Zkusíme roleplay na dlouhevlasy.cz? :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hračičky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4cb1dadd062f36d645abee78505b4529Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 8:56 pm    Předmět: Citovat

Ojojojojojjjjj! Ozvalo se z veliké hromady třísek. Jojoj, hlava moja, oči moje, že on to byl henten metlový alkohol, jak sa po něm slepne, nevidím, su slepáááá! Pomoooc! Kuš, aha, ne, to mám enem škopek na hlavu naražený. Au, slunko, a šajnuje jak kupka zlata, mrcha jedna žlutá nahoře na nebi. Ale hlava moja, hlava moja... To byla verbovačka, jak už dlúho né... Co zme to, do kelu, vyváděli? Já tu chtěla draka, pak tu byla pani Dés, pak to trollisko a pak se akorát pilo a ty muchotrávky v gulášku... A ježušmajráno, to je spúšť, nebyl tu eště včéra voljaký nábytek? A nebyly ty flaše plné? A jo, už se mi to jasní v lebeni, to zme sa s pani Dés a tím Kurem či jak se volá sázeli, či ona dřív stůl zamagyší nebo kroll rozšvácá nebo já rozsekám. A čuju, že zme vyhráli všeci, bo stůl tu už není ani jeden, je tu jen třísek a polínek, jako by tu provedli pogrom na veverky. A šenkýř nikde, to zme ho taky omlátili? No to snad né! A tak to on asi letěl pro biřice už... No to je eště horší polízanica, kde já teď poránu zeženu na útratu? Šak já mám v kapcách prázdno jak ve vytěženéj štole. Ale oni všeci ještě chrní, kdybych se po elfácku vytratila... Kuš, Skopje, vypluj to slovo! A třikrát sa lišti za takú sprostú myšlénku! To by si sa sobě nikdy nemohla podívat do gezichta, dybys zdrhla a nechala tu pani Dés a to kuro. Nic také, poklidím tu, jak se aspoň trochu bude dát, zacáluju škody a pak, děj sa vůla vyšších mocí. Dyžtak se s hospockým domluvím, že mňa tu nechá makat a vydělat na škody. A pak sa uvidí.

Skopje s hřmotem vyhazuje zbytky všeho, co bývalo vybavením hospody, nádobím, až narazí i na zázrakem zachovanou láhev nějakého cizokrajného pití, ve kterém je ještě naložená ještěrka.

Jo, proto my zme se tak zlískali! Na draka zme šli! No, co sa dá robit. Teď bude mět dračisko pokoj, aspoň dokaď mě nepřestane třískat v lebeni a než se aj pani Dés a Gur, jo, Gur sa menuje ten fajny synek, než se ti dvaja neproberú a neřekneme si, co a jak dálej. A šak aj kdybyzme tu zostali na pár dňů, já tu odmakám škody, oni si též nějaků kratochvílu najdů a třebás sa najde další dobrodrůch. A pak si to dračisko vypiješ! Anebo né, zasměje se Skopje při uklízení, odhodí láhev k ostatnímu smetí a v ten moment pouští draka z hlavy. Však můžou být i jiná dobrodružství, třeba někdy příště Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.