C2H5OH (aneb alkohol a my)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f20af7e852cee73e09b44e5715f3e01cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 2:53 pm    Předmět: Citovat

Vy mi tady určitě poradíte. Vživotě mne nebolela z chlastu hlava, ale mám spíš problémy se žaludkem. Celý den po pařbě mne bolí žaludek, jako kdybych měla velký hlad, ale bolí to, i když se najím (ale pak mám lepší pocit). Nezabírají čaje, kapky (Cholagel), jedině ten den přetrpět a další den jsem už OK. Co s tím?
Jinak moje tipy: Ještě před usnutím pozřít sáček Smecty, další den v případě zvracení si dám Cerucal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 4:55 pm    Předmět: Citovat

Kornélie napsal:
Vy mi tady určitě poradíte. Vživotě mne nebolela z chlastu hlava, ale mám spíš problémy se žaludkem. Celý den po pařbě mne bolí žaludek, jako kdybych měla velký hlad, ale bolí to, i když se najím (ale pak mám lepší pocit). Nezabírají čaje, kapky (Cholagel), jedině ten den přetrpět a další den jsem už OK. Co s tím?
Jinak moje tipy: Ještě před usnutím pozřít sáček Smecty, další den v případě zvracení si dám Cerucal.


Nemám to teda vyzkoušené, tak za tuhle informaci neručím, ale slyšela jsem od spousty lidí, že jim po chlastu na žaludek pomáhá Cola po lžičkách. Zní to zvláštně, ale ti, kteří mi to řekli si to vychvalují. Zkusit to můžeš, za to nic nedáš Wink A nebo mléko. To jsem párkrát zkusila a žaludek se uklidnil.
Jinak všeobecně s poalkoholovým stavem problémy nemám, každý se diví, že když toho hodně vypiju, nikdy mi nic není. Very Happy
Stává se mi to samé, co tu psaly holky výš, ráno se probudím a jsem energická, až to kolikrát hraničí s euforií Very Happy No únava přijde později, ale ráno je to v pohodě. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 5:08 pm    Předmět: Citovat

Mě taky hlava nikdy nebolí, teda z pití ne. A když je mi blbě, tak už večer. Ráno jsem úplně v pohodě. Jen mám vždycky "chuť" na vitamín C.
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.