Relaxace aneb uvolnění těla a duše od stresu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c27c3f982b16dcac5cc22570a891c966Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 10:37 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
dana napsal:
...pocit, co mám ze školy, že jsem k ničemu.


Koukám, že ten pocit ze školy má víc lidí Crying or Very sad Crying or Very sad


No , synátor mého kamaráda byl 1 semestr na nějaké americký vysoké škole... byl tam za génia a šprta Embarassed a když se vrátil domů, pokorně si ten semestr, který prodělal v Americe, raději u nás zopakoval, aby se vlastně vůbec něco naučil a mohl dál postoupit... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 12:05 pm    Předmět: Citovat

esi napsal:


Neříkám, žes s ní něco dělala ty. Ale předpokládám, že je to voda z vodovodu, a i když jim to filtruješ, tak voda se mění, je třeba období, kdy je v ní mnohem vic chloru a tak. Já to sama cítím, když je špatná a stačí jen trošku... tak se buď osypu, nebo jsem jak sušenka po koupání Smile



člověče nechávám odstát a sypu do toho ty tabletky, co z toho udelaj normalni vodu... meli na sobe nejaky fleky, snad plisen ci co Rolling Eyes no umyla jsem akvarko a dala novy obyvatele, tak uz mam zase na co koukat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 7:16 pm    Předmět: Citovat

Tak a ted jsem tak unavená, že nějaký typ jak pořádně a na dlouho dobít baterky by se bodl... nějakou vzpruhu, ale kafe neberu nepiju. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Forest_fay
81-160
81-160


Založen: 30.3.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 3:07 am    Předmět: Citovat

No, dlhodobou vzpruhou by bolo zamilovanie sa Very Happy ... a kratkodobou silny caj(mate+ zeleny...skor odvar Wink

Ale ked je clovek unaveny su fajn tie jarne ocistne kury, vela zeleniny, ovocia, obil. kasi.... obcas sa prejst vonku na slniecko a obcas vyblbnut na koncerte(asi az po skuske eh) a odstranit tym zvysky stresu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 8:19 pm    Předmět: Citovat

můj oblíbenej relax: v horký vodě ve vaně, sezení na venkovních schodech a popíjení tea/kávičky, lehnout si do postele zavřít oči a do uší nacpat sluchátka a poslechnout si oblíbený songy od Iron Maiden
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 8:31 pm    Předmět: Citovat

hm.... toz pro me je ouplne, ale ouplne nejlepsi zpusob relaxace MASAZ....
Bych se vydrzela nechat masirovat hodiny a hodiny.... od profesionalu, od partnera, od kamosky.... od kohokoliv, kdo je po ruce Smile
(no dobre, po cizich lidech na ulici to vetsinou nepozaduju, ale jen protoze je to spolecensky nepripustne Smile
To uplne mam pocit, ze ze me vsechen stres pomalu odpadava a ja se zacinam vznaset Smile
Krome toho muzika, horka vana, malovani.
A v extremnich pripadech po extremni zatezi mi bodne treba tridenni megahusta palenkova vymazova chlastacka a tancovacka v romske osade a podobny ulety Smile Ale takove veci delam jen po opravdu zasadnich zaleztitostech....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 9:27 pm    Předmět: Citovat

tak já zbožňuju masáže hlavy jako relax, navíc jsem si teď pořídila takový drbátko a je to božíííí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 8:00 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
tak já zbožňuju masáže hlavy jako relax, navíc jsem si teď pořídila takový drbátko a je to božíííí...

JO JO JO -masáž hlavy je úplně to nejlepší, co může být Laughing . Ale masáže ostatních částí těla jsou mi strašně nepříjemné, nemám to ráda, jednou jsem byla na masáži zad a tenhle zážitek už asi nebudu opakovat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 6:05 am    Předmět: Citovat

Jak to tak čtu, já také nejsem ještě na vysoké, jen gympl a už těžko zvládám, trochu se děsím co bude následovat Embarassed Jinak - já v podstatě ani relaxovat neumím, jakože uplně vypnout. Nejde mi to, nevím proč.. Třeba miluju si lehnout s knížkou a číst si, ale to dělám většinou po nocích, takže mě to víc unaví, než nabudí. Ale jinak vlastně pořád myslím na školu, co musím udělat, co si opravit, atd..Je to docela náročné, jen čekám kdy to se mnou z toho stresu sekne Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 9:16 am    Předmět: Citovat

Taky by mě to zajímalo jak má člověk hodit starosti za hlavu a vypnout.. Obdivuju ty lidi , já to neumim..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.