Nechcete kočičku?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=96ebf5e68370e28918caaad576a7d68cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 9:39 am    Předmět: Nechcete kočičku? Citovat

Milý lide dlouhovlasý,

vím, že je tu mezi vámi velká spousta kočkomilů, proto se na vás obracím s jednou zoufalou prosbou.
Bohužel musím najít skvělý nový domov pro jednu z našich kočiček - Bezinku. Bezinka je moje první, nejmilovanější kočka, původně nalezenkyně, jíž jsem za jedné horké letní noci zachránila z pražské křižovatky. Dlouho bylo vše ok, ale ve chvíli, kdy Bezinka přišla o svého dlouholetého kamaráda Tomíka a do naší domácnosti přišel nový kocour, nastalo peklo... Kocour se rozhodl Bezinku zabít a ta se ze samého strachu odstěhovala na skříň. Nyní musíme mít čičáky odděleně, což všechny (včetně nás krmičů) nesmírně stresuje. Bezinka měla i dříve tendenci mlátit ostatní kočky, které se nyní, po změně režimu ke kocourovi přidaly a začaly jí vracet staré křivdy.... Bohužel situace se vyhrotila natolik, že představuje pro všechny strany utrpení a nemá smysl Bezinku trápit "ze samé lásky." Proto jsme se rozhodli, že bude nejlepší pro ní najít nový domov u hodných lidí.

Teď pár faktů:
Bezince je 6,5 roku, je kastrovaná, zdravá, pravidelně očkovaná a odčervovaná
Má nesmírně mazlivou, až vlezlou povahu, zbožňuje lidi, chování na klíně a mazlení.
Je zvyklá na byt a spaní v posteli, nicméně by velice uvítala bezpečný výběh ven, ale není to podmínkou.
Samozřejmě je naučená chodit na kočičí záchod a škrábat drápky na škrábadle.
Bezinka moc nemusí ostatní kočky, takže ideální umístění by bylo bez dalších koček nebo s max. jednou hodnou kočkou.

Pokud byste někdo náhodou věděl o vhodném novém kočičím rodiči, případně chtěl Bezinku sám adoptovat, směle mě kontaktujte.
Hledáme člověka laskavého, kočkomilného a hlavně ZODPOVĚDNÉHO, který se o ní postará v dobrém i zlém.
Rádi čas od času přispějeme pytlem kvalitních granulek. Záleží nám hlavně na tom, aby byla spokojená. Dovezeme kamkoliv.
Bezinčiny fotky najdete v mém profilu.

Díky všem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 10:09 am    Předmět: Re: Nechcete kočičku? Citovat

Sirael napsal:
Milý lide dlouhovlasý,

vím, že je tu mezi vámi velká spousta kočkomilů, proto se na vás obracím s jednou zoufalou prosbou.
Bohužel musím najít skvělý nový domov pro jednu z našich kočiček - Bezinku. Bezinka je moje první, nejmilovanější kočka, původně nalezenkyně, jíž jsem za jedné horké letní noci zachránila z pražské křižovatky. Dlouho bylo vše ok, ale ve chvíli, kdy Bezinka přišla o svého dlouholetého kamaráda Tomíka a do naší domácnosti přišel nový kocour, nastalo peklo... Kocour se rozhodl Bezinku zabít a ta se ze samého strachu odstěhovala na skříň. Nyní musíme mít čičáky odděleně, což všechny (včetně nás krmičů) nesmírně stresuje. Bezinka měla i dříve tendenci mlátit ostatní kočky, které se nyní, po změně režimu ke kocourovi přidaly a začaly jí vracet staré křivdy.... Bohužel situace se vyhrotila natolik, že představuje pro všechny strany utrpení a nemá smysl Bezinku trápit "ze samé lásky." Proto jsme se rozhodli, že bude nejlepší pro ní najít nový domov u hodných lidí.

Teď pár faktů:
Bezince je 6,5 roku, je kastrovaná, zdravá, pravidelně očkovaná a odčervovaná
Má nesmírně mazlivou, až vlezlou povahu, zbožňuje lidi, chování na klíně a mazlení.
Je zvyklá na byt a spaní v posteli, nicméně by velice uvítala bezpečný výběh ven, ale není to podmínkou.
Samozřejmě je naučená chodit na kočičí záchod a škrábat drápky na škrábadle.
Bezinka moc nemusí ostatní kočky, takže ideální umístění by bylo bez dalších koček nebo s max. jednou hodnou kočkou.

