Zkusíme roleplay na dlouhevlasy.cz? :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hračičky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=182a538224948966970a38f245e71708Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 10:40 am    Předmět: Citovat

Tak Morgyš přidává tež cosi do hry.

Čarodějnica, či vědma zvaná Des Typeréry.
Má to dlugi hároš proměnlivé barvy, stříbrná očiska se zmijím pohledem a fauní kopejtko.
Magie vcelku pokročilá, nicméně občas vyjde poněkud jinak, než by chtěla.
Poznávací znamení - pokud má pocit, že se už dlouho nedostala ke slovu, začne pět Idz e loooong veeeeeeej tu typeréry Laughing Příšernost tohoto úkonu nespočívá v kvalitě hlasu, nýbrž v četnosti opakování...(=do aleluja).
Poznávací znamení 2 - mluví nářečím. Jakýmkoli. V 99% případů. Čiliže, pokaváď ju naserete, holomci, nejdřív vás oblaží nadávkami, za které by s ani pristavni delnici z Mariboru nemuseli stydet a kdyz ani to nepomůže, povolá svoje ogary - trpaslickou gardu Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.


Naposledy upravil Morganna dne po červenec 12, 2010 9:14 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 10:44 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:

Skopje najde dřevěnou tabulku, chvíli do ní něco soustředěně ryje a po pár minutách pověsí na břízku na rozcestí dlabaný obrázek. Je na něm velká ještěrka, skupina postaviček co s ní bojuje a šipka směřující k hospodě. A kostrbatě vyrytá písmenka SKPJE vedle postavičky trpaslice, která v ruce třímá pytel.


Des míjí břízku, na které je nějaký pokus o komix - přerostlá ašterka (takto v obecné malá ještěrka) s kupou čárek - žeby lidi?

O kus dál vidí knajpu u Šíleného osla. Vejde dovnitř a první co vidí, je trpoš/ka (kdo to má kruci poznat??) s hnátama na stole, kterak si zavdává z korbele piva.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 10:50 am    Předmět: Citovat

Které jí právě zaskočilo...

A do křemena! Koho to nevidím! Paní Dés, co vy tady? Ve městech už nemágyčíte? Hospodo, jednoho tupláka tady pro pani, na můj účet. Si mě nepamatáte? Jak byla ta velká voda, tak jste prabratránkovi strýca Ferdyša pomohla, fuj, to bylo ale vody, ani krumpáčama se nedaly vyhlóbit ďury na odtok, nosakra, málem je to tehdy spláchlo. No eště že ste tam byla. Vy ste fajná bosorbaba, pomůžete, když má někdo vodu v gaťách. No posaďte se, co tu stojíte, to mě nepoznáváte? Já su Skopje přece, jak más tehdy bába Golde hnala pometlem, když jsme se naposledy připily a začly v dole békat, že prý jí z toho zkyslo mlíko. Jak já vás ráda vidim!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 11:03 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Které jí právě zaskočilo...

A do křemena! Koho to nevidím! Paní Dés, co vy tady? Ve městech už nemágyčíte? Hospodo, jednoho tupláka tady pro pani, na můj účet. Si mě nepamatáte? Jak byla ta velká voda, tak jste prabratránkovi strýca Ferdyša pomohla, fuj, to bylo ale vody, ani krumpáčama se nedaly vyhlóbit ďury na odtok, nosakra, málem je to tehdy spláchlo. No eště že ste tam byla. Vy ste fajná bosorbaba, pomůžete, když má někdo vodu v gaťách. No posaďte se, co tu stojíte, to mě nepoznáváte? Já su Skopje přece, jak más tehdy bába Golde hnala pometlem, když jsme se naposledy připily a začly v dole békat, že prý jí z toho zkyslo mlíko. Jak já vás ráda vidim!


Skopje, děvčico moja, co ty tu robíš? Jak bych se na tebe nepamatala?TO byla krucinál polízanica, nic podobného sem do téj doby neviděla. A dyž už sem sa nachomýtla, tak sem cosik zrobit musela. Přeca nenecham utopit trpošů jak koťat, no ni?
A tvoja bába GOlde?Pořádná to ženská, enem ten smeták měla v rukách častěj než by bylo třeba.
Twisted Evil
Teraz mi pověz, cos to tam škrábala do tej tabulky?vypadalo to, jak by ašterka dostala z hladu průjem...
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

