účesy od členů - články
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eb1b31f7967cca9a61f1bb83d5f5fc48Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

Jé, Janis, ty účesy jsou dokonalé!!! Ten druhý by se dal udělat i u rovných vlasů a vypadá úchvatně, určitě ho vyzkouším, děkuji za tip, i když já jsem na to levá Very Happy A ten šátkový drdol je taky nádherný. Vy jste tak šikovní všichni... Jsem na tom asi jak Dés a Lily a Kla, ani tu pěšinku rovně neudělám. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 8:19 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
.... ani tu pěšinku rovně neudělám. Laughing


No právě. Já ji vždycky udělám tak napopáté. Nevím, jestli je to tím že se mi klepou ruce Very Happy nebo prostě jedu tím hřebenem pokaždé nakřivo.
Jednou jsem vstala pozdě, za pár minut mi odjížděl autobus, a já ještě pořád ve stresu doma před zrcadlem ryla vzteky do hlavy tu pěšinku, aby byla konečně rovně.
Málem mě trefil šlak.
Ale nakonec jsem to stihla.

p.s - všechny účesy tady jsou fantastické, nepřišla bych ani na jeden, jste moc všichni šikovní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 8:25 pm    Předmět: Citovat

Vy jse teda šikulky... Janis- ten učes se šátkem je hodně zajímavý!
No jo,co jsou mi tyhle návody platné, když já zvládnu maximálně vlasy smotat, zakroutit a sepnout nějakým skřipcem... Confused Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 8:46 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Jednou jsem vstala pozdě, za pár minut mi odjížděl autobus, a já ještě pořád ve stresu doma před zrcadlem ryla vzteky do hlavy tu pěšinku, aby byla konečně rovně.
Jo,to znám.Člověk chce aby to bylo jak má,tlačí ho čas a neví jestli se má na to vybodnout nebo brečet.Vzteky má tu pěšinku vyrytou i v lebeční kosti Evil or Very Mad .Když sem měl kratší vlasy tak jsem si dělal pěšinku každá ráno nanovo,což si teď už nemumím představit.Nemáte taky někdo pocit,že dřív šlo všechno jednodušejc?
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 9:39 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Nemáte taky někdo pocit,že dřív šlo všechno jednodušejc?[/color]


Já určitě. Předtím jsem neřešila vůbec nic. Teď řeším i šampon. Asi i vlasy se časem mění.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 9:53 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Déscantes napsal:
Jednou jsem vstala pozdě, za pár minut mi odjížděl autobus, a já ještě pořád ve stresu doma před zrcadlem ryla vzteky do hlavy tu pěšinku, aby byla konečně rovně.
Jo,to znám.Člověk chce aby to bylo jak má,tlačí ho čas a neví jestli se má na to vybodnout nebo brečet.Vzteky má tu pěšinku vyrytou i v lebeční kosti Evil or Very Mad .Když sem měl kratší vlasy tak jsem si dělal pěšinku každá ráno nanovo,což si teď už nemumím představit.Nemáte taky někdo pocit,že dřív šlo všechno jednodušejc?


No já teda naštěstí většinou nemusím do pěšinky ani vrtnout Wink Drží mi skoro pořád na stejném místě Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

U mě stejně jako u Kla - Pěšinka a vlasy obecně si prostě drží jeden tvar a tvrdošíjně se ho odmítají vzdát. Tak jsem si řekla, že jim do toho nebudu prudit, rovnáním ofinky to začíná a kde bych skončila, u žehlení? To ať radši vypadám jak vrabec Smile

(a stejně v zimě většinou nosím na hlavě šátek, tak čtvrt roku účesy skoro neřeším Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 12:22 pm    Předmět: Citovat

Ten kartáč je tedy mooooooooc pěkný. Shocked Very Happy Surprised Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 8:51 pm    Předmět: Citovat

Jééé, Heyday mi předběhla s obráceným francouzkým copem Sad Ale určitě ho vyfotila a vysvětlila líp než bych to udělala já. (já nemít zrovna talenta na sloh...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 8:53 pm    Předmět: Citovat

Wow, a po heyday mi prisly dalsi dva clanky... dam online behem vikendu, to budete koukat Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.