Hudba
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 60, 61, 62
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d4f10e9e39cdadd7b37e5037d80bea23Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2015 8:59 pm    Předmět: Citovat

Já vím, že bych měl mlčet a nechat hodnotit, ale došlo mi, že bych možná měl dát Seelye doporučení. Podle mě je od Ela nejlepší a pro ,,začátečníka" nejposlouchatelnější album (jako celek) Time. Pak asi Balance of Power.
(Jinak nejlepší jsou jejich věci z prvních let. Ale ty jsou taky nejpřeexperimentovanější, takže je třeba si na to trochu zvyknout...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2015 9:09 pm    Předmět: Citovat

neviem, čo som počúvala tie dve pesničky na hodnotenie (+ ešte jednu, ale zabudla som názov), tak Ticket To The Moon mi prišla o triedu lepšia - vzhľadom na to, ktorý z tých dvoch albumov odporúčaš skôr?

PS: už sme ťažko off topic, takže presúvam debatu do "hudby"
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2015 9:49 pm    Předmět: Citovat

A já si říkal, že se to vlákno jmenovalo jinak. Laughing
Jinak Ticket To The Moon je právě z alba Time. A bylo to myšleno tak, že Time je nejlepší album a v druhé řadě (tak bylo myšleno to ,,pak") je Balance Of Power.
A Time si zkus najít v té novější verzi s bonusama (př. Julie Don't Live Here Anymore) - jsou taky dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2015 10:08 pm    Předmět: Citovat

nebodaj si si už začal myslieť, že máš halucinácie? Razz
v každom prípade, v hodnotení to ostať nemohlo, to by bolo celé vlákno neskutočne zahltené presne takýmito odbočkami...

našla som čosi na youtube (kým si to nezhodnotím, nemá význam niečo ťahať alebo nebodaj kupovať - zatiaľ to vyzerá až príliš elektronicky na môj vkus, kto by to čakal, že?, ale už začína svitať na lepšie časy Smile)
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2015 10:18 pm    Předmět: Citovat

Taky proklínám den, kdy Jeff Lynne dostal do ruky syntetizátor. Proto mám nejradši jejich začátky - spousta smyčců, trubka...
V tom případě si zkus najít 10538 Ouverture nebo Eldorado Ouverture (i když ta druhá je spíš instrumentální).

Snad radši abych šel spát, jinak to tu do tebe budu hustit ještě hodně dlouho. Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2015 10:43 pm    Předmět: Citovat

nevadí, na dnes som už aj tak skončila s učením... aj keď by som najprv rada dopočúvala time, keď už som v asi v polovici Very Happy
po tých prvých dvoch-troch pesničkách, ktoré ma teda moc neoslovili, sa to rozbehlo pekne

btw, ešte som si spomenula (aj keď to je úplne mimo témy), kebyže chceš uhádnuť tú knižnú ukážku (nejak na to fórum každý kašle Rolling Eyes), tak ti poradím oprášiť vedomosti z literatúry zo strednej Wink
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jamie1600
21-40
21-40


Založen: 19.8.2012
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2015 4:37 pm    Předmět: Citovat

u me frci jednoznacne 80s....

napr tohle: https://www.youtube.com/watch?v=kuLOUufHdaU
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 8:03 am    Předmět: Citovat

http://www.rozhlas.cz/zpravy/hudba/_zprava/prii-letecke-nehode-zahynul-james-horner-autor-hudby-k-filmu-titanic--1504685
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 8:53 pm    Předmět: Citovat

Reakce na Amy MacDonald ve vlákně ,,Hodnocení skladeb":

Zlatushiq napsal:
Mne to teda jak Where You Gonna Sleep Tonight ozaj pripadalo. Ze ide o inu skladbu som si uvedomila asi az v polke pesnicky, to ma dana interpretka ozaj taku monotonnu tvorbu ci len moje neskusene ucho nedokaze rozlisit tie jemne nuansy?
4/10

Žádné nezkušené ucho. Má to hrozně monotónní. Ale na druhou stranu je znát, že má talent (i když jí nikdo jaksi nevysvětlil, v čem spočívá dobrá skladba).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 60, 61, 62

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.