ALNATURA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3b1c3ac5c91e5e83a64dce0bfa099b25Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 8:57 am    Předmět: Citovat

Alnatura mě moc láká, ale bohužel jsem toho zatím moc nevyzkoušela... Věřím, že je kvalitní, ale stejně se mi zdá trošku drahá. Ten žitný chleba je vážně super - a stojí stejně jako jiné tohoto druhu a ne bio. Taky kuřecí bujón je moc mňam! Dneska se do DM chystám, tak něco nového pokoupím Smile

edit: takže konstatuji, že čokoládka s malinovou náplní je fakt super Smile Neodolala jsem! A zkusila jsem i ten novej chleba- ted zrovna nevím z čehože to je Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 10:56 pm    Předmět: Citovat

Na Alnatuře naše rodina skoro žije Laughing Tedy, hlavně díky mně, protože vařím většinou já. Používám výhradně jejich vanilk. cukr a prdopeč, s jinými už ani nepeču. Taky javorový sirup, agave syrup (do musli), skořici a provensál. koření (ta vůně !), čokolády, špald. těstoviny, špald. lupínky (pšenice mi nedělá dobře), ta mexická omáčka je absolutně vynikající na Chilli, pesta, rajčat. protlak v tubě a tuny dalších věcí. Většinou takové exotičtější přísady, co ostatní firmy prodávají v horší kvalitě a za vyšší cenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 6:46 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
... rajčat. protlak v tubě a tuny dalších věcí. Většinou takové exotičtější přísady, co ostatní firmy prodávají v horší kvalitě a za vyšší cenu.

Chápu to dobře, že se ten protlak dá používat "postupně" a uchovávat v lednici? To by se mi líbilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 8:27 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Nicole napsal:
... rajčat. protlak v tubě a tuny dalších věcí. Většinou takové exotičtější přísady, co ostatní firmy prodávají v horší kvalitě a za vyšší cenu.

Chápu to dobře, že se ten protlak dá používat "postupně" a uchovávat v lednici? To by se mi líbilo Smile

Přesně tak. Je to asi jako zubní pasta v kovové tubě. Ten samý princip a použití jako český protlak v plechovečce, co se používá na rajskou atd. Já tu tubu mám ve špajzu a nikdy se mi nezkazila ani otevřená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 8:30 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Přesně tak. Je to asi jako zubní pasta v kovové tubě. Ten samý princip a použití jako český protlak v plechovečce, co se používá na rajskou atd. Já tu tubu mám ve špajzu a nikdy se mi nezkazila ani otevřená.

Díky Smile Kdysi jsem si ho tam všimla, ale nějak mě nezaujal, až když jsem četla Tvé povídání, došlo mi, že je to velice praktická věcička, občas potřebuji jen trošku protlaku, tak to řeším většinou kečupem, což není ideální.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 9:39 pm    Předmět: Citovat

ten pretlak je super. ja si ho niekedy dam na cestoviny namiesto omacky. ho zmiesam s bazalkou, osolim, syr. ked som leniva a nece sa mi varit omacka Very Happy ale ej to mnam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 1:40 pm    Předmět: Citovat

ja som dneska len tak z blba vyskúšala takú horko-čokoládovú tyčinku od tejto značky a musím povedať, že teda za tie prachy stála Smile ešte teraz sa oblizujem po nej Very Happy fakt výborná. a tiež som kúpila čaj - kamilkový (heřmánek) a tiež spokojnosť Smile asi budem kupovať častejšie. hlavne asi vyskúšam to pečivo. ho tu chválite a ja milujem všetko to celozrnné pečivo, už ani iné nejem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 5:33 pm    Předmět: Citovat

Máte někdo zkušenost i s jejich pasírovanými rajčaty? Jsou ve sklenici, 700g. Já jsem je nedávno vzala-přišly mi stejné jako ten protlak v tubě, akorát protlak je v mnohem menším balení, takže mi toto přišlo cenově výhodnější. Nevíte někdo, který z těchto výrobků je chutnější? Já to dost používám, ale přítelovi to moc nejede, vždy do toho musím přidat spoustu ingrediencí, aby mu to chutnalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 9:01 pm    Předmět: Citovat

Bambi napsal:
Máte někdo zkušenost i s jejich pasírovanými rajčaty? Jsou ve sklenici, 700g. Já jsem je nedávno vzala-přišly mi stejné jako ten protlak v tubě, akorát protlak je v mnohem menším balení, takže mi toto přišlo cenově výhodnější. Nevíte někdo, který z těchto výrobků je chutnější? Já to dost používám, ale přítelovi to moc nejede, vždy do toho musím přidat spoustu ingrediencí, aby mu to chutnalo.

Ahoj, v té sklenici to je passata. Používá se hlavně do italské kuchyně. Já z toho ale vařím třeba i nejrajčatověší českou rajskou Wink Jinak se nepoužívá jako protlak z plechovečky/z tuby. Ten je jen na dochucení, passata je spíš jako jedna z hlavních přísad. Já ji třeba ještě používám jako "sugo" na domácí pizzu. Tj. pomažu tím korpus a pak na něj kladu všechny ty dobroty, co na pizzu patří. Passata se dává všude tam, kde bys musela pracně spařovat, loupat a pasírovat rajčata Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 9:09 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
S Alnaturou spokojenost velka. Nejcasteji kupuju cervenou cocku Very Happy, kecup, testoviny, bylinkovou sul, koreni, oleje a jednou za cas javorovy sirup.


Těstoviny jsou opravdu dobrý, potom špaldové lupínky ty jsou taky mňam, i ta bylinková sůl a oleje, kupuju často Smile

K tomu protlaku - vydrží opravdu dlouho, taky ho máme už hodně měsíců, ale je v ledničce. A dřív jsem často kupovala čokolády - s oříškama, nugátovou a bílou s křupinkama, ta byla bezkonkurenčně nejlepší, i tu malinovou tyčinku jsem měla, taky dobrá. Dneska už si nechám zajít chuť ale Alnatura má opravdu dobré sladkosti.

Jaký je ten sirup? Dá se to normálně ředit s vodou jako obyč sirup..? Doufám že je dost sladký

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.