kuriózní vlasové nehody :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 69, 70, 71  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=76bbed857b465905d3ad4a75ac83370aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 9:58 am    Předmět: Citovat

Nie je to sice celkom moja nehoda, ale tak...
Rano kocur nejaky nekludny, furt sa nevedel ulozit, ako keby pred niecim zdrhal. Pozeram co sa deje a za nim "uteka" bobek na vlasku. Chuda male, bol z toho cely vyplesteny, o to viac ked som mu tych zvysnych 50cm tahala hadam az zo zaludka. Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2015 2:35 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsem si kávu a koblihu, většinou tyhle jedovaté věci nejím, že jo, ale teď jsem měla chuť -... a tak jsem se do ní pustila a říkám si, že teda to je doba dneska, že už i ty koblihy šidí, šest korun stála, no tohle, nikde žádná náplň!! a pak se podívám dolů na hrudník, kde mám vždycky rozprostřenou hřívu Twisted Evil ono mi to vyteklo druhou stranou Twisted Evil Twisted Evil navíc to zvtrdlo do dredů a nemohla jsem to vymýt Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2015 4:45 pm    Předmět: Citovat

Já už poslední dobou musím nosit vlasy taky v culíku nebo copu. Když je mám rozpuštěné, tak se pořád někam pletou. Moji spoužáci už si víceméně zvykli, že občas se pokusím naklonit dopředu/vstát za židle a najednou se s mučednickým výrazem zastavím a začnu pištivě kňourat Laughing
Nebo když si zavazuju boty, to samé. Nedávno jsem si je i zapla do kalhot, nebo zavřela do skříňky ve škole. Very Happy I do lidí se občas zamotávám, netuším jak. A kolik jídla už se mnou spořádaly, ani nepočítám. Mé vlasy jsou velmi sociální Very Happy
Už jen čekám, kdy se mi podaří říct někomu, že mi sedí na vlasech. Nebo radši ne.
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2015 12:47 pm    Předmět: Citovat

včera som skúšala to opaľovanie končekov, posledných 10-15 cm, keďže sa mi konce nenormálne štiepia a lámu... prvé dva pramene šli celkom dobre, a potom sa ten tretí chytil a začal celý horieť Embarassed
uhasila som ho celkom rýchlo, takže škody nie sú nejak hrozné, ale ten smrad som potom vetrala asi hodinu...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2015 3:47 pm    Předmět: Citovat

seelya napsal:
včera som skúšala to opaľovanie končekov, posledných 10-15 cm, keďže sa mi konce nenormálne štiepia a lámu... prvé dva pramene šli celkom dobre, a potom sa ten tretí chytil a začal celý horieť Embarassed
uhasila som ho celkom rýchlo, takže škody nie sú nejak hrozné, ale ten smrad som potom vetrala asi hodinu...

Shocked
Uz mi je jasne preco som bola cely cas voci tejto "prevratnej metode" skepticka. To je podes. Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2015 5:02 pm    Předmět: Citovat

akože vlasy to zatavilo (teda aspoň čiastočne, snažila som sa opaľovať šetrne, takže nejaké vlasy vykĺzli), nebyť toho, že sa mi chytil celý prameň som vcelku spokojná...
ale dnes som si pozrela ako to robia v salónoch a veruže ja som vlasy tak blízko k ohňu nedávala, nechápem, ako sa mohol ten prameň zapáliť... zjavne musím ešte vychytať techniku
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2015 7:19 pm    Předmět: Citovat

Mam skusenosti len so zatavovanim nylonoveho vlasca pri zakoncovani bizu a ak sa vlas sprava aspon trochu podobne, tak to amen tma teda. Very Happy
A mozno to praveze treba strcit priamo do toho plamena. Pod lampou je najvacsia tma - v plameni najvacsia zima?... Alebo tak... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2015 11:36 pm    Předmět: Citovat

On se ten vlasový pramínek musí při tom motání dobře utáhnout, aby nezačal hořet - když se neutáhne, je tam vzduch a ten dovolí pramínku se zapálit.
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2015 2:22 pm    Předmět: Citovat

Taky bych si tipla, že byl možná zrovna tenhle pramen trochu míň utaženej. Nicméně máš můj obdiv, já bych si na tohle netroufla (ono je to teda daný i tím, že jak to háro mám jemný a ne moc hustý, tak bych v případě vznícení jedinýho pramene byla úplně v háji... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2016 11:43 am    Předmět: Citovat

Tak jsem si taky pořídila vlasovou nehodu, která by měla mít začátek ve vláknu o breberkách. Celá rodina jsme prošli olejovou kůrou, která na potvory zabrala, ale mně se podepsala na vlasech. Posledních tak pět cm zůstalo jako sláma, všude za mnou zůstávaly úlomky, ale nebylo to ve všech pramenech, tak jsem si před chvílí sedla, že ty nejhorší vlasy jednotlivě ustřihnu. Jenže na mě promluvily děti a já zdvihla hlavu a omylem šmikla. Do klína mi spadl celkem silný pramen, kolem deseti cm délky. Tak to mám na levé straně pěkně vykousnuté. Ale co mě štve nejvíc, je, že v tom pramenu byly všechny vlasy zdravé Razz Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 69, 70, 71  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.