Míchání šampónů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=58f7f0e677a6378389ee8e7fdb989005Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 5:30 pm    Předmět: Citovat

z.pepa napsal:
Já za sebe tedy nevím, asi bych se bál jaká bude po smíchání "vůně" a u chemických bych se dost bál i konečného efektu na vlasy...


Vždyť ty chemické jsou na jedno brdo, látky jsou v nich jen v různém poměru, některé mají jen sem tam něco navíc, jinak je to skoro to samé, nemyslím, že by to mohlo nějak uškodit. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petpis
321-600
321-600


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 9:28 pm    Předmět: Citovat

Zdá se mi to logické, že jsou na jedno brdo ... co koukám občas na složení mele se tam furt to stejný dokola, takže předpokládám, že negativní či poškozující efekt by to mít nemělo. Já zatím nikdy nemíchala, ale chtěla bych zkusit smíchat nějaké dva šampńy, jeden na přesušené vlasy a druhý na mastné ... protože jako vždy na mastné vysušují a na vysušené zase zmastí, takže by mohl být výsledek zajímavý Embarassed nezkoušeli jste někdo něco podobného?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 1:40 pm    Předmět: Citovat

petpis napsal:
Zdá se mi to logické, že jsou na jedno brdo ... co koukám občas na složení mele se tam furt to stejný dokola, takže předpokládám, že negativní či poškozující efekt by to mít nemělo. Já zatím nikdy nemíchala, ale chtěla bych zkusit smíchat nějaké dva šampńy, jeden na přesušené vlasy a druhý na mastné ... protože jako vždy na mastné vysušují a na vysušené zase zmastí, takže by mohl být výsledek zajímavý Embarassed nezkoušeli jste někdo něco podobného?


A nebylo by elegantnější koupit šampon na normální vlasy? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petpis
321-600
321-600


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 7:52 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing to by bylo příliš jednoduché!! Navíc mé vlasy normální nejsou a tak jim dopřeju trochu experimentu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pali
81-160
81-160


Založen: 11.4.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 3:53 pm    Předmět: Citovat

Sampony micham uz roky, ani me nenapadlo z toho zalozit nove vlakno Smile A ucinky michani? rozporuplne Laughing vzdycky jsem michala jenom kvuli tomu, ze na jednom samponu se mi libily ucinky a druhy jsem primichala treba kvuli vuni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rodkora
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 9:56 pm    Předmět: Citovat

Da se smichat treba sampon a kondicioner?? Ja sampony micham, ale vetsinou jen zbytky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 10:21 pm    Předmět: Citovat

rodkora napsal:
Da se smichat treba sampon a kondicioner?? Ja sampony micham, ale vetsinou jen zbytky


Oh to je drsný nápad! Smíchat šampon s kondicionérem... ty jo... nezkoušeli jste to tu někdo?

Nebo to budu nucena ze zvědavosti vyzkoušet Cool Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 10:50 pm    Předmět: Citovat

rodkora napsal:
Da se smichat treba sampon a kondicioner?? Ja sampony micham, ale vetsinou jen zbytky

Smíchat se to dá, ale jestli to k něčemu bude... Wink
U těch přírodních bych se toho zas tak nebála, může z toho vzniknout výživnější šampon, ale ty chemický bych raději neriskovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 10:56 pm    Předmět: Citovat

Já bych se toho nebála...vždyť se prodávají šampony 2v1, tohle bude to samý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 1:33 am    Předmět: Citovat

Já míchala kliss kur (žlutá tuba) s nějakou baleou byl takový krémový a nepěníl ...jinak občas se stane při mytí že mi nějaký nový šampon nesedne (červená shauma třeba) a rychle to spláchnu jiným...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.