ALNATURA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a97ea888261a902b211f2f18bf112162Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 10:55 am    Předmět: Citovat

U nás mají teď v DM plno nových potravin Alnatura, např. hovězí bujóny, různé zeleniny v plechovkách nebo naložené ve skleničká, ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 1:21 pm    Předmět: Citovat

Bambi napsal:
U nás mají teď v DM plno nových potravin Alnatura, např. hovězí bujóny, různé zeleniny v plechovkách nebo naložené ve skleničká, ...


A už máš Bambi něco vyzkoušeno? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 4:16 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska poprvé vyzkoušela alnaturáckej bujón (zeleninovej) a musím říct, že už jinde bujóny asi kupovat nebudu... Very Happy
Dneska jsem zabrousila do DM ka pro řepnou šťávu do henny (zrovna jim došla, takže to jistí ibiškovej čaj) a zjistila jsem, že tam mají dobortu, kterou jsem tam ještě neviděla - kandovanej zázvor v hořký čokoládě. Super, zase jedna sladkost, kterou si člověk dá jenom tak na chuť v malým množství a nenasouká do sebe těch kalorií kilo. Moji další oblíbenci, kávový zrníčka v hořký čokoládě (nojo, v mléčný jsou taky dobrý, ale hořká je hořká) mají konkurenci. Ale rozhodně jsem si tam neměla na zkoušku kupovat tu nugátovou čokoládu - ta je fakt návyková a stálo mě veškerý úsilí a sílu vůle sníst jenom tři čtverečky a zbytek schovat....
Ale abych nebásnila jenom o sladkostech - další hit jsou pro mě amarantový perličky - dávám si je občas do salátů, a je to mňamka veliká. A taky je super dýňovej olej... No, když to shrnu, tak zatím bylo dobrý všechno, co jsem si od alnatury koupila... Myslím, že příště půjdu pro ty zde již tolik vychvalovaný rajský protlaky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 4:28 pm    Předmět: Citovat

Mají i sezamový olej? To je mňamka největší! Jedla jsem ho v zahraničí, přimíchaný do zeleninového salátu nebo jen tak nakapaný na pečivu a jemně posolený. Je to fakt prudce žratelný!!! Laughing Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 10:42 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes navštívila DM, sezamový olej sice neměli, ale koupila jsem si slepičí bujon, a jiný snad už používat nebudu, moc dobrý!! Razz A právě popíjím rajčatovou šťávu, taky skvělá, z norm. obchodu tak dobrá není, jak ta od Alnatury. Koupila jsem i nějaké polévky sáčku, ještě nevyzkoušené, ale věřím, že budou výborné. Vypadá to, že jsem našla nový zdroj zdravých dobrot Very Happy Ještě mám v plánu vyzkoušet jejich kečup. Jsem úchylná na rajčatové věci, viz ta šťáva. Prostě miluju cokoliv z rajčat.

Na sladké vůbec nejsem, ale koupila jsem si sušené fíky a jsou taky dobré, krásně vláčné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 11:47 pm    Předmět: Citovat

Jen hlásím, že ten kečup je vážně výtečný!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 9:26 am    Předmět: Citovat

I když je dm celkově dost drahá, tak i kvůli Alnatuře se tam vyplatí chodit... Kvůli těm jejich čokoládám... Embarassed jsou úžasné a nepřijdou mi ani nějak moc drahé - třeba hořká, 70% kakaa mě cenou příjemně překvapila... ještě musím vyzkoušet i ostatní Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 12:21 pm    Předmět: Citovat

Vařila jsem převážně alnatuří omáčku na těstoviny podle receptu zde někde zveřejněného (cibule, nastrouhat tofu přírodní, osolit, okořenit, trochu kečupu, místo protlaku jsem dala pasírovaná rajčata) a moc mi chutnalo! Tak se u nás asi zabydlí další varianta omáčky na těstoviny... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 7:14 pm    Předmět: Citovat

Naprosto super je ta čokoládová tyčinka s malinovou náplní Smile taky jsem si moc pochutnala na rýžových chlebíčcích s čoko polevou - ale hořkou! Takže to bylo fakt bájo... sice byly u cenovky 15,90 tak jsem se pak divila že stály 35,90 ale příště je zas koupim... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 10:16 pm    Předmět: Citovat

tak bujony alnatura kupuji už pěkně dlouho..vlastně co otevřeli dm Smile akorát ten kuřecí mi poslední dobou moc nevoní..ten hovězí se jim myslím povedl Smile jinak mají výborné ty tyčinky a takové ty kolečka sladké - něco jako vafle, pak ty protlakové směsy - dobrá je ta mexická - kečup sladoučky mnam - děti ho milují Wink, nudle taky nejsou špatné. pak jsem zkoušela tu zavařenou cizrnu (manžel chtěl strašně žít zdravě - ale nakonec snědl jenom jeden kousek Smile ) ta mi moc nejede, ale dobré mají ty sojové granulky. ty mi chutnají
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.