Vínečko bílé, červené, růžové a všechno okolo toho
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e951525cec5b7e5db33eb66ecf32b080Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Víno nebo pivo?
a) pivo
3%
 3%  [ 3 ]
b) víno
47%
 47%  [ 38 ]
c) obojí
18%
 18%  [ 15 ]
d) tvrdý
1%
 1%  [ 1 ]
e) všechno
17%
 17%  [ 14 ]
f) abstinuju
11%
 11%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 80

Autor Zpráva
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 1:22 pm    Předmět: Citovat

Veltlínské zelené a Rulandské šedé mňam mňam..ale pro mě je stejně nejlepší pivo pííííívečko Very Happy Pár Gambrinusínečků a jsem spokojená Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sobebor
321-600
321-600


Založen: 9.1.2008
Příspěvky: 331
Bydliště: B?????¶hmen und M?????¤hren

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 1:48 pm    Předmět: Citovat

Pálava, tramín, večerka Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yurasch
41-80
41-80


Založen: 5.7.2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 10:43 pm    Předmět: Citovat

Je nutno trochu oživit toto Bohu libé vlákno. Jednoznačně hlasuji pro víno. Mám to podobně jako Blondorezka - v létě spíš bílé a v chladnějším období radši piju červené. Ono je to logické, bílé víno se pije chladnější a teplém létě se jím člověk rád ochladí. Když je pak chladno, ochlazování netřeba Smile
Jinak též inklinuji k těm sušším, která se dají pít bez obav, že se člověk zcela slepí, zalepí, ulepí...

Pivo mi připadá takové nějaké vulgární a pivní dech? Děkuji, ne!

Co se týče tvrdého, tam bývám opatrný. Říkává se: rychlý start a brzo v cíli Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yurasch
41-80
41-80


Založen: 5.7.2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 10:49 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem si přečetl statistiku hlasování. Je vidět, že na DV převažují ženy(to je bez debat) a to z Moravy (nebo jsou aspoň aktivnější). Naprosto vede víno. Doufám, že jsem se definitivně nezařadil mezi zženštilce Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 9:07 am    Předmět: Citovat

Embarassed Tak jsem tam dala všechno, ale s mírou. Tedy až na vyjímky, že.

Pivečko si dám, jednou za čas. Preferuji plzeň. Na co se už dlouho chystám je nějaké tmavé pivo, ale na to chci zajít do pořádnýho irskýho pubu - mno nevim jestli se k tomu někdy dohrabu.
Vínečko hodně ráda. Červené polosladké/polosuché až sladké a bílé zase suché. Růžové polo.
Svojí oblíbenou značku zatím nemám, stále hledám Laughing . Jednou za čas si dám ráda nějaké dezertní sladší víno , takže portské. Posledně jsem se po něm slušně nametla. Ono se to nezdá, ale má to kolem 22% a jak je to sladké, tak se to dobře cumlá Twisted Evil . Šumivým vínem taktéž nepohrdnu, ale preferuji buď bílé suché nebo růžové polosuché. V létě dělám pravidelně sangrii - hodně ledu, hodně ovoce, hodně vína= mňamka. Zatím nej bílé víno jsem měla s tuniska - přece jen tam byli kdysi frantíci a jak to tak vypadá zanechali tam tajemství dobrého vína. Min týden jsem měla obvzlášt dobré růžové lambrusco z Itálie, ale fakt si nevybavim značku - láhev mam stále doma.

Z dalšího alkoholu - záleží na náladě. Nemám ráda "hubolepy" - jablíčka atd - hrozně mě po tom bolí hlava. To už radši čistou vodku,slivovici...
Když je nálada jsem na koktejlech, ale zásadně jedu na jednom nebo dvou drincích s tím,že mají základní stejné složení Razz .

Čím nepohrdnu je whisky a whiskey, ale jemnější verze Laughing . Jameson nebo tulamorka je dobrá.

Mno už radši končím s prozrazováním své alkoholické nátury Laughing
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&amp;feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 9:18 am    Předmět: Citovat

Uááá, v neděli jedem do sklípku pro víno... Po zkušenostech z minula to teda nechci vidět. Muž řídí (já nemám řidičák), tudíž koštovat musím samozřejmě já... Podotýkám, že mi dali vždycky pořádného "hopana", ne nějaké pidimnožství, takže po cca 7 vzorcích jsem byla na zpáteční cestě hodně, ale hodně veselá... Doufám, že jim nepřibylo druhů Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 10:57 am    Předmět: Citovat

Klarus tak to máš výborný! To bych taky brala. Kam jezdíte na víno??

Jinak mě v poslední době nějak moc chutná Metaxa. Jednak mi to připomíná dovolené v Řecku a jednak si to vždycky snažím vychutnat v klidu, takže nemám šanci se z toho opít. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 11:15 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Klarus tak to máš výborný! To bych taky brala. Kam jezdíte na víno??

Jinak mě v poslední době nějak moc chutná Metaxa. Jednak mi to připomíná dovolené v Řecku a jednak si to vždycky snažím vychutnat v klidu, takže nemám šanci se z toho opít. Wink


Do Sudoměřic, bydlí tam švagr, tak nám to domluvil Wink Akorát budeme mít ten víkend řádně nabitý... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 12:42 pm    Předmět: Citovat

Laughing jeden z důvodů proč nechci řidičák Laughing Laughing
to se někdo má mít známý se sklípkem Twisted Evil
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 1:19 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Laughing jeden z důvodů proč nechci řidičák Laughing Laughing
to se někdo má mít známý se sklípkem Twisted Evil


Oni přímo sklípek nemají, no ale tak po dědině se znají. A dostanem teď lepší cenu (30Kč/l bílého, 35/l červeného), protože jdem zase ke stejnému vinaři Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.