kuriózní vlasové nehody :)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 69, 70, 71  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b852a5ae92be83b082272b7ba6ccb858Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lilish
41-80
41-80


Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 3:15 pm    Předmět: kuriózní vlasové nehody :) Citovat

a co takhle nejake vtipne dlouhovlase story - myslim jako prilehnuti nebo prisednuti nekym (to je asi u ultradlouhovlasek na dennim poradku Smile), zachyceni a tak? Smile ja jsem byla vcera "privrena" do okynka v autobuse, a to zrovna nemam nic extra dlouheho Very Happy ten pan chudak koukal jak pet na sest, nez z nej vylezlo strohe : "jeeeeeeeeeee slecno, prominte." au au Crying or Very sad Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 4:01 pm    Předmět: Citovat

Bobkuu. To mě se až tak nic moc extra nestalo taky, že mám jen 40 cm. Ale to muselo bolet mě stačí když se mi do zipsu od bundy zaplete nějaký ten vlasy a bolí to jak čert.. au au
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 4:15 pm    Předmět: Citovat

Kamarádka u mě kdysi nechala kulatý kartáč s takovými jemnými bodlinkami. Druhý den jsem si chtěla vyfoukat a trochu podtočit vlasy a tak jsem sáhla po tom jejím kartáči. Zapletl se mi do vlasů a nemohla jsem ho vyndat. Zkoušela jsem vlasy namočit, naolejovat, ale nešlo to. Čekala jsem pak několik hodin s kartáčem na hlavě, až se vrátí přítel z práce. Ten pak dvě hodiny rozplétal vlásek po vlásku a nakonec to vzdal. Musela jsem si ty vlasy ustřihnout a pak nějakou dobu vypadala - no, ne moc půvabně, ale podařilo se mi to vydávat za módní výstřelek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 5:09 pm    Předmět: Citovat

cestovala som so spoluziakmi zo skolskeho vyletu domov. sedeli sme a pospevovali rozne pesnicky. za mnou sedela spoluziacka, ktora zuvala zuvacku a napadlo ju, ci ju dokaze vyplut zo sedadla do horneho maleho oknicka. samozrejme, ze sa to nepodarilo a jej zuvacka pristala na mojich vlasoch. takze som jej povedala, ze mi to musi vybrat von, ale nedarilo sa. tak som vydrzala a cestou domov ju preklinala. doma sa o to pokusal aj moj otec. zuvacku sa mu nepodarilo vytiahnut, tak mi odstrihol pramen vlasov. bolo mi to luto, ale nebolo mi to az tak vidiet. vlasky dorastli a spomienka zostala. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 5:22 pm    Předmět: WC Citovat

Ehm.. no.. myslím, že nejhorší je to na záchodě! A to asi nemusím více rozebírat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 5:30 pm    Předmět: Re: WC Citovat

esi napsal:
Ehm.. no.. myslím, že nejhorší je to na záchodě! A to asi nemusím více rozebírat Laughing


nene, jen povidej, začíná to dobře... Laughing Laughing Laughing Wink Razz Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 6:15 pm    Předmět: Citovat

se záchodem má své zkušenosti Adél, nebo se pletu? Laughing



no jednou jsem je celé vymáchala v akvárku omylem, rybičky plivali ještě tejden moje vlasy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 7:05 pm    Předmět: Citovat

No ja som si este na základke nahennovala konceky asi 10 cm pravou hennou a vsetci (podotýkam naozaj vsetci nezávisle od seba) sa ma pytali ci som mala na raňajky špagety s kečupom...
Návrat nahoru
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 7:17 pm    Předmět: Citovat

asi podobně jako Rayna. dostala jsem takovou sadu hřebenů, asi 4 druhy, ale takový šmejcky, no ale každopádně jsem se taky rozdohla, že se vyfénuju přes kulatej s pevnými zuby... no dopadlo to hrozně, plast byl docela měkej, zamotalo se mi to do nejspodnějších vlasů, nešlo ani tam ani zpět, doma nikdo, no vyrvala sem to, slzy ve vočích, jenže já sem po tátovi nerv...
vlastně sem se vzteky a bezmocí úplně rozbrečela Laughing Laughing Laughing (psychna Laughing )
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 8:01 pm    Předmět: Citovat

před pár lety jsem zatoužila po malé změně barvičky. Samozřejmě přírodním způsobem. Kamarádka přikvačila s informací o skvělých účincích ořešákového listí, prý vlasy ztmavnou a je to zdravé. Jo jo, vlásky se krááásně leskly.... zelenou brčálovou barvou. Rákosníček by se radoval Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 69, 70, 71  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.