Ňadra dmoucí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 152, 153, 154, 155, 156  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=be0882a2c707c8c3af99a386fe88d057Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2016 8:48 am    Předmět: Citovat

V Caresse 60ky mívají (vlastní zkušenost, jinde už nekupuju). Jen teď jsem tam byla nedávno a měli před doskladněním, tj. 60ku k dispozici jednu... Chystám se tam zavolat, jestli už mají doskladněno.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2016 5:18 pm    Předmět: Citovat

Tak mám 4 nové. Z Etamu Shocked První jsem koupila v pondělí v Letňanech. Tam měli tři, vybrala jsme si jednu - scháním nějakou už půl roku, tak jsem si je zkusila, když byly za 269kč. No a dneska na Černém mostě jsem si vzala tu samou (černá bardotka a přes ní krajka, která dosahuje výš, než košíčky- opravdu nádherná, tak proč ji nemít 2x) a dvě klasické. U kasy mě překvapilo 2+1 zdarma, tak mě 3ks vyšly na 538kč...

No i kdyby za tu cenu vydržely rok... u atratexu mi délě nevydrží. Co fakt se zatím nevytahalo je jedna z lindexu (tu mám něco přes rok a pořád sedí)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2016 7:47 pm    Předmět: Citovat

wen: tak tomu říkám úlovek!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2016 5:54 am    Předmět: Citovat

A já ulovila minulý týden tuhle http://www.triola.cz/podprsenky/646-Podprsenka-TRIOLA-22731.html#/barva-06_nugat

To jsou nejpohodlnější podprsenky, co mám a vydrží každá několik let (ta poslední snad 4, a i tak ještě pořád držela tvar Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 9:26 pm    Předmět: Citovat

Prosím, poraďte, kde seženu podprsenku 70 A bez kostic? Nemám v oblasti žeber snad vůbec maso, jen kosti a kůži a kostice mě nepředstavitelně tlačí. Všechny. Drahé levné...všchny včetně Calvin Klein. Problém je v tom, že nemůžu dát do jednoho kusu prádla víc než 500Kč.
Vyhlídla jsem si tyhle
http://www2.hm.com/cs_cz/productpage.0378834001.html?cm_mmc=shopping-_-cs_cz-_-ladies_lingerie_bras_soft-_-0378834001003&gclid=Cj0KEQjwi_W9BRD_3uio_Jz-p8UBEiQANU80vgMoAMaxDStuitN9ABvNzdKjLzcWfysdrD7PYdvBt4IaAt198P8HAQ
ale v obchodě nebyla ani jedna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 9:57 pm    Předmět: Citovat

Harik: Pokud ti nevadi vylozene sportovni strih podprsenky (taha se pres hlavu, nema zapinani, zato ma racerback zada), tak z H&M ty jejich sportovni zhruba za 250 korun (myslim). Mam jich nekolik (stredni a nizka podpora) obe dve drzi skvele. Dokonce ji kdysi meli i v bile barve ...

http://www2.hm.com/cs_cz/productpage.0394631011.html

Myslim ze to byla tahle. Rozhodne tenhle typ strihu. Jedina vec, po ktere mne netlaci zaludek a nemam pocit ze se mne nekdo snazi bodnout mezi zebra (aka kostice pri sezeni na vozejku v poloze zborceneho harfy tonu).

Sranda ovsem zacina ve chvili, kdy nemas kuzi uplne suchou a potrebujes ji oblict/svlict Laughing To je pak lepsi nez jakakoliv lekce jogy.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 6:39 am    Předmět: Citovat

Zkus jiná Hmka. Mají dost druhů, některé zapínací, jiné jen přes hlavu, různé materiály apod. Mám odtamtud trojúhelníčkivé v dvojbalení a jsou moc fajn, mám vyhlídnuto několik dalších. Řádově kolem 300. Případně jsem viděla ještě dost druhů v jednom obchodě s prádlem, na který si zaboha nemůžu vzpomenout, je v Palladiu a mají tam i obyčejné jednoduché bavlněné podprsenky v různých barvách. Ani v seznamu obchodů z Palladia mi nic nepřišlo jako ono, tak nevím. Rolling Eyes Až si vzpomenu nebo se tam zastavím, ozvu se.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 6:41 am    Předmět: Citovat

Ha! Tezenis to je! Ale žádnou jsem od nich neměla ani nezkoušela, tak vůbec nevím, jaké jsou...
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 11:07 am    Předmět: Citovat

Mně celkem vyhovují sportovní podprsenky Lonsdale. Ony jsou teda sportovní spíš podle názvu, ale na normální nošení jsou fajn. Bavlněné, bez kostic.
edit: v directsportu je kupuju kolem 300 za kus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2016 11:15 am    Předmět: Citovat

Když je řeč o sportovních podprsenkách, neměl by někdo tip na nějakou vysloveně zátěžovou, vyztuženou? Mám na mysli takovou, která udrží prsa na místě i při běhu nebo skákání, ne bezešvou lambádu. Wink
Ideální by pro mě byla kombinace s kojící mateřskou (jako je třeba zahraniční http://www.boobdesign.com/products/maternity-nursing-activewear/fast-food-sports-bra-black-s), ale ocením tip i na čistě sportovní...
(Svého času jsem nakupovala v Lindexu a nakupovala bych dál, ale zvětšila se mi velikost na 75-80E a jejich podprsenky mi už nesedí... Confused )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 152, 153, 154, 155, 156  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.