John Frieda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eee0a5e028631742403efc7b6a5c1d38Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Polar.Panda
21-40
21-40


Založen: 14.7.2009
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 3:34 pm    Předmět: Citovat

tiež mám skúsenosti s John Frieda kozmetikou... mám to dost blízko ku Viedni z domu (asi 30 min ) a prave tam som narazila na tuto značku a neodolala vyskušat kedže nikde u nás som to nevidela...mám doma oplachovú masku Brilliant Brunett, ktorá robi s vlaskami divy, ale iba do chvíle, kým si ich znova neumyjete. boli nádherne leské a uplne hladké.. ani sponky mi vo vlasoch nedržali ako som mala hladké vlasy Shocked Wink a mám ešte bezoplachovú kúru s vitamínmi ktora mi velmi dobre voni Smile a používam ju už zo zvyku Smile čiže dnes už nejaké extra vysledky nevidim.... rada by som vyskušala šampony a balzamy, ale bojim sa že mi to neurobi dobre lebo moje vlasy su moc naladove a niekedy je chemia to prave a niekedy posobí ako jed Confused a nechcem vyhodit 20 euro len tak.. aby mi to potom stálo v poličke ako väčšina chem. šamponov Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 7:38 pm    Předmět: Citovat

Uaaaa já mam radost, sehnala jsem Friedu za polovic Laughing V DMku měli některý výrobky zlevněný, mezi nima i šampon a kondiš na blond vlasy. Jestli se osvědčí, letim ještě pro masku. Ta zlevněná nebyla Sad
Máte ještě nějaký typy, co je od JF dobrý? Něco na konečky by se hodilo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 8:09 pm    Předmět: Citovat

kocici.hrbet napsal:
Uaaaa já mam radost, sehnala jsem Friedu za polovic Laughing V DMku měli některý výrobky zlevněný, mezi nima i šampon a kondiš na blond vlasy. Jestli se osvědčí, letim ještě pro masku. Ta zlevněná nebyla Sad
Máte ještě nějaký typy, co je od JF dobrý? Něco na konečky by se hodilo...

A kde jsi nakupovala? Smile
Ta maska na blond vlasy je suprová Wink
Já mám zkušenost jen s řadou pro blond, takže moc nepomůžu. Hodně mě ale láká ta nová řada Go Blonde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 8:38 pm    Předmět: Citovat

Nakupovala jsem v DMku, jsem v Bavorsku. Netuším ale, jestli je to akce všude. U některejch věcí měli přelepený ceny a bylo to za polovinu.
Aspoň mi usnadnili výběr, mám šampon na objem - med a kondiš original platina. Jsem zvědavá, jako na potvoru jsem si dneska ráno myla vlasy Sad
Tu masku asi taky zkusim. Něco mají i v balení po 50 ml za 2 eura, tak to taky ještě prozkoumam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 7:49 pm    Předmět: Citovat

Vyzkoušeno a spokojenost. Vlasy hezky hebký, pěkně oživená barva. Jsem zvědavá, co to udělá při delším používání Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
babyphat
0-7
0-7


Založen: 5.2.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2010 10:21 am    Předmět: John Frieda - Brillian Brunette Citovat

Fakt, kdo bude mit prilezitost si tuhle radu koupit, neprohloupi kdyz to udela... je to fakt skvela rada na vlasy, uplne super!! Vlasy jsou megaleskly, hebky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 1:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky, pokud by měla některá z vás cestu někam kde Johna koupit, moc bych prosil o řadu na platinovou blond a to o šampon + kondiš + masku. Platbu bych provedl předem na účet (samozřejmě včetně poštovného).
Předem moc děkuji a zprávy mi piště raději do SZ Very Happy

Edit: To nikdo nemá možnost? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 8:47 am    Předmět: Citovat

Musím se podělit, někomu to může pomoci, John se dá koupit na Aukru. Neměli ale v nabídce platinovou blond verzi, tak jsem prodejci napsal a uz mi leti poštou, až to vyzvednu podám reference jak to celé dopadlo.



Edit: zboží už mi dorazilo - v naprostém pořádku, takže pokud byste někdo potřeboval, mám kontakt na zdroj Wink

šampon/kondiš cca 200.- kč/ks
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 8:54 pm    Předmět: Citovat

Když jsem byla v Anglii, nakoupila jsem si od této kosmetiky šampon, kondicioner a "sérum" pro oživení hnědé barvy, ale moc mi to nesedlo. Vlasy se sice krásně leskly, ale hrozně rychle se mastily, musela jsem si je mýt každý den.. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlasenka
81-160
81-160


Založen: 11.5.2011
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 3:22 am    Předmět: Citovat

Kupovala sem si ve Vídni dříve, často mívali akce za poloviční cenu, jinak je to celkem drahá kosmetika, ze začátku účinkoval jak šampon tak balsám báječně, vlásky krásně rozčesatelný, hladký, nádhera, ale asi je potřeba střídat, protože po čase si vlas zvykne, respektive to bude asi silikony jak se obalí, a přestane být vyživován, takže mi zůstaly zásoby, takže kdyby měl někdo zájem o koupi, napište. Nevím, jestli je vhodné používat kosmetiku se silikony, když se používá henna. Neví někdo náhodou jak to je?
Mám John Frieda:
hydratační šampón - z řady brilliant brunette pro tmavé vlasy odstín Schokolade-Espresso,
uhlazovací šampón - z řady Frizz-Ease péče první pomoc
v těchto dvou minimální úbytek - použity jen na 1 mytí
+ malý zbytek uhlazovací konicioner - z řady Frizz-Ease péče první pomoc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.