Relaxace aneb uvolnění těla a duše od stresu
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e9a35c2e6f1856d4261f1d30ed2e4406Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 3:43 pm    Předmět: Relaxace aneb uvolnění těla a duše od stresu Citovat

Tak nějak poslední dobou jsem ve stresu pořád unavená a nevyspaná i když se to týká jen školy a určitě se to nedá srovnávat s pracujícími, ale i tak si myslím, že tělo a duše by neměly být moc zatěžovány a proto je tu relaxace. Jak pak relaxujete přes týden a nebo co pro vás znamená relaxovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 3:52 pm    Předmět: Citovat

Škola často přinese víc stresu, než top-manažerská pozice (mluvím z vlastní zkušenosti Smile)

Já mám stresu mrako a nerelaxuju. Což je špatně. Tenhle rok to budu měnit, protože prostě musím Smile Jinak je pro mne docela relax tenhle server Wink)
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 3:58 pm    Předmět: Re: Relaxace aneb uvolnění těla a duše od stresu Citovat

Trisknu sebou do postele s knizkou, zapalim arolampu s nejakym sitrusovym olejikem. Nebo hodne dloooouha hoooorka (temer varici) sprcha.
Nebo jen tak zpivam, pripadne hraju na fletnu - to mi obvykle vytesni vsechny myslenky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 4:00 pm    Předmět: Citovat

Na nějaký relax mi také času moc nezbývá... co zabírá je procházka v lese (SAMA, jen se psem), pěkná knížka a stejně jako u Aha - Dlouhevlasy - je tu spousta spřízněných duší na pokec Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 4:02 pm    Předmět: Citovat

Pravda, na DV jsem zapomnela...chyba, ja se kaju. Embarassed Smile Jsem rada za vsechny fajnove lidi, co jsem tu potkala Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 4:03 pm    Předmět: Citovat

Relaxuju ve vaně s horkou vodou, čtením knih, na DV, vymalováváním mandal, se psem venku, nebo tím, že jen tak sama ležím a odpočívám... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 4:17 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Škola často přinese víc stresu, než top-manažerská pozice

To jsem ráda, že mi někdo potvrdil můj dojem, nemám zkušenosti z top-manažerské pozice, ale vím, že škola je záhul a to ani nemusí být časově náročná.
Já taky nějak moc nerelaxuju a měla bych. Jenže mám tolik restů, že největší relax by pro mě asi byl splnit si konečně všechny povinnosti a tím je vyhnat z hlavy.
Ale jo, v poslední době mám jeden nový relax - vaření. Hrozně mě to baví, obzvlášť pro víc lidí a když potom vidím, jak jim to chutná a oni mě chválí a tak Very Happy Trochu tím zaplaším ten pocit, co mám ze školy, že jsem k ničemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 4:19 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
...pocit, co mám ze školy, že jsem k ničemu.


Koukám, že ten pocit ze školy má víc lidí Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 4:31 pm    Předmět: Citovat

njn, české "vysoké" školství Sad Evil or Very Mad
já relaxuju nad šálkem čaje Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 5:10 pm    Předmět: Citovat

Dano tak přesně je to u mě. Asi největší úlevu bych cítila v den kdybych věděla, že mě netlačí termíny do odevzdání grafiky a nemusela večer před spánkem neustále myslet na nové návrhy, nápady a snažit se prosadit mezi ty nej. Ovoce je sice krásné musím se pochlubit budeme mít výstavu našich grafických prací ze školy a zatím skoro vše co jsem navrhla prošlo. Fuj samochvála smrdí Rolling Eyes ... ale ten spánek mi to stejně nenahradí.
Jinak moje největší relaxace je když si pustím svojí nejoblibenější hudbu (metal) a skáču na balóně Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.