Ňadra dmoucí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 154, 155, 156  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7ba9d408fcb6768c446f1eaae5de53a4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 5:38 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsme na tom, Ili, podobně Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 5:38 pm    Předmět: Citovat

Koza napsal:
Adél: Tak to je opravdu šílený dopad...

Ono je to dané celkovou tělesnou konstitucí. Je mi jasné, že hubeňour nebude mít bujný hrudník. U mě jde spíše o celkovou snahu přibrat (víceméně v horních partiích- od pasu nahoru jsem houžvička Sad , zadek zase mám Very Happy )


No já jsem hubeňour, a s hrudníkem mám problémy od té doby co mi narostl, vypadá to moc nepřirozeně, bolí mně šíleně záda, a to nemluvím o koupi podprsenek, které musím hledat a objednávat, protože někdy mi není ani D. Dříve jsem se za sebe hodně styděla, nosila samé plandavé věci, mikiny atd. Teď už na okolí kašlu i na některé jízlivé poznámky, hlavně že jsou zdravé Smile
Na to zpevnění jsou nejlepší cviky, nic jiného si myslím nepomůže. Četla jsem, že na zvětšení je dobré pít capuccino, ale spíše je to fake.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 6:14 pm    Předmět: Citovat

Já sice taky nejsem od přírody zrovna nejlíp obdařená, ale tak nějak to neřeším. úplně deska nejsem a zuby si taky při běhu nevymlátím, takže proč si stěžovat, že Wink
Ale když už, tak myslím, že ani tolik nezáleží na velikosti, jak na tvaru. A to ti podle mě žádné krémy ani tabletky nepomůžou, spíš nějaké cvičení na prsní svaly Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 6:32 pm    Předmět: Re: Ňadra dmoucí Citovat

ilona napsal:

Je to všechno jen reklama a "léčka na peníze" Laughing - pokud chce někdo větší prsa, pomůže jedině plastika, nebo trochu HA(dokáže přidat nějaký ten centimetřík přes hrud - osobní zkušenost Very Happy)


a že zrovna u mě to vůbec nezabralo... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

Tak to já bych tedy HA nechtěla brát kvůli tomuhle... koneckonců se jí vyhýbám docela úspěšně...

Ony jsou druhy HA, po nichž se nepřibere ani nic nenaroste...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 7:11 pm    Předmět: Citovat

TamtaOna napsal:
Tak to já bych tedy HA nechtěla brát kvůli tomuhle... koneckonců se jí vyhýbám docela úspěšně...

Ony jsou druhy HA, po nichž se nepřibere ani nic nenaroste...


Přesně tu mám asi já, ne, že bych si přála tedy růst. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 7:14 pm    Předmět: Citovat

Pokud je v těle hormonální nerovnováha, tak mohou pomoci přípravky s fytoestrogeny, které dodají tělu to co mu chybí a může se to projevit i na prsou... na tom jsou myslím založené ty šíleně drahé prášky. Já bych ale řekla že efekt bude jen minimální. HA může mít dopad pěkný, ale taky nemusí, navíc celkově ničí tělo a po vysazení prsa zase často splasknou - zkušenost pár holek co znám. Takže nic moc.

Nejlepší asi je smířit se s tím co mám a budovat si sebevědomí na jiných věcech než velkém poprsí... což se snažím už pár let aplikovat, protože jsem taky moc obdařena nebyla. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 7:45 pm    Předmět: Citovat

Hmm, tak já si myslím, že nic, co by zaručeně zabíralo, neexistuje. Já jsem tedy na tom nikdy nebyla nijak špatně a teď, co jsem přibrala, tak se to projevilo i na hrudi... Laughing Laughing Laughing Laughing Ale je mi jasné, že podaří-li se mi kdy zhubnout, tak to půjde dolů jako první, ale nevadí, snad mi tam něco zbude... Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:06 pm    Předmět: Citovat

Asi budu za vulgární, ale zadavatelka má vzhledem k tématu fakt dobrej nick Laughing Laughing Laughing
Jinak na zvětšení nic neznám, ale na zpevnění fakt fungujou nejlíp kliky a obecně cviky na zpevnění prsních ( a zádových ) svalů. Použití nějakých vypínacích krémů na ňadra může účinek cvičení podpořit, ale myslím, že určitě ne nahradit... Já sama patřím k těm akorát ( teda já jsem spokojená Very Happy ) a nikdo si nestěžoval Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:09 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Asi budu za vulgární, ale zadavatelka má vzhledem k tématu fakt dobrej nick Laughing Laughing Laughing
Jinak na zvětšení nic neznám, ale na zpevnění fakt fungujou nejlíp kliky a obecně cviky na zpevnění prsních ( a zádových ) svalů. Použití nějakých vypínacích krémů na ňadra může účinek cvičení podpořit, ale myslím, že určitě ne nahradit... Já sama patřím k těm akorát ( teda já jsem spokojená Very Happy ) a nikdo si nestěžoval Laughing


No, já jsem právě četla, že cviky jsou na nic a spíš škodí, vzhledem k tomu, že samotná prsa netvoří žádný sval Wink Nevím, na sobě jsem nezkoušela, neb jsem se nikdy nedokopala k nějakému pravidelnějšímu cvičení... Embarassed Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 154, 155, 156  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.