Ayurveda čaje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7a36bb7d805bfd2388c43f18dbcbc531Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 7:46 am    Předmět: Citovat

Pokud by měl někdo zájem o Ayurvédské čaje 2x Bhringaraj a jednou Nimbu.Napište.Cena je 80 kč za jeden.Pište do soukromých zpráv.Objednala jsem u dvou serverů ani nevím jak.Takže mám zásoby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 8:02 am    Předmět: Citovat

Ivet922: příště stačí napsat jednou do Vyměním/prodám. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 8:09 am    Předmět: Citovat

Jé moc se omlouvám.Nezlob se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2013 12:41 pm    Předmět: Citovat

Koukám, že časem člověk asi začne rozeznávat víc chutí Smile Já začala popíjet asi před týdnem (narazila jsem v Turnově na bylinkářství, vyžádala si "něco na vlasy" a dostala toto), a zatím bych popsala chuť jako "neutrální".

Ale je to fajn, protože taky aspoň dodržuju pitný režim, jako tu psal někdo před pár stránkami. Kafe moc nemusím, ale mám hrozně ráda zelené a černé čaje, které taky nejde popíjet po litrech každý den... neutrální bylinky jako náhrada neurazí.

Hm, a chtěla jsem se zeptat - když to zalijete horkou vodou, používáte nějaké sítko? Mně vždycky většina směsi unikne a pak mě šimrá v krku. Teď to dělám tak, že udělám konev, bylinky se usadí na dně, a nepoživatelný je akorát poslední hrnek, ale je to taková z nouze ctnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2013 9:47 am    Předmět: Citovat

třeba ti pomůže můj luhovací tip: když si vařím čaj do konve, tak dám tu směs, co luhuju, do hrnce, zaleju do něj, luhuju a pak scedím přes obyč malé kovové sítko dané do hrdla konvice a je to, mám čaj bez všelijakých poletuch v něm Smile sice pak musíš vybrat všechno z toho hrnce a umýt ho, ale ještě sem nepřišla na lepší způsob, jak čaj pěkně vyluhovat ve velkém množství.... taková ta podlouhlá sítka v přímo do té konvice se mi vůbec neosvědčila, směs neměla dostatek prostoru a špatně se luhovala...
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2013 10:17 am    Předmět: Citovat

lethality napsal:
třeba ti pomůže můj luhovací tip: když si vařím čaj do konve, tak dám tu směs, co luhuju, do hrnce, zaleju do něj, luhuju a pak scedím přes obyč malé kovové sítko dané do hrdla konvice a je to, mám čaj bez všelijakých poletuch v něm Smile sice pak musíš vybrat všechno z toho hrnce a umýt ho, ale ještě sem nepřišla na lepší způsob, jak čaj pěkně vyluhovat ve velkém množství.... taková ta podlouhlá sítka v přímo do té konvice se mi vůbec neosvědčila, směs neměla dostatek prostoru a špatně se luhovala...


Díky, zkusím! Mně zase z těch podlouhlých všechno uteklo ven.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2013 8:57 am    Předmět: Citovat

není zač, zkus a uvidíš... Smile ještě sem si vzpomněla, že se prodávají papírové pytlíčky, kde si můžeš nasypat čaj a luhovat ho jako pytlíkovej čaj, ale jak se tak dívám, tak je to spíše hrnková než konvicová záležitost... ale na cesty určitě dobrá věc, k pokukání tu Arrow http://www.obchodcajem.net/154-Cajove-filtry-Teeli
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 11:14 pm    Předmět: Citovat

Sidney napsal:
Hm, a chtěla jsem se zeptat - když to zalijete horkou vodou, používáte nějaké sítko? Mně vždycky většina směsi unikne a pak mě šimrá v krku. Teď to dělám tak, že udělám konev, bylinky se usadí na dně, a nepoživatelný je akorát poslední hrnek, ale je to taková z nouze ctnost.

Neskoro, ale predsa...
Ja mam sitko z Ikey (toto), ale tiez nie je vsespasitelne - ten najjemnejsi prasok cez to proste preleze (a najhorsie je to ku koncu pytlicku, tam je toho sajrajtu vzdy najviac). Je to podla mna ale skor cajom ako sitkom, napr. Kremikovu bombu odizolovalo vcelku uspesne a ziadne drhnutie sa nekonalo. Wink
U Bhringaraju to riesim tak, ze ho ku koncu pijem s vacsou opatrnostou, aby som "nerozvirila hladiny" a ten uplny najspodnejsi spodok skratka vylejem. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_Darlinka_
41-80
41-80


Založen: 8.6.2012
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: st prosinec 11, 2013 8:31 am    Předmět: Citovat

Tak jsem pročetla diskuzi a jsem tedy zvědavá. Čaj už mám objednaný a jsem zvědavá na jeho chuť po tom, co píšete. snad to nebude taková hrůza, jsem zvyklá pít různé hořké, zemité čaje- v oblibě mám Pu Erh, tak snad mi i tenhle čaj bude chutnat, ale opravdu nevím, jestli ho zvládnu pít, tak často...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eelll
0-7
0-7


Založen: 5.8.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2014 7:52 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile Zajímám se o čaj Bhringaraj. Zakoupila jsem ho včera a piju ho zatím pravidelně, chutná mi moc Smile piju do toho i pravidelně čaj Nimba. Zajímalo by mě, za jak dlouho jste vyděli výsledek Smile mohou vlasy po tom vyrůst třeba o 3 cm za měsíc nebo i víc? Smile také jsem četla o čaji Nimba, že někomu se po pití čaje akné horšilo a pak zlepšilo, tak nevím jak to s ním je. Byla bych moc ráda za odpověď Smile Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.