Doktoři a zdraví
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=26b877c68dc64b565acd6c3344b459a9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2016 11:18 am    Předmět: Citovat

Lidičky, podával někdy někdo stížnost na lékaře? Případně někdo v okolí? A jak to dopadlo? Bojím se, že si budou doktoři krýt záda a nakonec verdikt bude znít "doktor nepochybil, váš problém, že jste nemocní"....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2016 11:48 am    Předmět: Citovat

Asi záleží na tom KDE.

před šesnácti lety po stížnosti ztratili kartu.

Před skoro šesti lety jsen chodila do té samé nemocnice jako těhotná.
Stížnosti jsem ani nemusrla podávat. Doktorka se sestrou co mě příjinaly se zánětem ledvin v sobotu ro odnesli hned v pondělí. Sama primářka se mi přišla omluvit s tím, že obě dostanou exemplární trest.
PA co mi dělala PA při příjmu na sál...ta asi litovala, že ted den přišla do práce.


Taky záleží co se stalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2016 6:13 pm    Předmět: Citovat

No, táta před rokem a půl překonal rakovinu kořene jazyka. Po operaci má následky - špatně mluví. Ale tam jsme pochybení nezaznamenali. To až teď. Od října chodil táta za doktorem, že má potíže, že se mu špatně polyká a mluví a dokonce ho bolest budila v noci ze spaní. Doktor dělal od října do prosince spoustu vyšetření s tím, že furt neví, jestli se rakovina vrátila nebo ne. Až v půlce ledna ho poslal na operaci. Tam zjistili, že to teda je rakovina a že musí na chemo. Od té doby tátovi udělali jenom sondu do žaludku, protože mu ta nemoc hodně komplikuje jídlo a z bývalých 80 kilo shodil na 53. A teď mu dělali biopsii, s tím, že až budou výsledky, že se začne s chemoterapií. Tak ho přijali na onkooddělení a tam mu řekli, že výsledky nejsou, že se biopsie nepovedla, a tuto středu mu biopsii zopakovali (brácha to komentoval slovy, že mu ji musí udělat "pořádněji", nevím) a to je zas dalších 10 dní na čekání na výsledky. Podle nás se to neskutečně táhne, táta má potíže a s léčbou se mělo podle nás začít už dávno. Tátovi suma sumárum udělali jenom díru do břicha, ládujou ho práškama a tátovi je hůř a hůř a to ještě ani s chemoterapií nezačli....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2016 7:53 pm    Předmět: Citovat

Ono se s chemoterapií začíná dost špatně, když nejsou výsledky. Chemiterapie je soubor léků a ozařování a pro každý druh nemoci se volí jiný postup...

Nicméně muž laborant ač nerad, tak řekl, že to pokazila laboratoř...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2016 12:15 pm    Předmět: Citovat

Jako já chápu, že se člověk může zmýlit nebo udělat chybu, ale zrovna na takovéhle pozici, kdy jde druhým o život, by si měli dávat pozor. Táta musel na druhou biopsii a mluví a polyká se mu ještě hůř, než předtím a to už to předtím bylo docela žalostné....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2016 1:29 pm    Předmět: Citovat

Toto by se stávat nemělo. Chyba se mohla stát kdekoliv. Od dopravy vzorku do laboratoře (vzorek se cestou znehodnotil) po špatnou přípravu vzorku. Každopádně manžel přímo biopsii nedělá. Je na leukémiích a pidal mi to tak, že když je něco špatně, tak hned ingormují lékaře, že potřebují nový vzorek...
Oni sle pracují z krví... ty vzorky na biopsii prý bývají hodně malinké...

Asi bych se snažila o přezkoumání postupu. A přípafné potrestán8 viníků. Pokud máte možnost, měly by existovat nějaké organizace specializující se na péči o příbuzné nemocných. Mají právníky atd... mohli by se v to. taky povrtat...

Přeji aby vše dobře dopadlo.


Někdy je to těžké. Mohe maminka chodí po doktorech deset let. Jednou zo byla deprese, pak maniodeprese...schizofrenie...

Loni ji chytla páteř a neuroložka ji poslala na magnetickou rezonanci. Snímky byly rozmazené, tak ji poslala na CT. Roztroušená skleróza...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2016 1:36 pm    Předmět: Citovat

To mě mrzí.... takže myslíš, že nějakou šanci, jak se bránit a jak se postarat o správnou péči, máme?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2016 2:35 pm    Předmět: Citovat

Když dostane správné léky, nemusí to být taková tragédie..

Šanci určitě máte. Minimálně na zlepšení péče. Důležité je hodně se ptát. Čím víc lidí má člověk v seznamu pro poskytování informací, tím lépe. Prostě na ně tlačit...

Já měla při příjmu na vyvolávaný potod v seznamu snad deset lidí. Maminky co se mnou byly ten den na čekačce se divily, jakou jsem měla péči...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.