Vínečko bílé, červené, růžové a všechno okolo toho
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aaa5c81cc1eac9b25ead9dd8a8833856Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Víno nebo pivo?
a) pivo
3%
 3%  [ 3 ]
b) víno
47%
 47%  [ 38 ]
c) obojí
18%
 18%  [ 15 ]
d) tvrdý
1%
 1%  [ 1 ]
e) všechno
17%
 17%  [ 14 ]
f) abstinuju
11%
 11%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 80

Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 8:25 pm    Předmět: Citovat

Miluju víno, červené... Rulandské modré a Modrý Portugal... Pak občas koupíme "jižní" vína - chilské, argentinské, občas se narazí na výborné víno, občas nic moc... (ale že bychom si to dobré zapamatovali, to ne, že...) Jinak bílé víno nepiju skoro vůbec, ani nevím proč, mám k němu nějakou vrozenou nedůvěru - prostě mi nepřijde plnohodnotné, no Embarassed Jinak žádný znalec nejsem, piju, co je... Mamce vozí vína známá z Moravy - vzhledem k tomu, že celá rodina má moooc ráda víno, tak už odtamtud máme vypito pěkných pár bas Embarassed

Jinak mám ráda i portské - na večerní drobné upíjení je fajn... Ale je jenom svátečně Very Happy (kdežto víno je u nás prakticky pořád, no...)

Pivo nepiju vůbec, tvrdý alkohol skoro taky ne... I když domácí slivovička, meruňkovice... To si dám občas (veeeelmi zřídka) říct. Embarassed (a na vodě jsem pila, co bylo, pač byla děsná zima...)
J
inak kdyby vám někdo nabízel kmínku, proboha nepijte to, nejhorší pití, co jsem kdy měla!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 7:53 pm    Předmět: Citovat

vzdycky cervene Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.