Týrání zvířat
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7b3c5e6c6fda47a1809d106d2e9851d5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 7:59 pm    Předmět: Týrání zvířat Citovat

http://www.novinky.cz/clanek/136165-v-liberci-nekdo-utopil-poloslepeho-psa-v-jezirku.html

Toto jsem dnes našla na internetu, je mi z toho úplně zle!!! Nemám slov pro ty, kteří to udělali. Vím, že s tím nic neudělám, ale musela jsem si ulevit. Nejhorší je, že takovýchto případů v poslední době pořád přibývá, nebo alespoň mám takový pocit Twisted Evil Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 8:04 pm    Předmět: Citovat

Hm, co mam na to už říct. Lidi jsou fakt svině svinský, nabít pistoli a střílet. Co s takovýma z*rdama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 8:06 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Hm, co mam na to už říct. Lidi jsou fakt svině svinský, nabít pistoli a střílet. Co s takovýma z*rdama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


No, přesně. Jedině zabít, nebo umučit Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 8:16 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
No, přesně. Jedině zabít, nebo umučit Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


PánBůh je mi svědkem, že bych je třískala hlava nehlava. Když už jsme u toho týrání... Sousedka (asi tak IQ 50, imrvére nalitá i komplet se svým "manželem) si pořídili psa z útulku. Sociální rodina, dvě odrostlé děti, co rozpoznají jen sociálku a hospodu, jinak asi nic. Minulý týden myju chodbu a ona šla s tím psíkem ven. Nutno podotknout, že už je to jejich druhý, i ten první byl těžko zvládnutelný. Říkala jsem si OK, někdy je pes jaký je. Omyl! Už tomu nevěřím, jaký pán, takový pes. Je to o přístupu, péči, výchově. Takže pes si s ní dělá co chce, štěká, skáče.. ale co, je to pes, navíc ještě štěně... Říkám tomu psíkovi ahoj broučku a on začal skákat. Madam se rozčílila, že je to hroznej pes a kdesi cosi. U dveří začal štěkat. Madam vyndala klacek a začala ho třískat přes záda,ˇže už mu stokrát říkala, ať neštěká.
Vážení, takové temno jsem neměla už dlouho. (bylo asi půl desáté večer, takže ten cirkus určo slyšeli všichni v baráku.... Od tý doby jsem klacek neviděla. A těším se, až ho vytáhne. Dementka. Evil or Very Mad


Naposledy upravil * dne st březen 26, 2008 8:17 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 8:16 pm    Předmět: Citovat

Takové zprávy jsem si nařídila nečíst, neposlouchat, protože pak cítím jen a jen beznaděj, vztek a nenávist. Ale to nejde, že. Nechápu takové bestie. Asi jsem divná, ale zvířata mám ráda více než lidi, a vždycky mně to víc vezme Sad Kdyby byly za to adekvátní tresty, tak by si to ty hovada nedovolily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 8:21 pm    Předmět: Citovat

lillypad napsal:
Takové zprávy jsem si nařídila nečíst, neposlouchat, protože pak cítím jen a jen beznaděj, vztek a nenávist. Ale to nejde, že. Nechápu takové bestie. Asi jsem divná, ale zvířata mám ráda více než lidi, a vždycky mně to víc vezme Sad Kdyby byly za to adekvátní tresty, tak by si to ty hovada nedovolily.


Člověka to víc vezme taky proto, že se zvířata nemůžou bránit, natož v tomto případě, když to byl starý pes a ještě poloslepý... Twisted Evil Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

To je fakt IQ tykve. Když ještě žil můj milovaný pejsek, tak ji jednou jeden smrad, který má rodiče milionáře, zbil bužirkou. Já jsem ho pak pěkně zmalovala, vůbec nevím, kde se to ve mně vzalo, protože bych si nikdy na nikoho netroufla. Pak si ještě jeho rodiče stežovali, že jsem nevychovaný spratek, který mu zničil tričko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Llucy napsal:
No, přesně. Jedině zabít, nebo umučit Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


PánBůh je mi svědkem, že bych je třískala hlava nehlava. Když už jsme u toho týrání... Sousedka (asi tak IQ 50, imrvére nalitá i komplet se svým "manželem) si pořídili psa z útulku. Sociální rodina, dvě odrostlé děti, co rozpoznají jen sociálku a hospodu, jinak asi nic. Minulý týden myju chodbu a ona šla s tím psíkem ven. Nutno podotknout, že už je to jejich druhý, i ten první byl těžko zvládnutelný. Říkala jsem si OK, někdy je pes jaký je. Omyl! Už tomu nevěřím, jaký pán, takový pes. Je to o přístupu, péči, výchově. Takže pes si s ní dělá co chce, štěká, skáče.. ale co, je to pes, navíc ještě štěně... Říkám tomu psíkovi ahoj broučku a on začal skákat. Madam se rozčílila, že je to hroznej pes a kdesi cosi. U dveří začal štěkat. Madam vyndala klacek a začala ho třískat přes záda,ˇže už mu stokrát říkala, ať neštěká.
Vážení, takové temno jsem neměla už dlouho. (bylo asi půl desáté večer, takže ten cirkus určo slyšeli všichni v baráku.... Od tý doby jsem klacek neviděla. A těším se, až ho vytáhne. Dementka. Evil or Very Mad


Seřvala jsi ji? Dobře jsi udělala, jen se bojím, že na takovýhle typy je to málo. Ale tleskám. Oni asi ještě čekají, že snad je za to ostatní budou obdivovat jak jsou dobří, primitivové. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 8:30 pm    Předmět: Citovat

Laughing už ani nevím, co jsem na ní všechno řvala, ale myslím, že tam bylo, že z děcek vychovala parchanty a do psa bude třískat, taky asi že je jistá mlékodárná zvířena a ještě tam bylo, že jestli ten klacek ještě uvidím, tak ji s ním vlastnoručně urazím palici a už nevím, byl to desetiminutový výlev Embarassed neumím prostě mlčet a přehlížet. Nenávidim lhostejnost. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 8:45 pm    Předmět: Citovat

Taky se mi vždycky zatmí před očima vzteky, když něco takového čtu nebo vidím... Evil or Very Mad Už jsem taky musela několik kreténů "vychovávat."
Co se týče prezentace týrání v médiích, myslím, že týrání nepřibývá, ale média o tom akorát víc informují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.