John Frieda
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8bc222e44956f2a1dd45021f7e2729f7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 12:12 pm    Předmět: John Frieda Citovat

Ahojda, koupila jsem si ve Francii šampon od John Frieda, konkrétně šampon z řady Sheer Blonde a je úžasnej! Máte někdo s touhle značkou zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 12:42 pm    Předmět: Citovat

Já mám zkušenosti s řadou na hnědý vlasy, ale teď si přesně nepamatuju, jaký druh to byl..mají hoodně variant..ale mně konkrétně to přišlo děsný Sad děsně mi to mastilo vlasy, takže to putovalo k příteli, který byl neskonale spokojen Smile jak se šampónem, tak s kondicionerém Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 4:07 pm    Předmět: Citovat

Někdo se mě tady ptal, jestli ten John Frieda Sheer Blond prosvětluje vlasy, tak potvrzuju - prosvětluje. Netroufám si říct, že by zesvětloval, byť asi jo, protože délky mám světlejší. Jinak já jsem z něj nadšená, protože vlasy mám po něm úžasný Smile Dokonce i Robert si všiml a to jdou obvykle tyhle věci hooodně bokem kolem něj Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danuax
8-20
8-20


Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 10:18 pm    Předmět: Citovat

Musim se teda samponu a kondicioneru od Johna Friedy zastat. Objevila jsem ho v dobe, kdyz jsem pracovala v USA a v ty dobe byly moje vlasy nejhezci, co si pamatuju (ale je pravda, ze to dela hodne i voda, proste tam na vlasy pusobila lip.) Pouzivala jsem sampon, kondicioner, tuzici penu i lak v odstinu chocolate to espreso. Ted jsem si je z nostalgie znovu koupila, ale...bohuzel jsem zjistila ze obsahuji jeden z nejhorsich silikonu - dimethicone...a je pravda, ze ty vlasy jsou po nem hodne uhlazeny a rychleji se mastej. Takze ho mam pro zvlastni prilezistosti, kdyz chci extra leskly vlasy... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 3:44 pm    Předmět: Citovat

Sice tu moc příspěvků není, každopádně mě Frieda docela láká. Sarah, jestli se tu někdy ukážeš, ty jsi měla z té blonďaté řady Honey - Caramel? Nemůžu rozluštit, zda je to podle stupně světlosti vlasů nebo podle odstínu...? Když potřebuju stáhnout žlutou, půjde ten Honey-Caramel? - aby mi to třeba nezoranžovělo nebo tak něco Shocked A u Platinum mám obavy abych to neměla až moc zesvětlený Smile Prosím, napište někdo kdo máte zkušenosti, co to přesně dělá Smile Asi to budu muset objednat přes ebay (=> poštovný..), tak abych nevyhodila prachy Smile
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

Je to k dostání někde i u nás? Třeba přes net, ale ideálně český eshop?
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 3:58 pm    Předmět: Citovat

Valkira napsal:
Je to k dostání někde i u nás? Třeba přes net, ale ideálně český eshop?

co jsem zatím tak zběžné prošla, tak bohužel ne Sad (a i kdyby, stejně by se na tom někdo pěkně nabalil Smile ) Jinak amíci to nemají drahý, ale to poštovný a čekání Sad
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 4:27 pm    Předmět: Citovat

eltecko napsal:
Sice tu moc příspěvků není, každopádně mě Frieda docela láká. Sarah, jestli se tu někdy ukážeš, ty jsi měla z té blonďaté řady Honey - Caramel? Nemůžu rozluštit, zda je to podle stupně světlosti vlasů nebo podle odstínu...? Když potřebuju stáhnout žlutou, půjde ten Honey-Caramel? - aby mi to třeba nezoranžovělo nebo tak něco Shocked A u Platinum mám obavy abych to neměla až moc zesvětlený Smile Prosím, napište někdo kdo máte zkušenosti, co to přesně dělá Smile Asi to budu muset objednat přes ebay (=> poštovný..), tak abych nevyhodila prachy Smile


Ahojky, mám ten Honey - Caramel, nebarví vůbec, ba naopak, stahuje žlutou precizně. Platinum lehce tónuje do "platinova", tenhle vyloženě vytahuje žlutou a úchvatně rozjasňuje Smile
U nás se objednat nedá, ale v Německu ho mají v sítích DM a Müller drogerie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 5:23 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
eltecko napsal:
Sice tu moc příspěvků není, každopádně mě Frieda docela láká. Sarah, jestli se tu někdy ukážeš, ty jsi měla z té blonďaté řady Honey - Caramel? Nemůžu rozluštit, zda je to podle stupně světlosti vlasů nebo podle odstínu...? Když potřebuju stáhnout žlutou, půjde ten Honey-Caramel? - aby mi to třeba nezoranžovělo nebo tak něco Shocked A u Platinum mám obavy abych to neměla až moc zesvětlený Smile Prosím, napište někdo kdo máte zkušenosti, co to přesně dělá Smile Asi to budu muset objednat přes ebay (=> poštovný..), tak abych nevyhodila prachy Smile


Ahojky, mám ten Honey - Caramel, nebarví vůbec, ba naopak, stahuje žlutou precizně. Platinum lehce tónuje do "platinova", tenhle vyloženě vytahuje žlutou a úchvatně rozjasňuje Smile
U nás se objednat nedá, ale v Německu ho mají v sítích DM a Müller drogerie.

Aha! Tak to je super Smile Já jsem měla trošku obavy Smile Zkusím tedy Honey-Caramel (jako polární liška být vyloženě nemusím Smile ) Tohle je po dlouhý době první "chemická" záležitost, co mě zaujala Smile Nechci si barvit vlasy, ale trošku vytáhnout by to chtělo - takže: asi do něj jdu. Zkušenosti i s jinými přípravky??
Hm, tak to je dobrý, v německu v DM..., tam asi "znají jejich přání", ale že by dovalili Friedu sem, to je nenapadne....a ještě stahujou produkty, který máme rádi.. Confused Škoda že nepodnikám cesty k západním sousedům... Rolling Eyes
Dík za tip!
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 5:39 pm    Předmět: Citovat

eltecko napsal:

Aha! Tak to je super Smile Já jsem měla trošku obavy Smile Zkusím tedy Honey-Caramel (jako polární liška být vyloženě nemusím Smile ) Tohle je po dlouhý době první "chemická" záležitost, co mě zaujala Smile Nechci si barvit vlasy, ale trošku vytáhnout by to chtělo - takže: asi do něj jdu. Zkušenosti i s jinými přípravky??
Hm, tak to je dobrý, v německu v DM..., tam asi "znají jejich přání", ale že by dovalili Friedu sem, to je nenapadne....a ještě stahujou produkty, který máme rádi.. Confused Škoda že nepodnikám cesty k západním sousedům... Rolling Eyes
Dík za tip!


Za nic Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.