Ňadra dmoucí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 154, 155, 156  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=415b85e095bcd566f226e4a0b9a37872Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2016 9:14 pm    Předmět: Citovat

Dobrý výběr bezkosticových podprsenek má Lindex, i v obvodu 70.
[url]http://www.lindex.com/cz/spodni-pradlo/podprsenky/shop-by-silhouette/wirefree/#!/page1/row1[/url]
Já osobně jsem spokojená s touhle, je opravdu pohodlná, vypadá stejně jako klasická podprsenka a vůbec se nerýsuje pod tričkem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st září 21, 2016 11:13 am    Předmět: Citovat

Brnenska "sprndarna" Caresse, urcite doporucuju. Pravda, penezenka krvaci, ale tu Panache sem tam proste nemohla nechat Crying or Very sad Laughing do budoucna to vidim jeste na jednu "latte" a pak jednu barevnou na sportovani ... ale nejdriv musim nasyslit penizkyyyy .... Laughing Pani (ci slecna?) za pultem moc ochotna a fajn, nakonec sme se spolu zaplkaly na hoooodne dlouho Laughing

Pry ma "nestandartni velikosti" i Marks&Spencer, v priznivejsich cenovych relacich. To jen tip, kdyby nekdo shanel Smile Akorat bacha, maji UK cislovani.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st září 21, 2016 11:33 am    Předmět: Citovat

Marks and Spencers potvrdzujem, majú. Ich 70-tky sú fakt 70-tky. A čo mne sa paci že majú "pevné" obvody, takže sa tak ľahko nevyťahajú.Len treba vychytiť začiatok kolekcie keď ešte majú všetky čísla.
Mám od nich niekoľko podprseniek, a ked padne strih, niet nad ne. Konkrétne mám dve normálne a dve športové, a tie sú fakt super,lebo držia - asi zatiaľ najlepšie čo som kedy skúšala.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st září 21, 2016 5:26 pm    Předmět: Citovat

Pokud pak už budeš mít vyzkoušené jak ti ten model sedí, tak se občas i přes poštovné vyplatí objednat z brastopu (britský eshop) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2017 10:21 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
K těm kosticím... mě tlačí nejen do žeber, ale uprostřed se zakusujou do hrudní kosti. Berou s sebou taky kousek prsou v podpaží. Tenhle typ prádla jsem přestala nosit, protože mě z toho ty prsa bolely. A nebylo to nevhodným typem prádla, seděl mi jen jeden jediný tvar, který neodstával.
Teď mám sportovní nebo jen látkovou z H&M dva kusy 400Kč. Ale je pod těsnýma trikama je vidět můj tvar prsou... o což moc nestojim, ale když ty sportovní jsou tak antisexy a ze všeho čouhaj (šaty a tak).


Jo, to ted' taky vídám - ty látkové, také jsem si chtěla takovou pořídit...no moje nadšení zmizelo v momentě, kdy jsem se v tom chtěla hnout - a prsa se hla jaksi jinam. Takže jako sexy doplněk asi dobrý, jinak v tom nevidím žádný jiný účel.

Jinak souhlasím s tím, že jakmile máš SPRÁVNOU velikost, kostice NEŘEŽOU Wink (pokud nemáš zrovna viktoriánský korzet...)
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so březen 18, 2017 8:44 am    Předmět: Citovat

Hele teď jsem koupila v H&M perfektní podprsenky bez vycpávek a bez kostic pro hodně malá prsa. Na stránkách jsem jí nenašla, ale v obchodě byla. Stojí 399, je z jemného materiálu, ale má "vyztužené košíčky". Vkládám odkaz na jednu hodně podobnou, jen ta moje má bezi košíčky krajku, tahle jen látku.

http://m2.hm.com/m/cs_cz/productpage.0429291001.html#Černá

Myslim, že od velikosti č 2 nic neudrží, ale já jsem spokojená, pod tričkem perfektně hladký tvar, nic mě netlačí, když jí sundám, nikdo by nepoznal, že jsem ji měla. A vzhledem k tomu, že v hrudníku jsem doslova kost a kůže, je to malej zázrak Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne březen 26, 2017 6:56 pm    Předmět: Citovat

Trochu odbočím od prádla...
Má někdo zkušenost se cvičením a "nevyfouknutím"?
Nejde o to, že bych na netu nenašla mraky způsobů na zpevnění svalů pod ňadry, aby to celé drželo výš, ale myslím, že nejsem jediná, u koho je to jediný tuk, kterému dojde, že lépe jíte a cvičíte, a tak má zmizet - ale zrovna u něj se to nehodí Very Happy
Zkrátka nějaké tipy na to, jak sice poctivě dbát na nevyžírání a cvičit a občas krom rýsování svalů i něco shodit, ale neskončit s "psími oušky"?
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út březen 28, 2017 7:41 am    Předmět: Citovat

Mám takový obavy, že v tomhle ohledu máš buď štěstí, nebo smůlu, největší roli hraje genetika. Bohužel prsa tvoří hlavně tuk, takže zpevnění a vymakání svalů moc nepomůže (spíš to pak v extrémních případech u kulturistek v soutěžní forma vypadá tak trochu jako přebujelej prsní sval s hráškem nahoře). Evil or Very Mad Takže buď musí mít člověk kliku, že mu z prsou jde špek jako poslední, nebo má smůlu a řeší to spíš vhodnou podprsenkou nebo tím, že si radši toho tuku nechá tolik, aby se mu prsa nijak rapidně nezmenšily/nepovisly (případně si některé fintessky vypomáhají silikonem, ale tos asi slyšet nechtěla).
Já třeba měla dlouho celkem kliku, prsa se cvičením nezmenšily nijak markantně a furt byly hezký (ale samozřejmě nevypadaly jako silikonový koule), nicméně když jsem pak došla k hranici, že jsem měla v těle pod 20% tuku, tak to šlo ze dne na den (ale ono to u mně bylo provázaný i s jinejma problémama, prostě na tak malý procento nejsem stavěná, zvlášť v mým poněkud pokročilým věku). Takže jsem holt musela přidat trochu jídla a ubrat cvičení, abych se dostala na nějaký rozumnější hodnoty, jakkoli by se mi jinak líbilo tělo o něco vyrýsovanější.
Nicméně samozřejmě už se u mně taky hlásí věk, ty prsa už nejsou , co ve dvaceti, po čtyřítce se ta zemská tíže začíná prostě zvolna projevovat a na ty psí uši časem dojde, cvičení necvičení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út březen 28, 2017 7:00 pm    Předmět: Citovat

Však o to právě šlo, že ty cviky jsou vždy na ty svaly pod tím, ale nikde žádný fígl na to, co většina z nás chce uchovat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út březen 28, 2017 9:18 pm    Předmět: Citovat

Protože to není sval. A pevnost není jen o obsahu tuku, ale i o stavu pojivové tkáně... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 154, 155, 156  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.