Ayurveda čaje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0e11258cc6e267632db82beb2d6a54bbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 5:41 pm    Předmět: Citovat

Indil napsal:
mně to připomíná něco mezi senem a řepou Very Happy[/quote]

To je fakt. Teď ho zrovna popíjím, a ta řepa je tam cítit, ale ve složení není napsaná Laughing[/quote]
Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 8:59 pm    Předmět: Citovat

Asi jsem divná, ale mě Bhringaraj vážně chutná.. dělám si ho ve velkém jen kvůli té chuti Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 11:15 pm    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
Asi jsem divná, ale mě Bhringaraj vážně chutná.. dělám si ho ve velkém jen kvůli té chuti Laughing

Tak to sme uz dve divne, po case som si tiez vypestovala docela slusnu zavislost na jeho chuti. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2012 8:24 am    Předmět: Citovat

I kdyby to bylo placebo, tak jednu výhodu to má - často v práci zapomínám dodržovat "pitný režim", jenom kafuju (kancelářská krysa) a tudíž odcházím celá vyschlá a poslední dobou jsem si nakoupila slušnou zásobu byliňáků (mám tu meduňku, šalvěj, rakytník, mátu a ... Nimbu Twisted Evil) a tak do sebe dostanu víc tekutin.
P.S. ještě mi nic nenarostlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 4:10 pm    Předmět: Citovat

výhodou toho čaju je rozhodne to, že lepšie chutí ako vonia:D keď som ho robila prvý krát tak som váhala či sa ho napiť, tak to smrdelo:D ale musím uznať, že čím viac ho pijem tým viac mi chutí a tá senová chuť sa pre mňa stáva menej výraznou:) takže celkom veget čaj:) len dúfam, že poslúži aspoň z časti účelu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 4:14 pm    Předmět: Citovat

inak ešte mi teraz napadlo..je niaký rozdiel v účinkoch keď sa pije horúci alebo studený? niekde som počula, že pri studenom sú účinky zoslabujúce,tak neviem Very Happy ja ho pijem skoro horúci..tak len tak keby čisto teoretickou náhodou:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 7:02 pm    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
inak ešte mi teraz napadlo..je niaký rozdiel v účinkoch keď sa pije horúci alebo studený? niekde som počula, že pri studenom sú účinky zoslabujúce,tak neviem Very Happy ja ho pijem skoro horúci..tak len tak keby čisto teoretickou náhodou:D

V tom pripade bych uz z neho musela mat vlasy minimalne po zadok - rano som vacsinou nestihala na cviko a casto si obarila cely hltan. Laughing Laughing
Inak mi nepride nejako logicke, ze by mal nizsou teplotou stracat ucinok, tie bylinky su uz vyluhovane, takze uz to je podla mna jedno. A vobec, luhovat by sa mal podla navodu minimalne 10min, to ta voda uz zacne byt aj samovolne docela vlazna.
Ale ak chces ucinky zosilit, odporucaju zmes 2-3min povarit, tak ked tak vyskusaj, ci to bude lepsie. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 12:46 am    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
V tom pripade bych uz z neho musela mat vlasy minimalne po zadok - rano som vacsinou nestihala na cviko a casto si obarila cely hltan. Laughing Laughing
Inak mi nepride nejako logicke, ze by mal nizsou teplotou stracat ucinok, tie bylinky su uz vyluhovane, takze uz to je podla mna jedno. A vobec, luhovat by sa mal podla navodu minimalne 10min, to ta voda uz zacne byt aj samovolne docela vlazna.
Ale ak chces ucinky zosilit, odporucaju zmes 2-3min povarit, tak ked tak vyskusaj, ci to bude lepsie. Wink


Laughing ja to ráno pijem podobne, už len aby som to stihla piť tých tri krát za deň Laughing a prevarievam to tiež.. ale dnes som si schválne skúsila dať ten čaj chladný a chutil ako odpad:D teda oproti tomu keď je ešte teplý Rolling Eyes takže možno je nakoniec dobré piť ho za tepla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 9:29 am    Předmět: Citovat

Tak už mám doma Bhringaraj taky. Smile Chuť mě moc nepřekvapila, jsem na tyhle bylinné čaje zvyklá (popíjím občas Vátu, ještě uvažuji o zmíněné Nimbě), neošklíbal se ani nikdo další, komu jsem dala ochutnat... (Jen jsem slyšela názor, že v tom jsou mimo sena cítit i ředkvičky. Very Happy ) Jsem zvědavá, jaký bude mít účinek, docela tomuhle čajíku věřím, že by mohl mým vlasům napomoci. Wink Akorát teda k víc jak 2 šálkům denně se určitě nedokopu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2012 12:49 pm    Předmět: Citovat

Chtěla jsem se zeptat, ten kdo pije čaj Bhringaraj déle, jsou vidět účinky?Já pila Křemíkovou bombu, ale nic jsem nezaznamenala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.