Strie
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4b869ba42b9c246b34c70b945266f9a7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 7:35 pm    Předmět: Strie Citovat

Co se vám osvědčilo na strie? Myslím kromě šípkového oleje, ten se chystám zkusit, ale zajímaly by mě další tipy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 8:39 pm    Předmět: Re: Strie Citovat

Marion napsal:
Co se vám osvědčilo na strie? Myslím kromě šípkového oleje, ten se chystám zkusit, ale zajímaly by mě další tipy.

já jsem používala ten krém od dermacolu..ale asi tak..jestli je máš mít, tak je mít budeš..at už zkusíš cokoliv..bohužel..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 10:16 pm    Předmět: Citovat

co se strií týče, tak kromě mírného zbělení se už s tak poškozenou kůží nedá nic jiného dělat než použít laser nebo jinou "vědeckotechnickou záležitost" - já patlám šípkový olej a zdá se mi to méně červené, ale že by se změnšovaly se říct nedá Crying or Very sad , ale už je mám tolik roků,... prý čím dřív mažeš, tím lépe Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 11:00 pm    Předmět: Re: Strie Citovat

kalakai napsal:
Marion napsal:
Co se vám osvědčilo na strie? Myslím kromě šípkového oleje, ten se chystám zkusit, ale zajímaly by mě další tipy.

já jsem používala ten krém od dermacolu..ale asi tak..jestli je máš mít, tak je mít budeš..at už zkusíš cokoliv..bohužel..

No, je to tak. Já mám strie od 14 let - a to jsem byla jako lunt-a dcera to samé. Řekla bych, že dědičnost v tom hraje velkou roli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 8:09 am    Předmět: Citovat

Já mám také velký problém se striema. I když jsem nikdy nějak rychle nehubla ani netloustla (mám jednu váhu už přes 4 roky a bohužel nemůžu přibrat... jen 45 kilo Crying or Very sad a zdravotně to mému tělu nesvědčí) tak je mám nejvíc na zadečku a směrem k páteři. Bohužel vím, že už to nezmizí, ale může se zmírnit jejich viditelnost a tak používám krémy na strie od Oriflame a jsem spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 10:10 am    Předmět: Citovat

Já ani nevim, co to je... tak to asi nemám. Shocked Cool Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Já ani nevim, co to je... tak to asi nemám. Shocked Cool Question

muži to maj občas taky.. třeba muj na zadku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 11:07 am    Předmět: Citovat

Já si myslím že na strie pomůže jedině prevence. Ostatní "po" produkty můžou zlepšit jen stav či barvu ale strie nezmizí. Jasně u dětí se to nehlídá když rychle rostou ale před plánovaným těhotenstvím se lze natírat nějakými bio oleji přímo pro těhotné ženy-dokonce jsou i koupelové přísady-soli a oleje, pak mléka a tělové olejíky. Jako když já budu chtít mít děti tak půjdu uřčitě do této prevence a do kvalitní přírodní kosmetiky. Myslím že ty chemikálie v drogerkách už moc nespraví, jen to jakoby zamaskují a po čase až se to vymyje tak se zase objeví strie v celé své kráse.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 11:09 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Já si myslím že na strie pomůže jedině prevence. Ostatní "po" produkty můžou zlepšit jen stav či barvu ale strie nezmizí. Jasně u dětí se to nehlídá když rychle rostou ale před plánovaným těhotenstvím se lze natírat nějakými bio oleji přímo pro těhotné ženy-dokonce jsou i koupelové přísady-soli a oleje, pak mléka a tělové olejíky. Jako když já budu chtít mít děti tak půjdu uřčitě do této prevence a do kvalitní přírodní kosmetiky. Myslím že ty chemikálie v drogerkách už moc nespraví, jen to jakoby zamaskují a po čase až se to vymyje tak se zase objeví strie v celé své kráse.

prevence ti taky moc nepomůže.. já zkusila kde co a nepomohlo to Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 11:13 am    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
*Leontýnka* napsal:
Já si myslím že na strie pomůže jedině prevence. Ostatní "po" produkty můžou zlepšit jen stav či barvu ale strie nezmizí. Jasně u dětí se to nehlídá když rychle rostou ale před plánovaným těhotenstvím se lze natírat nějakými bio oleji přímo pro těhotné ženy-dokonce jsou i koupelové přísady-soli a oleje, pak mléka a tělové olejíky. Jako když já budu chtít mít děti tak půjdu uřčitě do této prevence a do kvalitní přírodní kosmetiky. Myslím že ty chemikálie v drogerkách už moc nespraví, jen to jakoby zamaskují a po čase až se to vymyje tak se zase objeví strie v celé své kráse.

prevence ti taky moc nepomůže.. já zkusila kde co a nepomohlo to Sad


No tak jasně, když je to geneticky dané tak ano,ale prevencí to můžeš o hodně snížit-vždycky to může být horší ne? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.