Ňadra dmoucí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 154, 155, 156  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cd48abfa493c4873e79f186d203f9f1aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:11 pm    Předmět: Citovat

ja jsem spokojena Very Happy
na zpevneni a tudiz opticke zvetseni,zabira denne namacet nadra v ledove(hodne studene vode)a pravidelne masaze s opatrnosti na bradavky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 10:06 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
ja jsem spokojena Very Happy
na zpevneni a tudiz opticke zvetseni,zabira denne namacet nadra v ledove(hodne studene vode)a pravidelne masaze s opatrnosti na bradavky Wink


Uaaaa to je sila, to je masochismus, to je silenstvi. Smrt velkejm prsum! Jestli to znamena takovyhle utrapy... Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Question
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 8:08 am    Předmět: Citovat

tak lidi jak to jen říct? jak mi zobák narostl. Mám 168cm., 50kg, pas 56cm a ňadra dmoucí? Manžel říká akorát do ruky. Co to pro mne znamená? Mohu nosit jen elastické svršky. Protože.:
a)ji-li mi halenka akorát přes ňadra mám ji na sobě jak sud Mad
b)akorát okolo pasu = nedopnu přes prsa Mad

když náhodou "nateču" mám víc něž c a to se potom blbě dobíhá autobus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 8:29 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
lučnívíla napsal:
ja jsem spokojena Very Happy
na zpevneni a tudiz opticke zvetseni,zabira denne namacet nadra v ledove(hodne studene vode)a pravidelne masaze s opatrnosti na bradavky Wink


Uaaaa to je sila, to je masochismus, to je silenstvi. Smrt velkejm prsum! Jestli to znamena takovyhle utrapy... Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Question


Aha, to vůbec není taková hrůza. Laughing Prostě po ranní rozcvičce "umýt do půli těla studenou vodou". Příjemné, osvěžující, probudí Tě to, plus ještě jako bonus zpevněná ňadra. Wink
Ne že bych tento postup teda praktikovala každý den, ale vílka mě inspirovala tak jsem to dnes zkusila a je to fajn, asi u toho zůstanu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 8:45 am    Předmět: Citovat

naprostý souhlas, studená voda, kliky masáže...ale jinak zmenšení zvětšení, ale i zpevnění je třeba udělat chirurgicky - prostě gravitace, věk a geny člověk sám nezmění...
ALE: ne že bych to já sama potřebovala, sama mám na rozdávání Embarassed při přečtení složení decolenu - to je teď už asi rok a půl stará novinka právě strááááášně moc reklamovaná na podporu poprsí je složena z fytoestrogenů - myslím, Slunéčko to vzpomínala dříve, a je v tom hodně obsažena krušina a klanopraška - jestli to někdo chcete zkusit...chuťově je to dost bleee, ale pravda je, že po dobu pití se ta prsa malinko vypla...a než krabičku něčeho za nevím kolik set kaček, tak to raději čaj - když už nic jiného tak je to pitný režim...mj. ty rostilnky upravují i MS problémy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 8:59 am    Předmět: Citovat

Tak to já bych potřebovala zmenšení. Protože po HA a taky dědičností mi hrudník dost narostl. Ohledně posilování si myslím, že je důležité. Prsa nemají svaly, ale svaly je drží. A když je člověk v práci a večer je rád, že ještě dýchá, tak stačí v práci se hezky narovnat a dát ruce před sebe do výše ramen a dlaně k sobě a tlakem protáhnout svaly. Pomáhá to i na bolest krčních svalů. A stačí fakt chvilka denně. Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 9:01 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
tak lidi jak to jen říct? jak mi zobák narostl. Mám 168cm., 50kg, pas 56cm a ňadra dmoucí? Manžel říká akorát do ruky. Co to pro mne znamená? Mohu nosit jen elastické svršky. Protože.:
a)ji-li mi halenka akorát přes ňadra mám ji na sobě jak sud Mad
b)akorát okolo pasu = nedopnu přes prsa Mad



Jo, jo, asi tak. Proto nenosím moc halenky, vypadám jak těhotná, ale po přestavbě. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 9:08 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
tak lidi jak to jen říct? jak mi zobák narostl. Mám 168cm., 50kg, pas 56cm a ňadra dmoucí? Manžel říká akorát do ruky. Co to pro mne znamená? Mohu nosit jen elastické svršky. Protože.:
a)ji-li mi halenka akorát přes ňadra mám ji na sobě jak sud Mad
b)akorát okolo pasu = nedopnu přes prsa Mad


ani vypasované?? hmm s tímhle problém nemám, dá se najít halenka, která je dobře ušitá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 9:12 am    Předmět: Citovat

Mám 164 cm a 48--49 kg, taky úzký pas. Ještě jsem nenašla halenku, která by mě dobře sedla. A to nemám nijak extrémně velká prsa. Holt u velikosti XS, S se s prsama prostě nepočítá Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 9:26 am    Předmět: Citovat

sohlasím s a.d.é.l. Když má holka XS, 34 nebo v nosferatu dokonce 32 nepočítá se s tím že by měla 88cm přes prsa. A ani se nepočítá, že má tolik přes zadek. Vivat vychrtlý modelky Mad

mám jednu "halenku" co vypadá fakt dobře. Je trochu elastická, takže tam musím ňadra trochu vmáčknout. Ale výsledek je bezva Very Happy


edit: možná mám víc, naposledy jsem se měřila když jsem měla 48kg,
ale pas mám stejnej to vím jistě Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 154, 155, 156  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.