Ňadra dmoucí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 153, 154, 155, 156  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f6283da84a0885626bcb14f1d3c92e64Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2016 11:37 am    Předmět: Citovat

Velmi kvalitní podprsenky šije Panache, nejsou úplně levné, ale za tu cenu to stojí. Při mojí 60 DD sice není až tak moc co podpírat, ale na netu se najdou recenze i větších velikostí a podprsenky z nich též nevychází špatně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2016 6:37 pm    Předmět: Citovat

Já mám sportovní Shock absorber a jsem s ní spokojená, prsa se ani nehnou (mám 65 G). Dobré ohlasy měla myslím i Freya. Kamarádka s hodně velkým poprsím má právě tu výše zmiňovanou Panache a je prý super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2016 7:58 pm    Předmět: Citovat

Proxim, Caithlin - moc děkuju za reakce! Mrknu se na to. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út září 06, 2016 7:41 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Když je řeč o sportovních podprsenkách, neměl by někdo tip na nějakou vysloveně zátěžovou, vyztuženou? Mám na mysli takovou, která udrží prsa na místě i při běhu nebo skákání, ne bezešvou lambádu. Wink
Ideální by pro mě byla kombinace s kojící mateřskou (jako je třeba zahraniční http://www.boobdesign.com/products/maternity-nursing-activewear/fast-food-sports-bra-black-s), ale ocením tip i na čistě sportovní...
(Svého času jsem nakupovala v Lindexu a nakupovala bych dál, ale zvětšila se mi velikost na 75-80E a jejich podprsenky mi už nesedí... Confused )


Panache. Mám tuto - http://www.eshopspravnapodprsenka.cz/575-panache-sport-seda.html

Jen jsem ji kupovala z nějakého anglického eshopu, vyšlo to levněji.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po září 12, 2016 4:31 pm    Předmět: Citovat

Holky, máte někdo v Brně tip na kvalitní podprsenkový kšeft, kde ví, jak vás přeměřit? Nikdy jsem to moc neřešila, posledních pár let jsem strávila v HMkovských sportovních (jo, velikost M rulezz, ta řekně fakt hodně) ... docela by mně moje velikost zajímala, i proto, že ty HMkovské se začínají jaksi rozcházet ... přemýšlím o investici do zde vychvalované Panache (krom toho, že se nemusí tahat přes hlavu bude určitě držet líp jak prádlo za tři stovky).

Akorát nevím, kam se obrátit, v Praze bych zašla do LeChaton ale v Brně .. Sad baby raďte Sad

Díky Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: po září 12, 2016 6:42 pm    Předmět: Citovat

Měla by tam být prodejna Caresse. Nikdy jsem v té Brněnské sice osobně nebyla, ale z Prahy mám zkušenosti výborné, prodavačky jsou ochotné, podívají se, poradí, přinesou to, co by člověku mohlo být.

Jinak podprsenka, která se obléká přes hlavu bude podporou na dvě věci už z principu. Když ji lze bez problémů tak moc natáhnout, co může udržet?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po září 12, 2016 7:58 pm    Předmět: Citovat

Proxim: Diky za tip, napisu si na seznam.

Jinak k tomu "co takova sprnda muze udrzet" ... docela hodne, i po nekolika letech v objemu (tedy nejnamahanejsi casti) drzi skvele, ale vytahavaji se mi raminka (byt pomerne bytelna, uz to proste nedrzi tak hezky "nahore" jako predtim). Rozhodne mi zatim drzi nejlepe ze vsech podprsenek co jsem kdy mela, vcetne klasickych (I Triumph se vytahl v objemu rychleji).

Mozna proto, ze nepatrim mezi super obdarene (vzhledem k vysce) to nemusim az tak resit. Ono taky sezeni na voziku a obcasny pohyb "z auta kary a nazpet" taky neni uplne nejdynamictejsi aktivita, takze to castecne muze byt i tim. Vzhledem k tomu, ze to byly podprsenky na sport s "medium support" ... asi by vypadaly jinak, kdybych trikrat tydne poskakovala hodinu pri aerobiku, nebo chodila behat, to uznavam Smile

Bohuzel kostice mit nemuzu (nebo jsem ty sprave jeste nenasla), tlaci mne do zeber Sad
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: po září 12, 2016 8:41 pm    Předmět: Citovat

Nemáš zač. Jenže váhu poprsí by měl nést hlavně obvod, ne ramínka. I u menších velikostí je to tak komfortnější, natož když byl někdo obdařen více - tam už může jít i o záda.

Z českých značek mám jenom dva kousky od Trioly, po cca půl roce už zapínám místo nejvolnějšího na nejtěsnější. Jiné, třeba Comexim, se mi vytahují mnohem méně.

To znám z okolí, byl to vlastně i můj případ, mám na žebrech jen kůži a tu kostice dokázaly solidně otlačit. Po zmenšení obvodu o patnáct čísel problém zmizel, už nedřou, vlastně o nich vůbec nevím. Ale u dvou známých nepomohla ani správná velikost, někdo je prostě nesnese.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2016 1:37 pm    Předmět: Citovat

K těm kosticím... mě tlačí nejen do žeber, ale uprostřed se zakusujou do hrudní kosti. Berou s sebou taky kousek prsou v podpaží. Tenhle typ prádla jsem přestala nosit, protože mě z toho ty prsa bolely. A nebylo to nevhodným typem prádla, seděl mi jen jeden jediný tvar, který neodstával.
Teď mám sportovní nebo jen látkovou z H&M dva kusy 400Kč. Ale je pod těsnýma trikama je vidět můj tvar prsou... o což moc nestojim, ale když ty sportovní jsou tak antisexy a ze všeho čouhaj (šaty a tak).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2016 2:09 pm    Předmět: Citovat

Jakmile se kostice někam zapichují, nedejbože vytlačují prsa tam, kde být nemají, jde o špatnou velikost. A nebo o nekvalitní prádlo, ale kombinace příliš malých košíčků a velkého obvodu to zvládne naprosto hravě i u kvalitně udělané podprsenky. Když nesedí střih, tak někde něco odstává nebo táhne, výsledek nevypadá pěkně, ale jak někde něco takhle řeže, je to o velikosti nebo příliš utažených ramínkách.

Na těch bez kostic se problém tak neprojeví, nemá tolik co tlačit - a pokud jsou v obvodu větší, než by být měly, tak už tuplem ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 153, 154, 155, 156  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.