Míchání šampónů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ead35ea67eb1b9beaeebd242b6ea7147Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 1:07 pm    Předmět: Citovat

Nazdar no ja som sa ešte tiež nikdy nepokúšal miešať šampóny a tiež by som sa bál výsledného efektu a dosť aj vône Very Happy Mám len samé chemické šampóny. Ale za pokus to stojí ktovie čo to dá no nie? a inak super topic! Smile


Takže už som aj vyskúšal Very Happy zmiešal som Schaumu kiwi z Gliss Kur žltým na rozštiepené končeky Very Happy Vlasy vyzerajú super Smile lesklé poriadne kučeravé a objemné a aj super vôňa šiel som podľa toho ako obe čuchajú a načo vlastne sú a dajako mi to sedelo Very Happy A nič sa im snáď nestalo po mojom experimentovaní Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 8:55 am    Předmět: Citovat

V jednom článku jsem četla, že nějaká modelka přimíchává k šampónu rozpuštěný aspirin a že je to prý proti lupům. Mně to teda připadá jako pěknej dryák, co vy na to?

(Článek to byl tenhle, je to až úplně na konci. Jinak tam nic zajímavého není, akorát objevujou Ameriku s olejováním konečků Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 9:18 am    Předmět: Citovat

Ač mě teda napadají různé věci, tak tohle mě teda vážně nenapadlo. Trochu mám obavy o výslednou vůni i konzistenci.
Máte na mysli míchání v ruce nebo prostě slití zbytků do jednoho flakonku??

Pravda je, že kdybych pomíchala výrobky stejného druhu, že by se poličky v koupelně teda dost vyprázdnily Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2010 6:35 am    Předmět: Citovat

Nedalo mi to a tento experiment jsem vyzkousela [hlavne teda,abych udelala v koupelne misto novym vecickam Laughing]. Smichala jsem vyrobky, ktere jsem moc casto nepouzivala, neb mi moc nesedely,takze kdyby doslo ke zkaze, toz by se nic moc nedelo.Vysledek byl pro me velmi prekvapivy.

1/sampony Fructis Fresh- na normalni a rychle se mastici vlasy+ Avon starsi kousek Herbal Care s hroznovym vinem na mastne korinky a suche konecky
- smichano v pomeru 2:1
- samostatne Fructis dobre myje mastnaky, ale moc vysusuje, takze se pak masti vice, Avon je nemastny neslany s udesnou vuni
- smichanim sampon voni jako Fructis, dobre umyje ale nevysusuje, dela nadychane vlasy
- HODNOCENI-> spokojenost velika

takze me to inspirovalo k dalsim alchymistickym pokusum

2/intenzivni kura Doliva+Avon Herbal Care s hroznovym vinem na mastne korinky a suche konecky
- smichano v pomeru 1:2
- samostatne Doliva k nicemu, akorat krasne voni, Avon nemastny neslany
- smichanim vynikl prumerny pekne vonici kondis, nic extra, ale mnohem lepsi nez samostatne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 6:58 pm    Předmět: Citovat

Zénais napsal:
rodkora napsal:
Da se smichat treba sampon a kondicioner?? Ja sampony micham, ale vetsinou jen zbytky


Oh to je drsný nápad! Smíchat šampon s kondicionérem... ty jo... nezkoušeli jste to tu někdo?

Nebo to budu nucena ze zvědavosti vyzkoušet Cool Cool Laughing


Zkusila jsem smíchat šampón Alverde kofeinový s kondicionérem Alverde bříza/šalvěj v poměru asi 3:1 a jsem spokojená. Moje vlasy nejsou ani vysušené, ani příliš zatížené, jako když si na ně dám samotný kondicionér. Dřív se hodně prodávaly šampony 2 v 1, ale teď už se tak často nevidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 9:59 am    Předmět: Citovat

No já poslední dobou nejen že míchám různé druhy šamponů, ale hlavně ředím v čaji nebo kávě a přidávám éterické oleje a musím říct, že mi to moc vyhovuje:)!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 1:07 pm    Předmět: Míchání šampónů Citovat

Ahoja, zkoušeli jste někdy míchat šampóny a výslednou patlanicí si umýt vlasy?
Mohlo by to možná zkombinovat různé možnosti šampónů a vytvořit geniální šampón na vlasy, nebo žiju ve sci-fi? Very Happy nezkoušel to někdo z vás? Já bych mohla amximálně namíchat jeden šampón co máme a psí šampón, takže nemám jak vyzkoušet...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 1:33 pm    Předmět: Citovat

Tak napad je to urcite zajimavy, ale zalezi taky na tom, co dane sampony obsahuji za chemicke latky. Lehce by se mohlo stat, ze by ve vysledne "michanici" probehla nemila chemicka reakce, pri niz by vznikly dalsi latky, uz ne prilis "bezpecne" pro lidske telo.

Chtela jsem jako priklad uvest dve latky, ktere po smichani spolu reaguji a vytvori karcinogenni vysledek, ale za boha si nemuzu vzpomenout na to, jake byly ... (matne tusim ze nikotinamid a nejaky nitrat ... (neco nitro cosi?)).

Tak ci tak, nutno podotknout, ze vsechny sampony vlastne obsahuji to stejne a lisi se pouze ve "vytazcich" uvedenych az uplne na konci slozeni (zejmena v pripade drogerijnich samponu). A osobne by mne zajimalo, nakolik mi pomuze 0,5% obsahu Aloe Vera ve 200ml lahvicce samponu az po okraj napechovaneho chemii Wink
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 2:34 pm    Předmět: Citovat

Já občas míchám akorát kondicionéry a někdy jsou pak i lepší (beru to jako kdybych si dělala masku). U šamponu mě to nikdy nenapadlo a vzhledem k tomu, že se po většině můžu udrbat to asi ani zkoušet nebudu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 4:27 pm    Předmět: Citovat

Zní to zajímavě, věřím, že takhle se projevují oba šampony rovnocenně, ne jako když se myje jedním a na podruhé jiným. U toho postupného použití dvou šamponů vidíte nějaké výsledky? Mně to tehdy dost nesedlo.

A co třeba přidat lávovku do šamponu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.