Fyzické útoky na naše vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c995c91777e61808466555fdce6a0aecZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 5:00 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:

Jinak mě se zase stalo, že jsem jela v autobuse a cítím nějakej smrad a nějací týpci vzadu mi zapalovačem pálili vlasy. No, krve by se ve mě nedořezal, a oni s toho samozřejmě měli strašnou srandu.

?cože? z toho mám hrůzu já, mě to málem někdo udělal v hospodě, škrtali mi zapíkem pod vlasama Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 5:26 pm    Předmět: Citovat

to jsou hrozné zážitky Shocked mám asi štěstí, ale nikdo mě nenutí se stříhat, právě že se lidem spíš vlásky líbí, už se mě ptali, jestli nemám příčes a jestli jsou opravdu moje, ale to dělá ta henna Smile
Violet, mě kdyby se někdo prohrabával vlasama, asi bych se ho zeptala, co to jako dělá, ale v té chvíli...člověka většinou nikdy nenapadne, co v tu chvíli říct...každopádně drzost některých lidí je neskutečná.
Co si kdo dovoluje vůbec sahat na něčí vlasy? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 8:36 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Llucy napsal:

Jinak mě se zase stalo, že jsem jela v autobuse a cítím nějakej smrad a nějací týpci vzadu mi zapalovačem pálili vlasy. No, krve by se ve mě nedořezal, a oni s toho samozřejmě měli strašnou srandu.

?cože? z toho mám hrůzu já, mě to málem někdo udělal v hospodě, škrtali mi zapíkem pod vlasama Sad



to se mi nastesti jeste nestalo. to ze by se v tobe krve nedorezal ti verim. ale ja bych se na ne aspon otocila a neco jim rekla frackum. pokud by sedeli nak blizko tak jim dala do cumaku asi..teda ted machruji, ale asi bych byla taky zarazena jak vidle. jenze kdyz takovy fracky neutnes hned, tak buhvi co by vyvedli jak tobe tak nekomu jinymu priste... Exclamation Evil or Very Mad Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 8:51 am    Předmět: Citovat

dana napsal:
Teda Violet, to je hnus, kdyby mi někdo takhle sahal do vlasů, tak bych ho pěkně seřvala a to nejsem nijak zvlášť průbojná. A co je jí vůbec do toho.
Ty jsi na střední nebo na výšce?


právě že teprve na střední, tak si říkám, že si respekt musím udělat aspo%n trošku, protože tímhle to může začínat, ale jak to bude končit....
už na začátku jsem měla problémy se šikanou, bála jsem se třeba jenom projít po chodbě plné lidí..
a to si člověk říká, že když půjde na školu s dobrým jménem, tak má vyhráno Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 9:00 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Tree napsal:
Llucy napsal:

Jinak mě se zase stalo, že jsem jela v autobuse a cítím nějakej smrad a nějací týpci vzadu mi zapalovačem pálili vlasy. No, krve by se ve mě nedořezal, a oni s toho samozřejmě měli strašnou srandu.

?cože? z toho mám hrůzu já, mě to málem někdo udělal v hospodě, škrtali mi zapíkem pod vlasama Sad


To jsou fakt ale idioti Twisted Evil Twisted Evil Škoda mluvit, no.


Pane bože Shocked tyhle lidi vážně nechápu - jestli si kvůli tomu připadají vážne cool a odvážní, že zapálí slečně vlasy, nebo z toho mají jenom legraci... bych jim ty vlasy nejraději upálila sama Twisted Evil

to mi připomíná, jak jsem si kdysi (fascinovaná, jak rychle hoří lidské vlasy) z neopatrnosti podpálila ofinu O_o jaj, to byl děs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 9:13 am    Předmět: Citovat

[quote="Tree"]
Llucy napsal:

Jinak mě se zase stalo, že jsem jela v autobuse a cítím nějakej smrad a nějací týpci vzadu mi zapalovačem pálili vlasy. No, krve by se ve mě nedořezal, a oni s toho samozřejmě měli strašnou srandu.



Hrůza!! Toho se děsím ještě víc, než žvýkaček nalepených do vlasů, což se mi taky stalo - v kině, na základce. Ale pak jsem k narozeninám dostala takový "malý" kapesní nůž, a už se nebojím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 9:38 am    Předmět: Citovat

v prváku na střední mě chtěl "upálit" spolužák ( to sem tehdá měla vlasy po ramena). Dostal pěstí a do obličeje jsem mu vrazila nůž od tatínečka. Málem se počůral.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
v prváku na střední mě chtěl "upálit" spolužák ( to sem tehdá měla vlasy po ramena). Dostal pěstí a do obličeje jsem mu vrazila nůž od tatínečka. Málem se počůral.... Laughing


Drsné, ale dobře mu tak!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

kdybys někoho načapala jak tě polívá ethanolem taky bys neváhala. Přiložit zalovač k vlasům je jedna věc, ale flambovat toho jemuž rostou....
Já tyhle lidi nesnášim. Bývám většinou dost klidná a veselá. Prostě co je moc, to je moc Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 12:38 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
kdybys někoho načapala jak tě polívá ethanolem taky bys neváhala. Přiložit zalovač k vlasům je jedna věc, ale flambovat toho jemuž rostou....
Já tyhle lidi nesnášim. Bývám většinou dost klidná a veselá. Prostě co je moc, to je moc Mad


bych ho skopal krypla Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Exclamation Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.