ALNATURA
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=693314bff871c2d8bf214577cad8a3d5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 6:35 pm    Předmět: ALNATURA Citovat

Chtěla bych se zeptat, jakou zkušenost máte s bio býrobky drogerie DM Alnatura. Já jsem již ochutnala jejich pudinky, polévky, rostlinné paštiky, omáčky na těstoviny, sójové mléko, med a čokolády. Se vším jsem byla maximálně spokojená, vynikající chuť a ne až tak drahé. Zajímalo by mne, co si kupují ostatní a jaké mají zkušenosti s těmito produky... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

Já toho tedy moc nekupuju ale když zavítám do dm tak si neodpustím koupit takový ovocný protlak smíchaný s vodou-je to něco jako džusík ale chutná to jako trošku více vodnatá přesnídávka. Miluju ten s banánem a mangem. Taky jsem od nich měla směs oříšků a byly moc moc dobré.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 7:33 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si zatím koupila jen vánoční směs čajů. Zkoušela jsem jen dva, ty byly dobré, ale jinak nevím. Ale názvy byly jen německy Shocked musela jsem si je překládat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 8:36 pm    Předmět: Citovat

Shocked Llucy, teda, to koukám, já si zrovna včera nebo předevčírem říkala, jestli nemám založit téma Alnatura, pak už se mi to toho nechtělo, tak jsem to odložila... a Tys mě předběhla. Tý jo, já mám moc ráda tyhle "náhody".
Já mám výrobky Alnatura ráda - kupuju hlavně když jsou ve slevě. Co miluju ale snažím se omezovat jsou čokoládové tyčinky, mňam, a i další sladkosti, třeba takové ty placičky ze semínek slepované medem. Fajn je i jejich celozrnný chleba, měla jsem od nich tuším i jáhly, dýňová semínka, zeleninový bujón... Výborné a levné (na to že jsou bio) mají sojové a rýžové nápoje, teď zrovna jsem si koupila sojový a míchám si ho s grankem a jsem nadšená.
Takže Alnatura ano, zkušenoti dobré, na bio je levná... škoda že mám DM celkem mimo svoje hlavní trasy. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 10:05 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Shocked Llucy, teda, to koukám, já si zrovna včera nebo předevčírem říkala, jestli nemám založit téma Alnatura, pak už se mi to toho nechtělo, tak jsem to odložila... a Tys mě předběhla. Tý jo, já mám moc ráda tyhle "náhody".
Já mám výrobky Alnatura ráda - kupuju hlavně když jsou ve slevě. Co miluju ale snažím se omezovat jsou čokoládové tyčinky, mňam, a i další sladkosti, třeba takové ty placičky ze semínek slepované medem. Fajn je i jejich celozrnný chleba, měla jsem od nich tuším i jáhly, dýňová semínka, zeleninový bujón... Výborné a levné (na to že jsou bio) mají sojové a rýžové nápoje, teď zrovna jsem si koupila sojový a míchám si ho s grankem a jsem nadšená.
Takže Alnatura ano, zkušenoti dobré, na bio je levná... škoda že mám DM celkem mimo svoje hlavní trasy. Laughing


Fakt? No vidíš, jak jsme se sešly Wink Ty čokládové tyčinky taky miluju, hlavně tu skořicovou čokoládovou, nebo malinovou jogurtovou. Teď jsem si právě dala lžičku jejich biomedu a je fakt výborný. Sice táta vozí med od včelaře, ale ten už se mi nějak přejedl a tenhle je fakt skvělý, doporučuju!!! Jinak já jsem si ten sójový nápoj koupila už ochucený, čokoládový a jsem taky nadšená!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:09 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:


Fakt? No vidíš, jak jsme se sešly Wink Ty čokládové tyčinky taky miluju, hlavně tu skořicovou čokoládovou, nebo malinovou jogurtovou. Teď jsem si právě dala lžičku jejich biomedu a je fakt výborný. Sice táta vozí med od včelaře, ale ten už se mi nějak přejedl a tenhle je fakt skvělý, doporučuju!!! Jinak já jsem si ten sójový nápoj koupila už ochucený, čokoládový a jsem taky nadšená!!!


Tak přidávám se k milovníkům Alnatura tyčinek... akorát na rozdíl od vás mi to teda přijde sakra drahé... Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 9:41 am    Předmět: Citovat

Llucy, taky mám ráda jejich med a už se neobejdu bez jejich bujónů a polévkového koření. Taky je báječný jejich rajčatové pyré, to používám pravidelně, taky vegeomáčka na těstoviny a samozřejmě jejich těstoviny, celozrnné špagety za vynikající cenu, chutnaly nám i ty zeleninové karbanátky Laughing Vlastně všechno Shocked Laughing
Když je akce či slevy kupuji i bio koření a sůl a takové ty věci, co pak dlouho vydrží, ceny za bio jsou bezva a chuťově mě Alnatura ještě nezklamala narozdíl od jiných... akorát to sojové mléko, asi mi nechutná žádné sojové a to mě štve... mám zkusit rýžové, je jiné?? Chci se úplně zbavit kravského mléka, ale do kafíčka nějaké potřebuji Rolling Eyes
A dobrůtky jako sušené ovoce a ty ovocné drinky Smoothie nebo tak, co o nich píše Leontýnka miluju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 1:16 pm    Předmět: Citovat

ryzove je ine. take riedsie a sladsie.

ja si obcas kupujem to sojove alebo ryzove mlieko a spaldove cestoviny. raz som mala rajcinou omacku na cestoviny. este cokoladu, ta pepermintova je mnam mnam a to je asi vsetko. mne sa to zda dost drahe:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 2:32 pm    Předmět: Citovat

Dostala jsem od kamarádek dárkem celou tašku výrobků Alnatura a byla jsem spokojena snad se vším Smile Sama si tyto výrobky kupuji jak kdy a podle toho, jestli lze sehnat totéž levněji v obchůdkách u nás (musím totiž do DM jezdit asi 15 km a třeba dýňová semínka se dají koupit moravská od Bionebio o asi 15 Kč levněji).
Špaldové těstoviny - výborné, tortellini se špenátem a riccotou - skvělé, mořská sůl - taková normální Smile, žitný chléb - výborný, sušená bazalka - taky vynikající, řepkový olej - dá se (osobně mi vadí trochu ta pachuť, ale jistě bude kvalitní), kopřivový čaj - chutná jako vlastnoručně nasbíraný Smile Teď jsem byla v DM s manželem, který chtěl skořicovou tyčinku a ta nám taky moc chutnala.
Jinak ještě v DM kupuji drcené lněné semínko jejich značky Das gesunde Plus (dříve jsem si semínko sama přebírala a mlela, ale teď na to bohužel nemám čas ani prístroj).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 6:02 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Tak přidávám se k milovníkům Alnatura tyčinek... akorát na rozdíl od vás mi to teda přijde sakra drahé... Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing

No jo, není to zrovna levná záležitost - rozhodně se tyhle potraviny nedají kupovat denně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.