Fyzické útoky na naše vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5f900561badd785b1c501b597e046820Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 7:15 am    Předmět: ... Citovat

takhle jednou na základce... a to už nebyl první stupeň ale i tak kluci byli prostě dementní ...no jednoho napadlo stříhnout mi do vlasů ..sice to byl tak 1 cm a stejně jsem plánovala zastřižení konečků ale i tak jsem prostě vstala stáhla jsem ho ze židle na zem a pořádně propleskla ...sundal mě z něj až učitel Very Happy nejsem zrovna nervní člověk ale vlasy jsou vlasy Laughing ..no vůbec nevim jak se mi to podařilo když to nebylo žádný párátko Very Happy od tý doby se mě nikdo ani nedotkl Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairyniky
41-80
41-80


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 8:46 am    Předmět: Re: ... Citovat

Nicoolka* napsal:
takhle jednou na základce... a to už nebyl první stupeň ale i tak kluci byli prostě dementní ...no jednoho napadlo stříhnout mi do vlasů ..sice to byl tak 1 cm a stejně jsem plánovala zastřižení konečků ale i tak jsem prostě vstala stáhla jsem ho ze židle na zem a pořádně propleskla ...sundal mě z něj až učitel Very Happy nejsem zrovna nervní člověk ale vlasy jsou vlasy Laughing ..no vůbec nevim jak se mi to podařilo když to nebylo žádný párátko Very Happy od tý doby se mě nikdo ani nedotkl Laughing


:DDD tvoje reakce je úžasná,chtěla bych to vidět na živo:DDD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairyniky
41-80
41-80


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 8:51 am    Předmět: Citovat

Mě zase asi už potřetí se v noci zamotali vlasy do knoflíčků,musela jsem v noci rozsvítit a vyplétat to.Tak jsem vyměnila a pohodička:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: ne srpen 25, 2013 9:22 am    Předmět: Citovat

V pátek jsem si poprvé udělala pletený cop na straně. Byl tedy položený vpředu na prsou. Toho si samozřejmě všiml můj půlroční syn a už měl o zábavu postaráno. A já měla konečky tak mokré jako po sprše Smile
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angua
41-80
41-80


Založen: 22.9.2013
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 10:58 am    Předmět: Citovat

Já jsem jednou na zdravokurzu simulovala mdloby a když mě chtěli odnést od "hořícího" auta tak mi přišlápli culík pohorkou. Dvakrát se mě pokusili zvednout než jim došlo, co se děje. Pak přešlápli bokem a zvedli mě, problém byl v tom, že při přešlápnutí stoupli na pramen a o ten jsem v tu chvíli přišla Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sh09
0-7
0-7


Založen: 16.10.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st říjen 16, 2013 11:02 am    Předmět: Citovat

* napsal:
Tohle je taky celkem mimo téma, jednou mě kdesi na zábavě plesknul nějaký ožrala přes zadek. Byl to větší sušinka než já, hulvátek. Tak jsem se otočila a jenu mu pleskla po tváři. Sedla. A on mi to vrátil. Toš do mě vjel takový vztek, že jsem mu vrátila ještě jednu. Ale tu už neustál a spadl z barové židle. Naštěstí byl kamarád vyhazovač, tak to viděl a zvedl ho za flígr až ke stropu a vynesl ven. Tak tohle tedy ne. Na mě nikdo cizí sahat nebude a už vůbec mě nebude mlátit za to, že se bráním. Ani náhodou. Evil or Very Mad Garantuju, že teď bych mu tu ruku klidně zlomila. Šovinistický hovada nenávidím z celého srdce. Exclamation Exclamation


Ale tak ve chvíli kdy ho tvůj kamarád zvednul a vynesl ve vzduchu tak sis musela připadat jak královna v tu chvíli, s pocitem zadostiučinění Very Happy Ještě by mě zajímalo jestli ten ožrala aspoň projevil lítost nad svým chováním a brečel když byl vynášen na čistý vzduch... Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2016 10:58 pm    Předmět: Citovat

Teda to je téma. Přímo hororový.
Za sebe musím říct, že se konaly převážně papírový kuličky. Akorát že se konaly i na srazu pár let po maturitě... Rolling Eyes (Jinak jsem samozřejmě každý promítání trávil položen na lavici, aby ostatní neměli pocit, že jim bráním ve výhledu.) Ale mám pocit, že mě v tomhle směru dost zachránilo, že jsem si nechal vlasy růst až tak od poloviny gymplu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2016 11:01 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Včera zas jedna osahávačka. Ve městě jsme potkaly máminu spolužačku ze základky. Baba s námi kecala asi půl hodiny, pořád mi tykala (v životě jsem ji neviděla) a když jsme se loučily a otáčely k odchodu, ta ženská normálně natáhne ruce, drapsne mi celé vlasy pod krkem a nadhodí jako deku:"teda ty máš ale vlasy".
Ztuhla jsem, pak se otřepala a zařvala. Babice! Nikdy nepochopím tu nebetyčnou drzost Mad Mad

Otočit se, chytit jí za prsa: ,,Teda ty máš ale kozy!" (Mezi ženami to asi tak nevyzní, ale i tak by jí to mohlo celkem dobře ukázat intimnost jejího jednání.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2016 8:21 am    Předmět: Citovat

Fyzické útoky teď zažívám skoro každý den. Až se bojím, co mi na té hlavě zůstane. Dcera (2 roky) mě vždy ráno nekompromisně posadí na gauč a jde mě česat...Někdy je to docela fajn, přidá i masáž hlavy, ale občas to s hřebenem nezvládne a to je pak děsivá bolest Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2016 6:47 pm    Předmět: Citovat

Ach jo, už zase! Stojím na food festu u stánku s jídlem, když tu se náhle vyřítí členka personálu, která jídlo připravuje: "jé, já se musím podívat na ty vaše vlasy. Taky jsem takový mívala". A už mě drží za podstatný kus vlasů!!

Za prvé je to do nebe volající neomalenost a za druhé měla ruce od toho vaření, že. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Navíc mě fascinuje, že před pár lety musela být asi celá Praha plná ženských s vlasy po kolena. Tedy aspoň podle toho, že spousta jich "přesně takový vlasy" měla Rolling Eyes Rolling Eyes

Dala jsem si za domácí úkol trénovat výpad vpřed a hurónské: co si to dovolujete?!
Aneb se slušností dojdeš leda do pr... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.