Ayurveda čaje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8516c238e1cea18924f9aadc50e780b7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 9:52 am    Předmět: Citovat

Sammael napsal:
*Leontýnka* napsal:
Tak jsem se rozhodla že zkusím ten Bhringaraj nějakou dobu pít pravidelně-2 šálky za den tak jsem zvědavá na výsledky Wink

Doporučená dávka je 5 šálků


Na mým obale píšou 3-4 šálky po 250ml Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 5:34 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Sammael napsal:
*Leontýnka* napsal:
Tak jsem se rozhodla že zkusím ten Bhringaraj nějakou dobu pít pravidelně-2 šálky za den tak jsem zvědavá na výsledky Wink

Doporučená dávka je 5 šálků


Na mým obale píšou 3-4 šálky po 250ml Smile


Tak to bych nezvládla Laughing Jooo kdyby to bylo sáčkované tak snad jo ale takhle mám problém vypít denně i ten jeden šálek. No budu nadále pokračovat v pití 2 denně a uvidíme-kdyžtak o prázkách přidám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 10:44 pm    Předmět: Citovat

JJ pravda už jsem si toho taky všiml je to opravdu 3-4 šálky Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 9:55 am    Předmět: Citovat

Tak co působí čajík? Kdysi jsem nějaký z těch ajurvédsých měla, ale chutnal jak pepř. Ale u tohoto mě moc nalákalo co o něm píšou Smile
Čaj podporující růst vlasů. Zabraňuje předčasnému šedivění a vypadávání vlasů. Vyživuje vlasové kořínky a pokožku hlavy. Příznivě působí na vzhled a pevnost vlasů. Působí proti vysoušení pokožky a tvorbě lupů. Pomáhá při lupénce a svědění kůže. Doporučené denní dávkování 3 šálky. Sypaný čaj. 1 balení = 1 léčebná kúra, zhruba na 1 měsíc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 7:47 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem si koupila čaj Nimba na pleť. Ten Bhringharaj mi dost pomáhá takže jsem si řekla že tyto ayurvédské čaje jsou pro mě to pravé. No ale když jsem ochutnala ten nimbový tak musím říct že oproti tomu druhému je hrozně převoněný-dělá to nějaká bylinka ale je to fakt nářez Laughing Má takovou divnou chuť... No ale je pravda že na ten Bhringharaj jsem si taky dlouho zvykala. Tak jsem zvědavá na výsledky Wink tedy hlavně na léčbu akné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brahmin
81-160
81-160


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 8:09 pm    Předmět: Citovat

som čajofil a divím sa že taký čaj ešte nemám Smile inak dneska som si skepticky spravil ayurvédsky test na to k akému fenoménu patrím a čumel som na konci ako puk... problémy, charakterové rysy to všecko sadlo do bodky Shocked Shocked som typ Váta a mám bohu žiaľ tento fenomén v brutálnej nerovnováhe a podĺa toho sedia aj symptómy... problémy s trávením, vylučovaním, pokožkou etc. etc. Shocked Shocked sa normálne musím ospravedlniť všetkých čo som sa im s ajurvédou vysmial, asi som sa mýlil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 7:37 am    Předmět: Citovat

Brahmin napsal:
som čajofil a divím sa že taký čaj ešte nemám Smile inak dneska som si skepticky spravil ayurvédsky test na to k akému fenoménu patrím a čumel som na konci ako puk... problémy, charakterové rysy to všecko sadlo do bodky Shocked Shocked som typ Váta a mám bohu žiaľ tento fenomén v brutálnej nerovnováhe a podĺa toho sedia aj symptómy... problémy s trávením, vylučovaním, pokožkou etc. etc. Shocked Shocked sa normálne musím ospravedlniť všetkých čo som sa im s ajurvédou vysmial, asi som sa mýlil Smile

a je ten test k dispozici někde online?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brahmin
81-160
81-160


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 7:51 am    Předmět: Citovat

je tu

http://www.ayurveda.cz/dosa-test-orientacni-konstitucni-test.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 7:58 am    Předmět: Citovat

tisíceré díky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 12:13 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Tak jsem se rozhodla že zkusím ten Bhringaraj nějakou dobu pít pravidelně-2 šálky za den tak jsem zvědavá na výsledky Wink


Leontýnko, viděla jsi nějaké výsledky? Dneska jsme sháněla Křemíkovou bombu, až ve třetí zdravé výživě ji nakonec měli a já jsme si stejně koupila po dlouhým odolávání Bhringaraj, v těch předchozích ho měli za 85Kč a v té další 79Kč.
Moc mě ty čajíky všechny lákají, ještě chci určitě zkusit ten na tu paměť a ten pročíšťovací a nebo na štíhlou linii Embarassed ale tomu už tak moc nevěřím, taiže si i myslím, že bych ho nepila pravidelně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.