John Frieda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7f343f54a549c06fe0fbe43bdcce5f76Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlasenka
81-160
81-160


Založen: 11.5.2011
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 11:49 am    Předmět: Citovat

Holky, já toho Friedu používám dál, už sem si samozřejmě koupila novýho. Ale dávám ho jen na konečky a trochu do délek, ale tak 10cm od hlavy. Nemám ani suchý vlasy, ani se mi rychle nemastěj, ale nanýst ho až k hlavě, tak bych taky měla asi sliphlý vlasy. Každýmu ale Frieda sednout nemusí, teba u odbarvených nemám zkušenost, jak se takový vlasy chovaj. Jinak jsem si v pauze, kdy jsem ho nabízela, vyzkoušela jiný produkty, no při návratu k Friedovi vlasy jen zaplesaly. Takže kombinuju, Friedu jen na konečky, a jiny balzám do délek, a vlasy jsou pěkný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 8:22 pm    Předmět: Citovat

Já jsem s Friedou hodně spokojená, bohužel už mi dochází - a nevím zda se dá koupit i u nás (myslím v České republice - zatím se mi nepodařilo vypátrat kde ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlasenka
81-160
81-160


Založen: 11.5.2011
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: st březen 20, 2013 6:42 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Já jsem s Friedou hodně spokojená, bohužel už mi dochází - a nevím zda se dá koupit i u nás (myslím v České republice - zatím se mi nepodařilo vypátrat kde ).


já balzám pro hladké vlasy kupuju v zahraničí, u schleckra ho mají zatím nejlevněji, co jsem objevila (6 euro).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt březen 21, 2013 3:09 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla šampon Go Blonder-Sheer Blond a nejdřív mi přišel báječnej, ale po pár umytích si na něj vlasy asi nějak zvykly a byly hrozně vyživený a splihlý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2014 2:42 pm    Předmět: Citovat

baby prosim rada - go blonder pre brunetky - kamoska mi pise, ze jej to zabera na 100% zosvetluje vlasky, teda taky podton dodava leskly, mne sa nechce verit, ze by to fungovalo na farbene plave vlasy, ona mi pise, ze jej to tie jej zosvetluje o ton a dodava chladnejsi podton, to je to co by sa aj mne zislo, mate skusenosti???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BeBeBe
0-7
0-7


Založen: 30.1.2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2015 12:30 pm    Předmět: Citovat

ahoj, chtěla bych zkusit šampon od Johna Frieda. Mám hnědé vlasy do pasu, spíše mastné jak suché, mohl by mi prosím tady někdo poradit jakou řadu pro brunety bych si měla pořídit? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.