kuriózní vlasové nehody :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=90ea7a0a048e39561a9ce32d63674bc7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2014 8:33 pm    Předmět: Citovat

Taky máte často pocit, že umytí vlasů je signál pro všechny věci v okolí, aby se začaly plést do cesty, zamotávat a špinit tu krásně voňavou, nadýchanou hřívu? Laughing Dnes mě stačil polapit věšák od kabátů, přivřít zip od kozaček a slavnostní tečku za tím nebezpečným dnem udělala jedna zlomyslná pánvička s olejem (odstavená na obvykle nepoužívané plotýnce), kde jsem si rozkošně omočila pěkných pár cenťáků své oháňky (což jsem zjistila až poté, co jsem pohodila hlavou a obdařila sprškou oleje i svoje tričko a oblíbenou sukni). Jdu se někam zahrabat - tohle je fakt neskutečnej den. Rolling Eyes Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2014 9:55 pm    Předmět: Citovat

astrid: Olej na konečky může být prospěšný Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2014 11:01 am    Předmět: Citovat

Elisse: Jj. Smile Dost možná, že se mi vlasy pokoušely něco takového telepaticky sdělit. Wink Po umytí jsem si totiž říkala - "no, konečky si promastím až večer před spaním, ať nemám teď mastnou hlavu"... Zjevně měly žízeň dřív. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 11:11 pm    Předmět: Citovat

Také se vám stává, že když si sednete v autobuse/tramvaji s rozpuštěnými vlasy, opřete se o opěradlo a najednou cítíte, že hlavou nemůžete pohnout, protože vám někdo zezadu vlasy "drží". Respektive drží opěradlo i s vašimi vlasy?

Vždycky při tom přemýšlím, jestli se to stává jen mě a příště se už "zásadně" neopřu, nebo je to normální... Smile
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 11:20 pm    Předmět: Citovat

nie si sama, aj mne vzdy niekto alebo nieco vlasy prikvaci Very Happy alebo este lepsie sa mi zamotaju do stolicky v elektricke Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 11:27 pm    Předmět: Citovat

ja síce rozpustené nenosím, ale aj tak sa občas stane, že sa mi vlasy kde-tu zaseknú a hnusne to potom bolí Twisted Evil
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2014 11:48 am    Předmět: Citovat

Anywetta napsal:
Také se vám stává, že když si sednete v autobuse/tramvaji s rozpuštěnými vlasy, opřete se o opěradlo a najednou cítíte, že hlavou nemůžete pohnout, protože vám někdo zezadu vlasy "drží". Respektive drží opěradlo i s vašimi vlasy?

Vždycky při tom přemýšlím, jestli se to stává jen mě a příště se už "zásadně" neopřu, nebo je to normální... Smile


Mě se to tedy stalo z pozice skřípnuté i z pozice skřípacíjí - a tehdy jsem si uvědomila, že se to stane raz dva, buď nechtěně, prostě tramvaj cukne a já se chytnu, nebo prostě jsem se neměla kde jinde a jinak kloudně chytnout... Když jsem si navíc všimla, co jezdívá MHD za individua a představila si, že by mi někdo z nich, chca či nechca sáhl na vlasy....prostě od té doby si vlasy v MHD pokud sedím přehazuju přes rameno dopředu, ať mám o nich přehled a ať si člověk za mnou může dle potřeby chytat madélka na sedátku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2014 12:55 pm    Předmět: Citovat

Zrovna vcera som takto omylom jednej pani pricvakla vlasy, ani neviem ako. Ludia to urcite nerobia zamerne, ale aj tak je to neprijemne jak slak.
Mne sa to stavalo kedysi este na gympli, teraz su vlasy vzdy bud pod kabatom alebo prehodene dopredu a mam pokoj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2014 9:25 am    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Zrovna vcera som takto omylom jednej pani pricvakla vlasy, ani neviem ako. Ludia to urcite nerobia zamerne, ale aj tak je to neprijemne jak slak.
Mne sa to stavalo kedysi este na gympli, teraz su vlasy vzdy bud pod kabatom alebo prehodene dopredu a mam pokoj.


Jo jo jo - to je hned - já to tedy taky nikdy neudělám schválně, přísahám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2014 11:49 am    Předmět: Citovat

nechcem byť konšpirátor, ale v poslednej dobe mám dojem, že sa začalo Veľké protivlasové sprisahanie!
Filippa má problém s panvou a momentálne má kvôli tomu zákaz behať po vonku, takže keď včera večer utiekla, musela som ju ísť hľadať a odchytávať... a samozrejme, pri pokuse o odchyt sa mi zamotal vrkoč do drôteného plota... čo som si ovšem nevšimla, až kým som sa neúspešne nepokúsila o odchod... navyše bola všade tma ako v rohu, takže som nič nevidela, a normálne som rozmýšľala, čo teraz... vlasy som si vytrhať nechcela (ani neviem, či by to vôbec šlo), mobil ostal dnu a kričať nemalo zmysel, keďže nikto nebol v dosluchu Mad našťastie sa mi po pár minútach nejako podarilo vlasy vymotať, takže som nemusela nocovať vonku v zime...
a ako keby to nestačilo, dnes sa mi vlasy zamotali do kľučky na dverách Rolling Eyes, našťastie som tentoraz ich vyslobodila pomerne rýchlo
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.