Ňadra dmoucí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 154, 155, 156  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fa6e993da245b9ec7ff55f72456d3921Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 10:25 am    Předmět: Citovat

Super, tak to někdy zkusím. Já jsem hodně spokojená s polskýma podprsenkama Gorteks, skvěle mi sedí a jednu mám už asi 4 roky a teprve teď se začíná trochu vytahovat a třepit u gumy. Ale v tom Lindexu se určitě někdy podívám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 11:02 am    Předmět: Citovat

Týjo, tak to mně takhle dlouho nikdy podprsenka nevydržela, z toho Lindexu teď vyřazuju první, a tu mám asi tak ten rok a půl. Ale je pravda, že se hodně potím, takže je střídám i po dni a peru je v pračce. Sice v sáčku a na nižší teplotu a nižší otáčky ždímání, ale ne zrovna na nějaký citlivý program. Prostě je vždycky vrznu k ostatnímu oblečení Smile I tak si myslím, že ne každá podprsenka by mi takhle vydržela byť jeden rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 11:11 am    Předmět: Citovat

Meeesha. Nápodobně. Posledních 15 měsíců jsem kojila, takže večer do prádla. nestrkám to ani do pytlíku. šupnu to k dětským věcem a vesele vyperu Laughing Pak teda pečlivě narovnám a položím na sušák nahoru, nevěším, jinak se na to věší děti Laughing

Naposledy upravil wensdy dne pá červenec 25, 2014 11:15 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 11:13 am    Předmět: Citovat

Tak já je nosím vždycky pár dní a pak je peru normálně v sáčku pračce se vším ostatním, takže žádný šetrný program ani nižší otáčky. A jsou v pohodě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2014 8:03 am    Předmět: Citovat

Uíííí! Jsem se včera tak nějak trochu náhodou ocitla v Caresse, tak že si něco teda vyzkouším, když tam jsem (ale kupovat nic nepotřebuju, takže nebudu). No, určitě si tipnete, jak to dopadlo. Paní prodavačka mi vybrala a já usoudila, že když mi to tak dobře je, tak to tam nemůžu nechat, že... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2014 10:02 pm    Předmět: Citovat

Trošku se mi zvětšil objem, takže do "konfekce" se už fakt nevejdu (naposledy jsem kupovala v Lindexu 65F, ale podle mě trochu změnili střih a při tom zmenšili košíčky, takže se do toho už nevejdu tuplem), a dneska jsem náhodou narazila na obchod Caresse (v Brně). Už jsem věděla, že tu někde jsou, ale nevěděla jsem kde. No a vezmu to hodně zkráceně - odnesla jsem si dva kousky, jeden ve velikosti 30F a druhý v 60J Very Happy Velice doporučuji, strávila jsem tam asi 45 minut, prodavačka mi celou dobu ochotně nosila další kousky (vyzkoušela jsem jich asi 20) a radila a radila. Jedna podprsenka mě vyšla na 950, druhá na 1050 korun. Jen mě fakt mrzelo, že mi střihově nesedí Freya, vážně se mi moc líbila, ale na moje křivky nějak nepasuje Confused Ovšem mají tam i sportovní Panache, ta se mi moc líbila a i mi pasovala, ale momentálně ji nepotřebuju, takže tu jsem si nevzala - třeba se pro ni vrátím na jaře, na běhání je jak dělaná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2014 10:41 am    Předmět: Citovat

Sportovní Panache je super. Mám a můžu jen doporučit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2014 10:21 pm    Předmět: Citovat

Mí tů Exclamation Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenyiiis
41-80
41-80


Založen: 29.9.2014
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2014 3:11 pm    Předmět: Citovat

Jéé, to je fórum přesně pro mě. Já mívám vždycky dle reakcí okolí pocit, že jsem snad jen chodícím poprsím, i když mně samotné má prsa přijdou spíš menší, až průměrně velká Laughing Asi vzhledem k celkové souměrnosti postavy. Nechci vidět ty reakce, až si splním svůj sen na míru šitým korzetem. Taky nedám dopustit na podprsenku z Caresse, jen je škoda, že to mám tak daleko, takže když nechci pořád tahat tu jednu (kterou taky musím čas od času přeprat, že), nakrucuju se v naprosto nesednoucích... Ale vysvětlujte lidem v obchodě, že vám nějaká 75D rozhodně nebude, když potřebujete 65 a minimálně G Laughing Teď si plánuji k Vánocům nadělit nějaké hezké, svůdné prádlo, aby z toho měl něco i přítel, ale už se vidím, jak někde pochodím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2014 12:10 pm    Předmět: Citovat

Já doporučuji značky Triola, Timo (mají i plavky) a ze sportovek Panache Sport. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 154, 155, 156  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.