Relaxace aneb uvolnění těla a duše od stresu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d6a1eda80ec0ef9b33851c968251c1b7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 5:18 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem si vzpomněl, že poslední 2-3 roky relaxuju jídlem, jako, dobrým jídlem někde v dobré hospodě. Vzhledem k tomu, že mám zrychlenej metabolismus, můžu žrát (ano, jinak se to nazvat nedá) k prasknutí a stejně nepřiberu. Což není výhoda, páč to dost hrubě leze do peněz Wink)
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 5:26 pm    Předmět: Citovat

Já se v poslední době taky dobře odreaguju u DV - hlavně když jsem z něčeho naštvaná, "napruzená", nebo znuděná. Ale bohužel je to pořád "psychická" činnost a sedí se u ní, takže nejlepší odreagování je pohyb - cvičení doma nebo procházka nebo kolo nebo posilovna... a taky válení se v posteli s časopisem, odpočinkovou knížkou nebo s přítelem. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 8:02 pm    Předmět: Citovat

Tak se sportem na mě nelezte!!! Je ale pravda, že v tomhle já jsem "jiná" Very Happy
Leda plavání, to mám moc ráda. Na mě vůbec voda působí dobře (asi jsem byla v minulém životě ryba:D ) A taky tanec... Prostě se zvednou a tancovat, třeba po chodbě, nebo v obýváku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 12:47 am    Předmět: Citovat

Tak tanec považuju za nejlepší pohybovou aktivitu vůbec. Je kreativní a každý si ho může přizpůsobit sám sobě, je na hudbu... tančit se dá kdekoli a kdykoli, no prostě ideální pohyb. Tancem si zpříjemňuju chvíle, které nemám moc ráda, třeba zkoušení oblečení v kabince, zavřu se tam a tančím si (v obchodech většinou hraje hudba, což je fajn) a u toho zkouším.... pak i když mi nic nesed, tak neodcházím rozmrzelá. Jestli tam mají někde bezpečnostní kameru, musí se asi docela bavit. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:12 am    Předmět: Citovat

Jakožto stavař musím denně strávit u počítače hodiny a hodiny, takže mi pomáhá sport, procházka a ten tanec taky hlavně salsa Smile Jóga mi taky hodně pomáhá, hlavně moje záda si libují. A úplně nejlepší jsou masáže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 10:07 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Tak tanec považuju za nejlepší pohybovou aktivitu vůbec. Je kreativní a každý si ho může přizpůsobit sám sobě, je na hudbu... tančit se dá kdekoli a kdykoli, no prostě ideální pohyb. ....


...pokud netančíte jako já Laughing jako názorný příklad toho, jak tancuju, je scénka Mr.Beana, jak si chce "vytančit" pár pencí pro toho potulnýho saxofonistu....ehmm Embarassed Shocked Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 10:23 am    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Slunéčko napsal:
Tak tanec považuju za nejlepší pohybovou aktivitu vůbec. Je kreativní a každý si ho může přizpůsobit sám sobě, je na hudbu... tančit se dá kdekoli a kdykoli, no prostě ideální pohyb. ....


...pokud netančíte jako já Laughing jako názorný příklad toho, jak tancuju, je scénka Mr.Beana, jak si chce "vytančit" pár pencí pro toho potulnýho saxofonistu....ehmm Embarassed Shocked Rolling Eyes Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing tak to chci vidět!!! Natoč se kkk prosíím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 10:26 am    Předmět: Citovat

AJAN napsal:


Laughing Laughing Laughing Laughing tak to chci vidět!!! Natoč se kkk prosíím Very Happy


tak pudem spolu na pivo a já to to ukážu, jinak se střízlivej děsně stydim Embarassed Laughing Laughing Laughing
ale ploužim se obstojně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 10:31 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing kkk já bych si dala 2 pivka a jsem tak uvolněná, že bych snad tančila taky a tohle já dopustit nemůžu. Takhle děsit lidi přece nemůžu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 10:33 am    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
Laughing Laughing kkk já bych si dala 2 pivka a jsem tak uvolněná, že bych snad tančila taky a tohle já dopustit nemůžu. Takhle děsit lidi přece nemůžu Laughing


no vidiš. A po mě to chceš Laughing Laughing Laughing Shocked Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.