šel dopředu otevřít dveře, no jo sranda...chlapci chtěli asi vědět, co se bude dít Laughing

kamarádi
ooo jak jsou vtipní kamarádi, když vám do vlasů nahážou lopuch, ty sucháče... hrozná sranda Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 3:01 pm    Předmět: Citovat

Rayna napsal:
Kamarádka u mě kdysi nechala kulatý kartáč s takovými jemnými bodlinkami. Druhý den jsem si chtěla vyfoukat a trochu podtočit vlasy a tak jsem sáhla po tom jejím kartáči. Zapletl se mi do vlasů a nemohla jsem ho vyndat. Zkoušela jsem vlasy namočit, naolejovat, ale nešlo to. Čekala jsem pak několik hodin s kartáčem na hlavě, až se vrátí přítel z práce. Ten pak dvě hodiny rozplétal vlásek po vlásku a nakonec to vzdal. Musela jsem si ty vlasy ustřihnout a pak nějakou dobu vypadala - no, ne moc půvabně, ale podařilo se mi to vydávat za módní výstřelek Smile


přesně tohle se mi stalo Shocked
naštěstí se ten kartáč zapletl do pramínků ve předu a vyřešilo to sestříhání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 4:26 pm    Předmět: Citovat

Najhorsie je ked je ten kartac cudzí a vy potom mate zlosť na toho človeka a aj výčitky Wink
Návrat nahoru
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 6:56 pm    Předmět: skalice Citovat

Jak už se tady psalo o těch zelených vlasech, tak jednou jsem byla u kamarádky na chatě a koupali sme se u nich v bazénu. Zjistila jsem pak, že do něj dávají skalici, a když mi vlasy uschly...to byla barvička panečku!!! Měla jsem to tam ještě po týdnu:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 7:39 pm    Předmět: Re: skalice Citovat

esi napsal:
Jak už se tady psalo o těch zelených vlasech, tak jednou jsem byla u kamarádky na chatě a koupali sme se u nich v bazénu. Zjistila jsem pak, že do něj dávají skalici, a když mi vlasy uschly...to byla barvička panečku!!! Měla jsem to tam ještě po týdnu:D


Very Happy jé to znam. U nás je veřejne koupaliště ve městě, neni krytý. Já tam teda nechodim, páč když jsem viděl ty blonďáčky jak choděj zelený dom, tak mě tam nikdo nedostal. Co tam dávaj nevim, ale je mi to jedno. Až budu chtít mít zelený vlasy, udělam to jinak Laughing Laughing Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 8:51 pm    Předmět: Re: skalice Citovat

kkk napsal:
esi napsal:
Jak už se tady psalo o těch zelených vlasech, tak jednou jsem byla u kamarádky na chatě a koupali sme se u nich v bazénu. Zjistila jsem pak, že do něj dávají skalici, a když mi vlasy uschly...to byla barvička panečku!!! Měla jsem to tam ještě po týdnu:D


Very Happy jé to znam. U nás je veřejne koupaliště ve městě, neni krytý. Já tam teda nechodim, páč když jsem viděl ty blonďáčky jak choděj zelený dom, tak mě tam nikdo nedostal. Co tam dávaj nevim, ale je mi to jedno. Až budu chtít mít zelený vlasy, udělam to jinak Laughing Laughing Laughing Twisted Evil

ale ká, dyť je budeš potřebovat zelený už v úterý.. Smile tak honem se koupat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 9:22 pm    Předmět: Re: skalice Citovat

kalakai napsal:

ale ká, dyť je budeš potřebovat zelený už v úterý.. Smile tak honem se koupat Smile


pssst Wink ale já už je mam Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 9:43 pm    Předmět: Citovat

deš si hrát na punka?? Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 9:44 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
deš si hrát na punka?? Laughing Laughing Laughing


ne, na blbečka Laughing Laughing Laughing teda nevim, jesi budu muset něco hrát Rolling Eyes Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 9:55 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
tiborMel napsal:
deš si hrát na punka?? Laughing Laughing Laughing


ne, na blbečka Laughing Laughing Laughing teda nevim, jesi budu muset něco hrát Rolling Eyes Shocked Very Happy

Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 69, 70, 71  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.