Pokud byste někdo náhodou věděl o vhodném novém kočičím rodiči, případně chtěl Bezinku sám adoptovat, směle mě kontaktujte.
Hledáme člověka laskavého, kočkomilného a hlavně ZODPOVĚDNÉHO, který se o ní postará v dobrém i zlém.
Rádi čas od času přispějeme pytlem kvalitních granulek. Záleží nám hlavně na tom, aby byla spokojená. Dovezeme kamkoliv.
Bezinčiny fotky najdete v mém profilu.

Díky všem.


Hmm, tak už jsem se chtěla přihlásit, poněvadž stejně chceme Luně pořídit kamarádku/kamaráda, no ale podle toho, co píšeš, by se asi nesnesly... Ona je taky trochu samorost, sice na psa je překvapivě dost hodná (pes půjde natrvalo ven, takže v tom by problém nebyl, nepotkávali by se), ale tohle by asi moc dobrotu nedělalo... No, škoda, ale doufám, že se tu najde někdo jiný. Jinak přinejhorším, kdyby fakt nebylo zbytí a nikdo neměl zájem, by se to mohlo zkusit i u nás Wink

Dívala jsem na fotky, je fakt nááádherná!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 10:13 am    Předmět: Citovat

Ahoj Klarušo,

no to by se asi muselo vyzkoušet. Seznamování je u koček někdy docela o nervy, ale většinou se to pak poddá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 10:17 am    Předmět: Citovat

Sirael napsal:
Ahoj Klarušo,

no to by se asi muselo vyzkoušet. Seznamování je u koček někdy docela o nervy, ale většinou se to pak poddá...


Víš, já bych ji právě třeba nerada stresovala tím, že by se za pár dní zjistilo, že to nepůjde a musela by zpátky... Confused Fakt nevím, mysleli jsme původně, že Luna je "jedináček" a že bude nesnášenlivá, ale překvapilo nás, jak zareagovala na psa, že by se s ním i ráda skamarádila (kdyby nebyl takový osel hrrr... Rolling Eyes ) a jak píšeš, že Bezinka má tendenci mlátit ostatní kočky, tak by ji dost možná terorizovala. Ona je asi Luna hodnější, než jsme si mysleli... Wink Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 10:34 am    Předmět: Citovat

Jasně, tak jsem to nemyslela... Smile Pro Bezinku by bylo určitě nejlepší sólo umístění a pokud by šla k další kočce, muselo by se to každopádně vyzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 10:39 am    Předmět: Citovat

Jednu starší pěknou bezinčinu fotku najdete tady:

http://www.unisona.com/danfranc/images/Resize%20of%20DSC04986.JPG?

A důkaz její (...a mojí, hehe) tulivosti zde:

http://farm1.static.flickr.com/206/480338273_2e154b7cea.jpg?v=0



Cool
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 10:43 am    Předmět: Citovat

Sirael napsal:
Jasně, tak jsem to nemyslela... Smile Pro Bezinku by bylo určitě nejlepší sólo umístění a pokud by šla k další kočce, muselo by se to každopádně vyzkoušet.


No o takovou pěknou čičinu se musí strhnout bitka Wink Aspoň doufám. Ještě přemýšlím, jestli někdo známý by nechtěl kočku, jenomže nikdo mě nenapadá, většina lidí v našem okolí má kočky venkovní a do bytu by nechtěli... Crying or Very sad
Tož ostatní, hlaste se! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 11:48 am    Předmět: Citovat

[quote="Aha"]Jednu starší pěknou bezinčinu fotku najdete tady:

http://www.unisona.com/danfranc/images/Resize%20of%20DSC04986.JPG?

A důkaz její (...a mojí, hehe) tulivosti zde:

http://farm1.static.flickr.com/206/480338273_2e154b7cea.jpg?v=0

Laughing Laughing Laughing Laughing to je super fotka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 12:06 pm    Předmět: Citovat

(uhmmm tulive fotky budou zase stazeny, hned jak se pro Bezinku najde nahradni tuliva obet, uz aby to bylo Wink)
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 12:11 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
(uhmmm tulive fotky budou zase stazeny, hned jak se pro Bezinku najde nahradni tuliva obet, uz aby to bylo Wink)


Proč??? Vždyť jsou pěkný Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.