Strie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c397f89ecdc70817426413668270a516Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 10:26 am    Předmět: Citovat

ano vyblednu tak ci tak, da sa povdat, ze sa zahoja, kedze su to ryhy v kozi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 10:34 am    Předmět: Citovat

No ony ztratí časem tu fialovou barvu. Já mám na bocích některé dlouhé až 7cm, teď už jsou perleťově bílé. Tedy, vážně to nepovažuju za dekorativné prvek, ale prostě s tím nic neudělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 10:37 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
No ony ztratí časem tu fialovou barvu. Já mám na bocích některé dlouhé až 7cm, teď už jsou perleťově bílé. Tedy, vážně to nepovažuju za dekorativné prvek, ale prostě s tím nic neudělám.


nicol, ja mam na bokoch niektere aj 10cm dlhe a tym ze som bola tehotna sfialoveli zas. ale co uz, to sa strati, staci par rokov pockat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 10:47 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
No ony ztratí časem tu fialovou barvu. Já mám na bocích některé dlouhé až 7cm, teď už jsou perleťově bílé. Tedy, vážně to nepovažuju za dekorativné prvek, ale prostě s tím nic neudělám.

já mám všechny perleťově bílé a ani si nevzpomínám, že by někdy byly fialové, ale asi byly, jenom jsem si nevšimla...
no a jak už jsem psala, já to za dekorativní prvek považuju, je to pěkný vzorkování a nikdo nemá stejný Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 1:25 pm    Předmět: Citovat

mne se strie urobili pri rastovom skoku, najskor do vysky, potom do sirky Sad a este sa dohrabali aj na prsia Confused ...ale postupne blednu,ale nerednu...a ma to aj stve, ale musim sa s tym zmierit , lebo s nimi už nic nenarobim.. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 5:57 pm    Předmět: Citovat

Mám strie,aj moja mama aj syn,podľa mňa je to dedičné,proste zdedíme elasticitu kože,trošku možno pomôžu na vybielenie nejaké krémiky,ale ..http://www.mojalekaren.sk/strije/#utm_source=adwords&utm_medium=cpc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 7:48 pm    Předmět: Citovat

Ewča napsal:
Mám strie,aj moja mama aj syn,podľa mňa je to dedičné,proste zdedíme elasticitu kože,trošku možno pomôžu na vybielenie nejaké krémiky,ale ..http://www.mojalekaren.sk/strije/#utm_source=adwords&utm_medium=cpc


Vyblendu po case aj same! Len ich podla mna treba kremovat, aby sa pokozka nevysusovala, a to uz je jedno cim.

Dlho som pouzivala krem proti striam od Avonu a ziadna zmena. Nieco ako kremy proti celulitide, alebo na spevnenie poprsia, alebo proti vraskam a pod. - ziaden zazrak nespravia, iba mame tendenciu ich pravidelne pouzivat, a potom mame hydratovanu krajsiu pokozku, a vyzera to tak, ze zaberaju. Iny "obycajnejsi" krem by podla mna pomohol docielit to iste Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 10:33 pm    Předmět: Citovat

Tak se mi už udělalo pár strií a pěkně fialových..mažu, mám i dost suchou kůži a po asi 10ti dnech zrůžověli. Tad jak to tu čtu, se mi ulevilo, že fialové nezůstanou...aty bílé mám taky, akorát sem nevěděla...že to sou ony Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2010 6:52 am    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Strie mám, páč jsem takovej maník, co od cca 12 neustále hubne a nabírá, tudíž prsa, boky i stehna jsou poznamenaná. Ale neudělám nic... okolo prsou tomu s přítelem říkáme sluníčko- vypadá to jako paprsky co vycházejí z dvorce Laughing Laughing Holt z toho člověk musí udělat něco pozitivního když už to má Smile


todle mě ale totálně odbouralo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ale taky mám sluníčka Laughing a na bokách hodně, ale ty byly fialové už někdy ve 13, takže teď naštěstí nejsou moc vidět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morbidprincess
161-320
161-320


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2010 4:03 pm    Předmět: Citovat

ja mám tiež..až na to, že mne sa zdá, že najskôr sú biele a potom fialovejú..teda ja mám na vnútornej aj vonkajšej strane stehien a zdá sa mi, že sa stále zväčšujú a tmavnú Confused napriek tomu, že sa poctivo každý deň natieram
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.