C2H5OH (aneb alkohol a my)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b098337feecb8ae5db85513d928113f2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 2:05 pm    Předmět: C2H5OH (aneb alkohol a my) Citovat

Teda Awerin vždyť je ti 15 Shocked No jo už 15 tak to chápu to já už měla taky za sebou Laughing Musím uznat že sem se chodila bavit víc než teď když je mi 17 a půl Laughing já vím není to moc věkovej rozdíl ale přece jen Laughing Jooo to byly časy Laughing Když se rodiče ptali,jestli mi něco není a já se modlila aby nic nepoznali Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 2:30 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Teda Awerin vždyť je ti 15 Shocked No jo už 15 tak to chápu to já už měla taky za sebou Laughing Musím uznat že sem se chodila bavit víc než teď když je mi 17 a půl Laughing já vím není to moc věkovej rozdíl ale přece jen Laughing Jooo to byly časy Laughing Když se rodiče ptali,jestli mi něco není a já se modlila aby nic nepoznali Laughing



taky jsem se chodila bavit víc v 15 než teď (dost čerstvě 16) Laughing jooo to byly doby, teď už přřřřřřřřřřřřřřřísný abstinent Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 3:04 pm    Předmět: Citovat

no mě ted bude 24 a do hospy jdu s kámoškama tak akorát na pořádný menu a zákusek...nacpeme se k prasknutí, pak něco popijem Smile pokecáme, dojdem do další hospy, zas něco dobrého a mažem dom :)disko nás už nějak neba...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 3:40 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
disko nás už nějak neba...



on byl spise na mysli bigbeat ne? Twisted Evil Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 3:42 pm    Předmět: Citovat

panvicka napsal:
kalakai napsal:
disko nás už nějak neba...



on byl spise na mysli bigbeat ne? Twisted Evil Cool Laughing

to je jedno.. my už chodíme akorát tak na víkendové žranice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 5:23 pm    Předmět: Citovat

panvicka napsal:
Denynka napsal:
Teda Awerin vždyť je ti 15 Shocked No jo už 15 tak to chápu to já už měla taky za sebou Laughing Musím uznat že sem se chodila bavit víc než teď když je mi 17 a půl Laughing já vím není to moc věkovej rozdíl ale přece jen Laughing Jooo to byly časy Laughing Když se rodiče ptali,jestli mi něco není a já se modlila aby nic nepoznali Laughing



taky jsem se chodila bavit víc v 15 než teď (dost čerstvě 16) Laughing jooo to byly doby, teď už přřřřřřřřřřřřřřřísný abstinent Laughing

Já zas tak přísný ne:Dale přes týden mám školu do půl pátý a pak úkoly a přes víkend sem s martinem.Takže když sou delší prázky a jedu ke kámošce tak to je něco:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 5:36 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Když se rodiče ptali,jestli mi něco není a já se modlila aby nic nepoznali Laughing


Tak na to si taky pamatuju, a já jsem si myslela, jak to dobře maskuju. Až teď po deseti letech se mi mamka přiznala, že se mi vždycky tajně smála, jak se snažím dělat střízlivou. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 5:53 pm    Předmět: Citovat

lillypad napsal:
Denynka napsal:
Když se rodiče ptali,jestli mi něco není a já se modlila aby nic nepoznali Laughing


Tak na to si taky pamatuju, a já jsem si myslela, jak to dobře maskuju. Až teď po deseti letech se mi mamka přiznala, že se mi vždycky tajně smála, jak se snažím dělat střízlivou. Twisted Evil

Taky čekám kdy mi to řeknou Laughing Podle mě když tak už a zamaskovat to nejde... Laughing zvlášť když se vrátím v nápadným čase a druhej den nic nejím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 6:00 pm    Předmět: Citovat

Paradoxně mi mamka asi před týdnem řekla,že je mi 17 a jestli přijdu domu opilá tak mi dá přes hubu Laughing Myslela to ze srandy ale musela sem se začít smát když sem si vzpoměla...jak sem odjela jednou v 6 večer a vrátila se už v 8 veče...no vrátila...brácha mě nesl Laughing a pak na mě křičel ať aspoň stojím rovně Laughing a když sem dolezla do pokoje,byla tam mamka a koukala na telkua divila se že su doma tak brzo Laughing A já šla hned spát...nenápadná jak .... joo to byly časy teď už se to nestává...a dřív taky moc ne jen tak 3x,4x nevím Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 6:02 pm    Předmět: Citovat

Já dycky řekl, že jdu spát ke kámošovi. Pak jsem druhej den "jen" smrděl kouřem Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.