Náměty ke Galerii
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fcb13f3acb781a1f6847c51baf9f9116Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Revelate
161-320
161-320


Založen: 29.5.2008
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 6:01 pm    Předmět: Citovat

ehm, téma jsem nečetla celé, tak snad nebudu nikoho opakovat, jen mě tak napadlo něco, na co bych se moc ráda podívala, ale patrně by to bylo pěkně náročné provést:-) každopádně nápad je následující - nebylo by možné zde vytvořit samostatnou galerii hennovaných vlasů? něco ve smyslu, že člověk vyplní tabulku - původní barva vlasů, předchozí barevné zásahy, použitá henny (značka a odstín) a pak připojí obrázek toho, jak dopadlo (popřípadě i fotku před). Díky tabulce by bylo možné informace třídit, takže by stačilo vybrat např. Hennecolor Bordó a člověk by měl hned přehled, co může čekat. Vlákna týkající se henny tu jsou už sakra obsáhlé, ale takový rychlý vizuální přehled rozmanitosti henny a podmínek, za jakých bylo dané barvy dosaženo, tu chybí. Nabyla jsem dojmu, že tu hennuje velké množství členů, tak by taková galerie byla zaplněná raz dva:-) Bylo by to inspirativní (popřípadě odstrašující) a třeba by odpadly dotazy typu "jak mi chytne měděná henna z DM?"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 6:06 pm    Předmět: Citovat

Myslis neco podobneho jako je na hennaforhair? To neni az tak zcestne Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 6:13 pm    Předmět: Citovat

to je hodně dobrej nápad..Wink lidi by měli i inspiraci a tak by se toho nebáli..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Revelate
161-320
161-320


Založen: 29.5.2008
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 6:15 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Myslis neco podobneho jako je na hennaforhair? To neni az tak zcestne Wink


ha, tak na to koukám http://www.hennaforhair.com/mixes/index.html a něco takového jsem měla na mysli! akorát s tím přehledným tříděním podle značek a odstínů, které se nejčastěji používají u nás
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 6:52 pm    Předmět: Citovat

Jsem teď trošku mimo vaše téma, mě jen tak napadlo... mi se galerie děsně dlouho zobrazuje a když kliknu na obrázek, který je v řadě s ostatníma, celá obrazovka mi zmizí (bíla), přechází to jakoby na jinou stránku, pak se teprve zobrazí celá stránka znovu s tím novým obrázkem a tímpádem je to hodně pomalé, a tímpádem tam nechodím, což mě hrozně mrzí.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.