Takze ja jsem dryada stale skryta a pripravena bojovne ochranovat les a vse co k nemu a matce Prirode patri,to znamena i kazdeho broucka a kyticku....Takze si na me dejte pozor jelikoz muzu vypadnout pred vase cumaky aniz by jste o mne vedeli Laughing
A jako bojovou zbran uzivam ,krasnou celodrevenou hul a jemna matouci kouzla typu pomateni,skytani a utancovani-to jsem dostala darem od prababicky divozenky Twisted Evil

A jelikoz se obcas nudim a mam tvurciho skodolibeho ducha,rada po nekom hodim nejakou tu bylinku se zajimavym legracnim kouzlenim Laughing
Jmeno zatim v utajeni Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 11:12 am    Předmět: Citovat

Jo, baba Golde, ta už je v pánu, jednou tak mávala před jakýmsi rytiřem, co ju nakrkl, až se nakrkl rytiř a sekl jí po lebeni mečiskem. No co mečisko na našu babku, třisklo ju to do hlavy pořádně, ale to by ju nezabilo. Jenže jak na něho zařvala, poplašila mu tu jeho rytířskou kobylu, ta hopla na zadní a rytíř sa sesypal po zádech dule. Přímo na bábi. A to už bylo zle, však babka už měla svoje roky a dávno už na sobě neměla chlapa. tak sa z toho zlakla, až ju trefil šlak. Tož dáme jedno na babku, né?

Jo a ta ještěra... Tady na kopcu je hrad a v něm žije taká fajná panička, ještě mladucha. No a ta si chová draka. No je to normální? Taků potvoru si nastěhovat naproti baráka. Ale ona ta potvora, pssst, a´t neřvu, ta potvora má šupotiny celé zlaté! No fakt, šajn z teho de, až by jeden oslepl. To by byl dobý přílupek na zimu, né? Dete do teho se mnou? Dračisko zachloštíme, já orvu šupin co unesu, vy z něho taky nařežete co potřebujete na čáryfukování a eště bude masa na zimu, uděláme u nás v dole taků žranicu, jak když se Márgitě narodilo to malé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 11:27 am    Předmět: Citovat

Hajtra jedna nezvedená!!Že na ňu nikdo koliku neposlal!!
Tož na bábu Golde!Ať má tam, kaj je teraz, hrubo teho, čeho měla tu tenko.

Tak dračisko se panince zachtělo. A zlaté k temu. No to je zajimavý exemplum. počitej se mnu, Skopje. S tym se bude dobře šmelit na trhu v Mariboru Very Happy. Take dračí drápiska a krev. Aj moje lektvárky, které leži zaprašené na policich, konečně dostanou tu poslední kapku...Skopje Skopje, teraz už jenom paru dalšich lidí sehnat.

Ale než se do toho dáme, ještě si pořádně prihnem z korbele - HOSPODO!!Korbel piva tady pro Skopje a medovinu mě.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.


Naposledy upravil Morganna dne st červenec 09, 2008 11:39 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Archimedes
41-80
41-80


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 11:35 am    Předmět: Citovat

V rohu u pece se pohnula kupka slámy. Zavrtěla se a s detonací jako když bouchne alchymistická dílna, se rozletěla po celé hospodě. Druhé kýchnutí už jen otevřelo nezamčená okna. Objevily se dvě zubaté vlčí tlamy a vzápětí v nich dvě jen o něco méně děsivé chlupaté nohy. Tvor (?), kterému nohy patřily, se posadil a rozespale si prohlížel příchozí.

KDO TO TU TAK HULÁKAT !?! Gur chtít spát! Nebo vytáhnout svoji mocná mažije a spát pak celá hospoda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 11:42 am    Předmět: Citovat

A kůůůůůr... teda do psí mateře! Co to do kýbla, fujtajkslvozembouch je? Tak třikrát tak vysoké jak já a dvakrát široké, to není trpoš, by se v dole šprajcnul. Ale mluví jak Ferdyš po kocovině, tož to on to bude asi kroll. Fajné botky má. S tím radši zadobře. Ale co žvaní o mážii? Kroll přece nemože byt mák, na to nemá v lebeni dost rozuma. Ale zas vypadá, že kam praští, tam to zabolí. Počkajte tady, pani Dés, já sa na něho pudu mrknout a obšancuju, či by taky nešel na tu ještěru.

Promiň, brácha, to já ťa nechtěla budit, však si taky z hor tajak já. Poď si dát jedno na usmířenou a na probuzení, platí Skopje - to jako já. Su Skopje.

A natáhnu k velkému tvorovi pravici
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 11:57 am    Předmět: Citovat

a taky se naši hrdivé připravůjí drakem na Draka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.