John Frieda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2f703a658924d909d02973ab690b2494Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 9:39 am    Předmět: Citovat

Dej si inzerát sem Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 9:49 am    Předmět: Citovat

vlasenka: silikony a henna se netlučou. Ti co je nepoužívají tak činí proto, že jim silikony jako takové vadí Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 10:11 am    Předmět: Citovat

totu značku vůbec neznám, jedná se o chemku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 11:41 am    Předmět: Citovat

vlasenka napsal:
Kupovala sem si ve Vídni dříve, často mívali akce za poloviční cenu, jinak je to celkem drahá kosmetika, ze začátku účinkoval jak šampon tak balsám báječně, vlásky krásně rozčesatelný, hladký, nádhera, ale asi je potřeba střídat, protože po čase si vlas zvykne, respektive to bude asi silikony jak se obalí, a přestane být vyživován, takže mi zůstaly zásoby, takže kdyby měl někdo zájem o koupi, napište. Nevím, jestli je vhodné používat kosmetiku se silikony, když se používá henna. Neví někdo náhodou jak to je?


na silikony může henna hůř chytat, je lepší aspoň před hennováním dát šampon bez silikonů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlasenka
81-160
81-160


Založen: 11.5.2011
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 12:16 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Dej si inzerát sem Wink

díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlasenka
81-160
81-160


Založen: 11.5.2011
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 12:22 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
vlasenka: silikony a henna se netlučou. Ti co je nepoužívají tak činí proto, že jim silikony jako takové vadí Wink

jitty napsal:
na silikony může henna hůř chytat, je lepší aspoň před hennováním dát šampon bez silikonů.


taky je nepoužívám, už nejmíň rok a půl, a přechod na bezsilik.kosmetiku mi vyhovuje, vlasy jsou živější, a s některými balzámy, které mi dříve přišly jako že vůbec neúčinkují, jsem teď celkem spokojená. No a Johny se mi jen válí ve skříňce. Jen mě včera napadlo, jestli když bych chtěla aspoň doužívat ten balzám, kde ho je už uvnitř fakt jen malinko, jestli tím nezabráním chytání henny na vlas, což asi jo, to bych nerada. díky za odpovědi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 8:49 pm    Předmět: Citovat

tak jsem dneska ozkoušela John Frieda Go Blonder kondiš (koupen přes DV.. ! Very Happy) a zatím nemůžu hodnotit, akorát fakt super konzistence a vůně... vlasy jsou ještě mokrý, pak napíšu více, nebo možná spíš na blog Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 10:16 pm    Předmět: Citovat

vlasenka napsal:
wensdy napsal:
vlasenka: silikony a henna se netlučou. Ti co je nepoužívají tak činí proto, že jim silikony jako takové vadí Wink

jitty napsal:
na silikony může henna hůř chytat, je lepší aspoň před hennováním dát šampon bez silikonů.


taky je nepoužívám, už nejmíň rok a půl, a přechod na bezsilik.kosmetiku mi vyhovuje, vlasy jsou živější, a s některými balzámy, které mi dříve přišly jako že vůbec neúčinkují, jsem teď celkem spokojená. No a Johny se mi jen válí ve skříňce. Jen mě včera napadlo, jestli když bych chtěla aspoň doužívat ten balzám, kde ho je už uvnitř fakt jen malinko, jestli tím nezabráním chytání henny na vlas, což asi jo, to bych nerada. díky za odpovědi!


ono stačí to fakt nedávát úplně těsně před hennou, někdo třeba umývá jenom lávovkou, ale jinak po hennování klidně můžeš dopotřebovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lacrima
41-80
41-80


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 10:52 am    Předmět: Citovat

od johna friedu mam odskousenych vice vyrobku (snad vsechno byly darky), vlasy jsem mnela vonave, lehko rozcesatelne, jemne na dotyk.....nespozorovala jsem zadnou vyraznou zmenu oproti jinym, mene drahym znackam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 11:44 am    Předmět: v Citovat

koupila sem si šampon Sheer BLonde pro blond vlasy a teda veliký zklamání, vlasy zplihlý, po hodině mastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.