Hudba
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a7b54526c68928f4350d816e0e44394eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 2:07 pm    Předmět: Hudba Citovat

Další průzkumek:

Question
Jakou máte rádi hudbu?
Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 2:20 pm    Předmět: Citovat

U mě je to hodně podle nálady, vlastně poslouchat můžu všechno mimo dechovky, ta si teda ke mě cestu nenašla Smile ale moc moc ráda mám naše písničkáře (Nohavicu a tak... Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 2:35 pm    Předmět: Citovat

U mě je to trocha zamotaný.Existuje pro mě spousta muziky který si klidně poslechnu když už ji někdo pustí,ale sám bych si ji nikdy nepustil.A z toho co bych si pustil sám?Hlavně Metal Twisted Evil .

Naposledy upravil Kafin dne čt listopad 23, 2006 4:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 2:46 pm    Předmět: Citovat

Electroclash. Baroko. Čajkovskij. Brian Eno. John Tavener a soudobý minimalismus. Africký popík. Technopunk. The Piano. Lisa Gerrard. Zubynehty. Madonna Wink)
Totální maglajs, určitě mně ještě někdo napadne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 4:29 pm    Předmět: Citovat

Toho je...tak podle abecedy: Baroko, Buckley, Doors, Dvořák, folklór - hlavně moravský a slovenský, Hendrix, Janáček, Kalandra, Led Zeppelin, Nohavica, Plíhal, Velvet undreground, Výběr a mnoho dalších...Už pár let převažuje to baroko, zpívám v jednom souboru staré hudby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 4:38 pm    Předmět: Citovat

Moje maličkost preferuje staré trampské písničky - od Settlerů, Duo červáneku, pak country - hlavně česká : Greenhorns, Plavci, Taxmeni, KTO.. sem tam nějaká písnička od Nedvědů, Plíhala, Wabiho, kapitána Kida a dalších...
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 4:40 pm    Předmět: Citovat

No, tak to napíšu v pořadí, jak mi to vytane na mysl:
Placebo, Robert Balzar, Coldplay, Yvonne Sanchez, Mozart (miluju Requiem), Tori Amos, Diana Krall, Raduza, Zuzana Navarová...no, to asi nemá smysl se snažit dál, vždycky se najde někdo další, na koho si vzpomenu. Ale nejvíc asi ty Placebo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 4:21 pm    Předmět: Citovat

Líbí se mi téměř všechno . Když má skladba zajímavý zvuk a něčím mě zaujme , tak není rozhodující , do jakého žánru spadá. Jen dechovky moc nemusím. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:26 pm    Předmět: Citovat

Můžu poslouchat snad všechny žánry, teda snad kromě nějakýho metalu. Klidně i dechovku Very Happy Mám kamarádku, která dechovky a lidovky opravdu může. V létě jsme se vypravili na pěší průzkum do polí, lesů a vsí a protože jsme už nevěděly jak se cestou zabavit, tak jsme obě začaly zpívat lidovky Smile . Zbytek skupiny sice nejdřív nevěřil svým uším, ale potom ocenili, že jsme je zabavily a oni to nahrávali na mobil. Byla docela sranda to pak poslouchat znovu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:37 pm    Předmět: To Chaluzska Citovat

Dechovky nejsou lidovky, i když dechovky často předělávají lidovky:-)

Ale takový moravský nebo slovenský folklór ve správném podání s cimbálovkou...úžasný! Já to jako pražák moc neznala, ale dostala jsem se k tomu přes svého muže, který je moravský muzikant. Už máme doma asi trojí starý kroj, většinou jsme to zachránili před vyhozením...nevím, co to je za lidi, kteří tohle vyhodí. Co by za to člověk dal, kdyby byl z nějaké vesnice, která má vlastní kroj a zvyky (okolo Prahy už všechno zmizelo před 150-ti lety)..no nic, to jsem se trochu nechala unést Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.