Fyzické útoky na naše vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3e1a25535cf3ac5413f58bb5fa2211faZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2016 8:46 pm    Předmět: Citovat

Nicole, mluvíš mi z duše. Evil or Very Mad Já už automaticky křičím "Nesahat!", často marně nebo pozdě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2016 8:45 am    Předmět: Citovat

Já nechápu, co je tohle za lidi, ty "osahávači". Já si neumím vůbec představit, že bych se takhle vrhla na někoho cizího, natož na něj z ničeho nic sahala! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magorka
8-20
8-20


Založen: 27.5.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2016 10:04 am    Předmět: Citovat

před půl rokem mě naštvala jedna ženská v práci..jdu si po pracovní době do šatny najednou mě někdo chytí za vlasy a tam ženská kterou ani neznám řekla jaký mám pěkný dlouhý vlasy a když odešla cejtila jsem že je něco špatně a něco se mi lepí na krk no nedala mi žvýkačku do vlasů?? museli dolu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2016 3:13 pm    Předmět: Citovat

pokud to šlo, měla si tu žvejku podchladit a potom vydrolit. Ale ještě předtím bych ji sejmul.

Jinak to sahání na vlasy- máme to všichni v sobě od dob tlup a kmenů. Prostě omakem zjišťuješ kvalitu. Podobně se ještě fungovalo při výběru nevěst (zuby, jak je špekatá atd). Prostě to nejlepší pro komunitu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2016 4:40 pm    Předmět: Citovat

danny1691 napsal:
Jinak to sahání na vlasy- máme to všichni v sobě od dob tlup a kmenů. Prostě omakem zjišťuješ kvalitu. Podobně se ještě fungovalo při výběru nevěst (zuby, jak je špekatá atd). Prostě to nejlepší pro komunitu Wink

hej, lenže dotyčné osahávačky si, predpokladám, nevestu nehľadajú...
nehovoriac o tom, že od dôb pravekých sa vyvinuli nejaké pravidlá slušného správania sa v spoločnosti a osahávať absolútne cudzieho človeka, no to už chce inú dávku odvahy (a samozrejme chrapúnstva a nevychovanosti)

a potom samozrejme platí, že dobrá kamufláž je proste dobrá kamufláž (je oveľa istejšia, než viera v elementárnu ľudskú slušnosť)
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2016 5:07 pm    Předmět: Citovat

Tak třeba u nás v rodině jsme zvyklí obdivovat pouze očima a ještě z uctivé zdálenosti. Tudíž nám osahávání není vlastní a ani nás nenapadne.

seelya: no jo, jenže já si vlasy nenechávala dlouhé, abych je nosila svázané. To jsem si mohla klidně nechat ten účas na hrnec. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2016 7:03 pm    Předmět: Citovat

Další možnost obrany je prudká otočka. Ono nechat se zfackovat vlasama není žádný med.
A Nicole, ty ty ochmatávače rovnou můžeš těma vlasama omotat a zaškrtit (ať si před smrtí ještě trošku užijou).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.